Gunnesbo, Lunds kommun

Gunnesbo

Bostäder till salu - Gunnesbo, Lunds kommun

Sortera på

9 bostäder till salu

4 dagar

Gunnesbo, Lunds kommun
Sön 17 maj kl 10:45

Rudeboksvägen 120

Radhus
Gunnesbo, Lunds kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
4 575 000 kr
95 m²
4 rum
374,5 m² tomt
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

7 dagar

4 rum kedjehus på Rudeboksvägen 339 Lund, Lunds kommun - bild 1
4 rum kedjehus på Rudeboksvägen 339 Lund, Lunds kommun - bild 2
4 rum kedjehus på Rudeboksvägen 339 Lund, Lunds kommun - bild 3
4 rum kedjehus på Rudeboksvägen 339 Lund, Lunds kommun - bild 4
4 rum kedjehus på Rudeboksvägen 339 Lund, Lunds kommun - bild 5

Rudeboksvägen 339

Radhus
Lund, Lunds kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lund
5 395 000 kr
122 + 22 m²
4 rum
346,1 m² tomt

Letar du ett praktiskt barnfamiljshus med tre sovrum? Då har du här ett perfekt hus på ett av Gunnesbos allra bästa lägen. Huset ligger längst in på gatan med trädgård i lugnt västerläge. Gillar du sol kommer du trivas här. Det finns både ett trädäck och ett enklare, inglasat uterum i bästa västerläge. Trädgården på baksidan är insynsskyddad och ligger lugnt inbäddad i grönska. Här bor du också…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Lund
Svensk Fastighetsförmedling Lund

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

8 dagar

3 rum lägenhet på Gunnesbovägen 24 Gunnesbo, Lunds kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Gunnesbovägen 24 Gunnesbo, Lunds kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Gunnesbovägen 24 Gunnesbo, Lunds kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Gunnesbovägen 24 Gunnesbo, Lunds kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Gunnesbovägen 24 Gunnesbo, Lunds kommun - bild 5

Gunnesbovägen 24

Lägenhet
Gunnesbo, Lunds kommun
Bjurfors Lund
1 795 000 kr
56 m²
3 rum
vån 2/4
5 056 kr/mån
32 054 kr/m²

Välkommen till Gunnesbovägen 24 – en välplanerad och ljus trerumslägenhet om 56 kvm där varje kvadratmeter är smart utnyttjad. Här bor du med ett stilrent och öppet kök, rymligt vardagsrum, två sovrum samt en stor balkong. Redan i hallen möts du av en praktisk planlösning med goda förvaringsmöjligheter. Vidare in i bostaden öppnar det luftiga köket upp sig mot vardagsrummet och skapar en…

Premium
Balkong
Hiss
Bjurfors Lund
Bjurfors Lund
2 rum fritidshus på Kolonivägen 3 - Kolonistuga (nr 9) på koloniområdet Oskarshem III Oscarshem, Lunds kommun - bild 1
2 rum fritidshus på Kolonivägen 3 - Kolonistuga (nr 9) på koloniområdet Oskarshem III Oscarshem, Lunds kommun - bild 2
2 rum fritidshus på Kolonivägen 3 - Kolonistuga (nr 9) på koloniområdet Oskarshem III Oscarshem, Lunds kommun - bild 3

Kolonivägen 3 - Kolonistuga (nr 9) på koloniområdet Oskarshem III

Fritidshus
Oscarshem, Lunds kommun
Bjurfors Lund
695 000 kr
30 m²
2 rum
270 m² tomt
Plus
Bjurfors Lund
Bjurfors Lund

11 dagar

4 rum lägenhet på Rudeboksvägen 64 Gunnesbo, Lunds kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Rudeboksvägen 64 Gunnesbo, Lunds kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Rudeboksvägen 64 Gunnesbo, Lunds kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Rudeboksvägen 64 Gunnesbo, Lunds kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Rudeboksvägen 64 Gunnesbo, Lunds kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 10:45

Rudeboksvägen 64

Lägenhet
Gunnesbo, Lunds kommun
Fastighetsbyrån Lund
2 195 000 kr
84,5 m²
4 rum
vån 3/4
7 289 kr/mån
25 976 kr/m²

Högt upp i huset med fantastisk utsikt finns nu möjlighet att förvärva denna fyra. Bostaden lockar med ett smakfullt kök med köksö med en öppen planlösning mot vardagsrummet som möter med öppna och sociala ytor. Lägg därtill tre sovrum, badrum med tvättmaskin för att underlätta vardagen. Det som inte får glömmas är den härliga utsikten från den inglasade balkongen som tredje våningen genererar.…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Lund
Fastighetsbyrån Lund

25 dagar

Lund Oscarshem, Lunds kommun

Kolonivägen 3, Oskarshem III i Lund, kolonilott nr 5

Fritidshus
Lund Oscarshem, Lunds kommun
250 000 kr
18 m²
2 rum
270 m² tomt

26 dagar

Gunnesbo, Lunds kommun

Stenåldersvägen 167

Radhus
Gunnesbo, Lunds kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
4 995 000 kr
115 m²
4 rum
249 m² tomt
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Mars 2026

Gunnesbo, Lunds kommun

Rudeboksvägen 602

Lägenhet
Gunnesbo, Lunds kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
2 595 000 kr
85,5 m²
3 rum
vån 2/2
4 507 kr/mån
30 351 kr/m²
Balkong
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

Januari 2026

Gunnesbo, Lunds kommun
Imorgon kl 17:00

Arkeologvägen 17

Lägenhet
Gunnesbo, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund
2 350 000 kr
75 m²
3 rum
vån 2/2
5 563 kr/mån
31 333 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund

Visar alla 9

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet