Södra Gulsparvsgatan, Malmö kommun

Södra Gulsparvsgatan

Bostäder till salu - Södra Gulsparvsgatan, Malmö kommun

Sortera på

12 bostäder till salu

Igår

2 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 38 Söderkulla, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 38 Söderkulla, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 38 Söderkulla, Malmö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 38 Söderkulla, Malmö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 38 Söderkulla, Malmö kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 14:00

Södra Gulsparvsgatan 38

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 195 000 kr
60 m²
2 rum
vån 8/8
4 672 kr/mån
19 917 kr/m²

Välkommen till denna stilrena och välplanerade tvåa, belägen högst upp i huset på eftertraktade Södra Gulsparvsgatan. Här bor du med ett fritt och insynsskyddat läge som ger ett fantastiskt ljusinsläpp genom hela bostaden – något som verkligen sätter tonen redan vid första steget in. Lägenheten erbjuder en genomtänkt planlösning med generösa sociala ytor och ett rofyllt sovrum. Vardagsrummet…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö

3 dagar

3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 48 Söderkulla, Malmö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 48 Söderkulla, Malmö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 48 Söderkulla, Malmö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 48 Söderkulla, Malmö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 48 Söderkulla, Malmö kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 15:00

Södra Gulsparvsgatan 48

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
1 895 000 kr
80,5 m²
3 rum
vån 5/5
6 272 kr/mån
23 540 kr/m²

Välkommen till ett stilrent och genomgående hem där varje detalj har omsorgsfullt uppdaterats för att skapa en modern och bekväm boendemiljö. Högt upp i huset, på våning 5 med hiss, erbjuds denna smakfullt renoverade trerummare med ett härligt ljusflöde från fönster i både öst och väst. Bostaden präglas av en genomgående planlösning som tillsammans med det generösa ljusinsläppet skapar en…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

8 dagar

Sön 17 maj kl 13:00

Södra Gulsparvsgatan 38

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 095 000 kr
62,5 m²
2 rum
vån 1/8
4 776 kr/mån
17 520 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö

11 dagar

3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 38 Söderkulla, Malmö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 38 Söderkulla, Malmö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 38 Söderkulla, Malmö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 38 Söderkulla, Malmö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 38 Söderkulla, Malmö kommun - bild 5

Södra Gulsparvsgatan 38

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 495 000 kr
80,5 m²
3 rum
vån 2/8
6 233 kr/mån
18 571 kr/m²

Välkommen till denna välplanerade trerummare med genomgående planlösning som är belägen i populära Söderkulla. På andra våningen av åtta finner du denna pärla med en stor, inglasad balkong som bjuder in till många härliga stunder utomhus med fri utsikt. Med en boyta på 80.5 kvadratmeter finns här gott om utrymme att trivas. Välvårdad interiör. Hiss från markplan. Föreningen, HSB Brf…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö

12 dagar

3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 56 Söderkulla, Malmö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 56 Söderkulla, Malmö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 56 Söderkulla, Malmö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 56 Söderkulla, Malmö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 56 Söderkulla, Malmö kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:45

Södra Gulsparvsgatan 56

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City
2 095 000 kr
80,5 m²
3 rum
vån 2/8
6 358 kr/mån
26 025 kr/m²

Välkommen till Södra Gulsparvsgatan 56! Välkommen till denna renoverade, välplanerade och trivsamma 3-rummare om hela 80,5 kvadratmeter. Belägen på andra våningen och försedd med stor inglasad balkong som vetter mot den fina grönskan, erbjuder denna bostad en bekväm och toppmodern livsstil. Bostaden har genomgått en omfattande renovering med exklusiva materialval som genomsyrar en lyxig…

Premium
Balkong
Hiss
Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City

15 dagar

4 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 26A Söderkulla, Malmö kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 26A Söderkulla, Malmö kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 26A Söderkulla, Malmö kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 26A Söderkulla, Malmö kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 26A Söderkulla, Malmö kommun - bild 5

Södra Gulsparvsgatan 26A

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
Öresund Fastighetsförmedling AB
1 895 000 kr
86 m²
4 rum
vån 8/13
4 979 kr/mån
22 035 kr/m²

Nu presenteras stolt denna renoverade, genomgående och ljusa fyra på 8e våning i populära HSB BRF Söderkulla! Lägenheten är stilfullt renoverad med vita bredspacklade väggar, helkaklat badrum, gott om förvaring via klädkammare och garderober samt ett ljust och rymligt kök med gott om arbetsyta, bänkskiva i trä samt förvaring. Vidare erbjuder lägenheten tre väl tilltagna sovrum som rymmer allt…

Premium
Balkong
Hiss
Öresund Fastighetsförmedling AB
Öresund Fastighetsförmedling AB
3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 68 Söderkulla, Malmö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 68 Söderkulla, Malmö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 68 Söderkulla, Malmö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 68 Söderkulla, Malmö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 68 Söderkulla, Malmö kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:15

Södra Gulsparvsgatan 68

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 350 000 kr
83,5 m²
3 rum
vån 3/3
6 532 kr/mån
16 168 kr/m²

