Vildparksgatan, Växjö kommun

Vildparksgatan

Bostäder till salu - Vildparksgatan, Växjö kommun

Sortera på

3 bostäder till salu

12 dagar

2 rum lägenhet på Vildparksgatan 7A Öster, Växjö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Vildparksgatan 7A Öster, Växjö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Vildparksgatan 7A Öster, Växjö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Vildparksgatan 7A Öster, Växjö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Vildparksgatan 7A Öster, Växjö kommun - bild 5
Idag kl 16:30

Vildparksgatan 7A

Lägenhet
Öster, Växjö kommun
Fastighetsbyrån Växjö
845 000 kr
66 m²
2 rum
vån 3/3
5 752 kr/mån
12 803 kr/m²

Varmt välkommen till Vildparksgatan 7A! Bostaden är en välplanerad tvåa på 66 kvm belägen på 3:e våningen. I bostaden finns rymligt vardagsrum, praktiskt kök samt sovrum och badrum. Lägenheten är belägen på attraktiva och populära Öster. Här bor du bekvämt med närhet till skola, centrum och natursköna promenadstråk. Välkomna på visning!

Premium
Fastighetsbyrån Växjö
Fastighetsbyrån Växjö

15 dagar

4 rum lägenhet på Vildparksgatan 7B Öster, Växjö kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Vildparksgatan 7B Öster, Växjö kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Vildparksgatan 7B Öster, Växjö kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Vildparksgatan 7B Öster, Växjö kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Vildparksgatan 7B Öster, Växjö kommun - bild 5

Vildparksgatan 7B

Lägenhet
Öster, Växjö kommun
Mäklare Bergstrand AB
1 975 000 kr
106 m²
4 rum
vån 1/2
9 099 kr/mån
18 632 kr/m²

I hjärtat på Öster, närmare bestämt på Vildparksgatan 7B, finns nu en fyrarummare med mycket charm i två plan till försäljning. Här bor ni centrumnära och inflyttningsredo där fina egenskaper som öppen spis, moderna ytskikt, ljusrika rum, två balkonger samt egen parkeringsplats bidrar till ett enklare vardagsliv. Inom 106 m² finns vardagsrum med matrum, fullutrustat kök samt en gästtoa. På övre…

Premium
Balkong
Mäklare Bergstrand AB
Mäklare Bergstrand AB

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

25 dagar

Mån 18 maj kl 16:30

Vildparksgatan 7A

Lägenhet
Öster, Växjö kommun
Bjurfors Växjö
1 195 000 kr
55 m²
2 rum
vån 2/3
4 721 kr/mån
21 727 kr/m²

Välkommen till denna tvåa belägen på populära Öster. På Vildparksgatan 7A finner ni denna bostad där varje kvadratmeter är välplanerad för både funktion och hög trivsel. Lägenheten har en genomgående ljus färgsättning som förstärker rymden och gör bostaden inbjudande. På Öster bor ni i ett omtyckt område med flera lummiga grönområden och mysiga parker. Till stadskärnan tar ni er enkelt via cykel…

Premium
Bjurfors Växjö
Bjurfors Växjö

Visar alla 3

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet