Krooks Byaväg, Trelleborgs kommun
Krooks Byaväg
Bostäder till salu - Krooks Byaväg, Trelleborgs kommun
broker-tip 1 av 1
7 dagar

Krooks byaväg 18K
Stavstensudde, Trelleborgs kommun
3 195 000 kr
86 m²
4 rum
vån 1/1
5 579 kr/mån
37 151 kr/m²
Uteplats
Erik Olsson Fastighetsförmedling
18 dagar

Krooks byaväg 18J
Stavstensudde, Trelleborgs kommun
3 395 000 kr
87 m²
3 rum
6 157 kr/mån
39 023 kr/m²
Fastighetsbyrån Trelleborg
Spara din sökning
... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!
Återvänder du ofta till samma sökning?
Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!
28 dagar
Krooks byaväg 18C
Stavstensudde, Trelleborgs kommun
2 750 000 kr
84 m²
3 rum
vån 1/2
5 452 kr/mån
32 738 kr/m²
I natursköna omgivningar, bara ett stenkast från havet, presenteras denna underbara lägenhet i två välplanerade plan. Här ges nu möjligheten att bli flytta in i ett hem med hög standard, genomgående eleganta materialval och ett generöst ljusinsläpp som skapar en harmonisk atmosfär. Entréplanet rymmer ett inbjudande vardagsrum som smidigt öppnar upp mot ett stilrent kök med rymlig matplats. Den…
Premium
Uteplats
Croisette Fastighetsförmedling
Visar alla 3