Varmt välkomna till denna trerummaren på populära Söderkulla! Här erbjuds en rymlig och hemtrevlig lägenhet med utmärkt planlösning, härliga fönster med fint ljusinsläpp samt stor inglasad balkong med grönskande fri utsikt. Två rymliga sovrum, kök med matplats, fräscht halvkaklat badrum samt gäst wc, härliga sällskapsutrymmen så som vardagsrum och en inglasad balkong med två utgångar. Läget på…

Premium
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö

19 dagar

Budgivning pågår

Södra Gulsparvsgatan 38

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
Svenska Mäklarhuset Malmö
1 495 000 kr
80,5 m²
3 rum
vån 7/8
6 298 kr/mån
18 571 kr/m²

På Södra Gulsparvsgatan 38 erbjuds en ljus och välplanerad trerummare där stil, funktion och trivsel samspelar. Redan i hallen möts du av platsbyggda garderober, infällda spotlights och vackra trägolv som löper genom bostaden. Vardagsrummet är rymligt och ljust med stora fönsterpartier, fri utsikt och gott om plats för både soffgrupp och matplats. Det stilrena köket är fullt utrustat med…

Premium
Balkong
Hiss
Svenska Mäklarhuset Malmö
Svenska Mäklarhuset Malmö

20 dagar

3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 76 Söderkulla, Malmö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 76 Söderkulla, Malmö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 76 Söderkulla, Malmö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 76 Söderkulla, Malmö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 76 Söderkulla, Malmö kommun - bild 5
Budgivning pågår

Södra Gulsparvsgatan 76

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
Svenska Mäklarhuset Malmö
1 495 000 kr
83,5 m²
3 rum
vån 2/3
6 433 kr/mån
17 904 kr/m²

Välkommen till en charmig och lättillgänglig lägenhet där lugn och bekvämlighet möts. Bostaden ligger på andra våningen och bjuder på ett härligt ljusflöde och välskötta ytskikt. Tack vare de generösa förvaringslösningarna genomgående är det enkelt att skapa ordning och en harmonisk vardag. Här bor du med ett utmärkt läge nära skolor, förskolor och shopping, vilket gör vardagslivet både smidigt…

Premium
Balkong
Svenska Mäklarhuset Malmö
Svenska Mäklarhuset Malmö

21 dagar

2 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 70 Söderkulla, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 70 Söderkulla, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 70 Söderkulla, Malmö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 70 Söderkulla, Malmö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 70 Söderkulla, Malmö kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:45

Södra Gulsparvsgatan 70

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 150 000 kr
2 rum
vån 2/3
4 628 kr/mån

Nu ges möjlighet att förvärva en tvåa i populärt låghus! Bekvämt belägen på våning 2 finner vi detta hem med optimal planlösning. Hallen välkomnar med fina kvadrat för avhängning och förvaring. Det charmiga köket erbjuder gott om arbetsyta och förvaringsmöjligheter. Här finner vi även en generös matplats intill det stora fönsterpartiet - Perfekt när det vankas middagsbjudningar. Vidare erbjuder…

Premium
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö

April 2026

3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 34 Söderkulla, Malmö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 34 Söderkulla, Malmö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 34 Söderkulla, Malmö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 34 Söderkulla, Malmö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 34 Söderkulla, Malmö kommun - bild 5

Södra Gulsparvsgatan 34

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
Mäklarhuset Malmö Regementsgatan
1 995 000 kr
80,5 m²
3 rum
6 233 kr/mån
24 783 kr/m²

Nu finns chansen att förvärva en eftertraktad och sällsynt 3:a med ett lugnt och soligt läge mot den grönskande innergården. Här möts modern komfort och hemtrevlig värme i en bostad som verkligen känns som hemma. Med generösa ytor, genomtänkta lösningar och ett vackert ljusinsläpp från två värde streck skapas en ljus, luftig och inbjudande känsla i varje rum. Lägenheten är totalrenoverad 2022 och…

Premium
Balkong
Hiss
Mäklarhuset Malmö Regementsgatan
Mäklarhuset Malmö Regementsgatan

Februari 2026

3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 72 Söderkulla, Malmö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 72 Söderkulla, Malmö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 72 Söderkulla, Malmö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 72 Söderkulla, Malmö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Södra Gulsparvsgatan 72 Söderkulla, Malmö kommun - bild 5

Södra Gulsparvsgatan 72

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
1 695 000 kr
83,5 m²
3 rum
vån 2/3
6 404 kr/mån
20 299 kr/m²

Välkommen till ditt nya hem på Södra Gulsparvsgatan 72 – en fantastisk, genomgående trerumslägenhet om hela 83,5 kvm på andra våningen, där stil möter funktion och trivsel är inbyggd i varje vrå. Genomgångsläget gör detta till den perfekta planlösningen, med ljusinsläpp från två håll och en naturlig flöde mellan rummen. När du kliver in möts du direkt av en inbjudande hall med gott om plats…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö

Visar alla 12

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet