Axel Danielssons väg, Malmö kommun
Axel Danielssons väg
Bostäder till salu - Axel Danielssons väg, Malmö kommun
broker-tip 1 av 3
20 dagar

Axel Danielssons väg 85
Almvik, Malmö kommun
1 995 000 kr
97 m²
4 rum
vån 1/3
6 292 kr/mån
20 567 kr/m²
Uteplats
Bjurfors Malmö Öster
December 2024
Axel danielssons väg 59
Almvik, Malmö kommun
1 800 000 kr
97 m²
4 rum
vån 3/3
6 345 kr/mån
18 557 kr/m²
Välkommen till denna fantastiska bostadsrättslägenhet belägen på Axel Danielssons väg i barnvänliga Almvik, Malmö. Med sina generösa 97 kvadratmeter och smarta planlösning är detta hem perfekt för den stora familjen som söker gott om utrymme att trivas och växa i. Lägenheten är belägen på tredje våningen och erbjuder en härlig balkong där du kan njuta av soliga dagar och trevliga stunder med…
Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Malmö
Visar alla 2