Järnåkravägen, Lunds kommun

Järnåkravägen

Bostäder till salu - Järnåkravägen, Lunds kommun

Sortera på

5 bostäder till salu

2 dagar

2 rum lägenhet på Järnåkravägen 21B Järnåkra, Lunds kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Järnåkravägen 21B Järnåkra, Lunds kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Järnåkravägen 21B Järnåkra, Lunds kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Järnåkravägen 21B Järnåkra, Lunds kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Järnåkravägen 21B Järnåkra, Lunds kommun - bild 5

Järnåkravägen 21B

Lägenhet
Järnåkra, Lunds kommun
Notar
2 350 000 kr
61,5 m²
2 rum
vån 2/4
3 764 kr/mån
38 211 kr/m²

Välkommen till Järnåkravägen 21B och denna genomgående ljusa och välplanerade tvåa om 61,5 kvm där klassiska detaljer möter moderna inslag i en harmonisk helhet. Här bor du i ett hem med fint ljusinsläpp från stora fönsterpartier i flera väderstreck, generös takhöjd och en planlösning som skapar både rymd och funktion. Redan i hallen möts du av ett välordnat intryck med gott om förvaring i…

Premium
Balkong
Notar
Notar

8 dagar

Järnåkra, Lunds kommun

Järnåkravägen 27B

Lägenhet
Järnåkra, Lunds kommun
Fastighetsbyrån Lund
2 195 000 kr
36,5 m²
1 rum
vån 1/4
2 645 kr/mån
60 137 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Lund
Fastighetsbyrån Lund

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

17 dagar

1,5 rum lägenhet på Järnåkravägen 21A Järnåkra, Lunds kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Järnåkravägen 21A Järnåkra, Lunds kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Järnåkravägen 21A Järnåkra, Lunds kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Järnåkravägen 21A Järnåkra, Lunds kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Järnåkravägen 21A Järnåkra, Lunds kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 16:00

Järnåkravägen 21A

Lägenhet
Järnåkra, Lunds kommun
Fastighetsbyrån Lund
2 150 000 kr
36,6 m²
1,5 rum
vån 2/4
2 454 kr/mån
58 743 kr/m²

Ljus och hemtrevlig lägenhet om 1,5 rum och kök, med stor, insynsskyddad och mysig balkong och mycket centralt, naturnära och attraktivt läge i populära, omtyckta och trivsamma kvarter. Här bor du alldeles intill skola, matbutik, restauranger, bra kommunikationer och vackra grönområden. Välkommen på visning!

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Lund
Fastighetsbyrån Lund

22 dagar

2 rum lägenhet på Järnåkravägen 9A Lund, Lunds kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Järnåkravägen 9A Lund, Lunds kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Järnåkravägen 9A Lund, Lunds kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Järnåkravägen 9A Lund, Lunds kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Järnåkravägen 9A Lund, Lunds kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:10

Järnåkravägen 9A

Lägenhet
Lund, Lunds kommun
Bjurfors Lund
2 550 000 kr
61 m²
2 rum
vån 3/4
2 859 kr/mån
41 803 kr/m²

Välkommen till Järnåkravägen 9A, våning 3, en mycket trivsam och välplanerad tvårummare om 61 kvm med soligt sydläge och balkong. Här bor du bekvämt med låg månadsavgift, genomtänkt planlösning och fina materialval som ger bostaden både karaktär och modern känsla. Redan när du kliver in möts du av en rymlig hall med bra förvaring som skapar ett välkomnande första intryck. Lägenheten har en…

Premium
Balkong
Bjurfors Lund
Bjurfors Lund

30 dagar

4 rum lägenhet på Järnåkravägen 23D Järnåkra, Lunds kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Järnåkravägen 23D Järnåkra, Lunds kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Järnåkravägen 23D Järnåkra, Lunds kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Järnåkravägen 23D Järnåkra, Lunds kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Järnåkravägen 23D Järnåkra, Lunds kommun - bild 5

Järnåkravägen 23D

Lägenhet
Järnåkra, Lunds kommun
Notar
3 595 000 kr
97,7 m²
4 rum
vån 4/4
5 429 kr/mån
36 796 kr/m²

Bland vackert grönskande och alltid lika populära kvarter finner ni denna charmiga bostad – högst upp i huset! Denna välplanerade fyrarummare erbjuder en genomtänkt planlösning som skapar både rymd och trivsamhet. Dessutom finns en alldeles egen privat uthyrningsdel med eget badrum och kökspentry. En av bostadens verkliga höjdpunkter är den stora, härliga balkongen. Här finns gott om plats för…

Premium
Balkong
Notar
Notar

Visar alla 5

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet