Runslingan, Lunds kommun

Runslingan

Bostäder till salu - Runslingan, Lunds kommun

Sortera på

5 bostäder till salu

Igår

3 rum lägenhet på Runslingan 10B Linero, Lunds kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Runslingan 10B Linero, Lunds kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Runslingan 10B Linero, Lunds kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Runslingan 10B Linero, Lunds kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Runslingan 10B Linero, Lunds kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 18:30

Runslingan 10B

Lägenhet
Linero, Lunds kommun
Notar
1 795 000 kr
79 m²
3 rum
vån 3/3
5 437 kr/mån
22 722 kr/m²

I Brf Runristaren möts du av en förening där gemenskap och trivsel är en naturlig del av vardagen. Här bor människor i olika åldrar och livsskeden vilket skapar en levande och välkomnande atmosfär. De grönskande gårdarna ramar in området på ett trivsamt sätt och erbjuder lekplatser, grillplatser och odlingslotter som bjuder in till både aktivitet och lugna stunder. Läget på Linero ger det…

Premium
Balkong
Notar
Notar

3 dagar

2 rum lägenhet på Runslingan 10B Linero, Lunds kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Runslingan 10B Linero, Lunds kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Runslingan 10B Linero, Lunds kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Runslingan 10B Linero, Lunds kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Runslingan 10B Linero, Lunds kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:45

Runslingan 10B

Lägenhet
Linero, Lunds kommun
Notar
1 495 000 kr
56 m²
2 rum
vån 2
4 051 kr/mån
26 696 kr/m²

Välkommen till denna trivsamma och välplanerade tvåa om 56 kvm med öppen planlösning, fint ljusinsläpp och genomgående ljusa ytskikt. Här erbjuds ett hem med sociala ytor, bra förvaring, renoverat badrum och en inglasad balkong som fungerar som ett extra rum stora delar av året. Bostadens hjärta är det luftiga vardagsrummet som tillsammans med matplatsen skapar en öppen och inbjudande miljö.…

Premium
Balkong
Notar
Notar

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

9 dagar

1 rum lägenhet på Runslingan 8C Linero, Lunds kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Runslingan 8C Linero, Lunds kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Runslingan 8C Linero, Lunds kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Runslingan 8C Linero, Lunds kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Runslingan 8C Linero, Lunds kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:15

Runslingan 8C

Lägenhet
Linero, Lunds kommun
MOHV Lund
1 395 000 kr
37 m²
1 rum
vån 1/3
2 926 kr/mån
37 703 kr/m²

Här ges vi en riktig bra etta med smakfullt renoverat badrum, modernt och snyggt kök, sovalkov och inte minst - en stor uteplats med trädäck. Uteplatsen är ett riktigt plus och här kan ni sitta ute och plugga, koppla av eller bjuda in vännerna att umgås och bara njuta. Hög mysfaktor, speciellt när kvällen kommer och ni tänder utebelysningen och rullar ut markisen. Lägenheten ligger bra i…

Premium
Uteplats
MOHV Lund
MOHV Lund
Linero, Lunds kommun
Sön 17 maj kl 11:00

Runslingan 6 A

Lägenhet
Linero, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund
1 595 000 kr
56 m²
2 rum
vån 1/3
4 051 kr/mån
28 482 kr/m²
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund

April 2026

3 rum lägenhet på Runslingan 24B Linero, Lunds kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Runslingan 24B Linero, Lunds kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Runslingan 24B Linero, Lunds kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Runslingan 24B Linero, Lunds kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Runslingan 24B Linero, Lunds kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 10:35

Runslingan 24B

Lägenhet
Linero, Lunds kommun
Notar
1 995 000 kr
83,6 m²
3 rum
vån 3/3
5 744 kr/mån
23 864 kr/m²

Med ett fritt läge och en vidsträckt utsikt över de skånska fälten erbjuds ett hem där ljuset och landskapet ständigt är närvarande. Mot öster öppnar sig vyerna över öppna marker som under årets varmare månader färgas i gyllene toner av rapsen. Här får morgnarna en särskild kvalitet där soluppgången sakta breder ut sig över horisonten. Den inglasade balkongen är placerad i detta läge och blir en…

Premium
Balkong
Notar
Notar

Visar alla 5

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet