Pryssgården, Norrköpings kommun

Pryssgården

Bostäder till salu - Pryssgården, Norrköpings kommun

Sortera på

8 bostäder till salu

Igår

4 rum lägenhet på Finspångsvägen 127a Norrköping, Norrköpings kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Finspångsvägen 127a Norrköping, Norrköpings kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Finspångsvägen 127a Norrköping, Norrköpings kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Finspångsvägen 127a Norrköping, Norrköpings kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Finspångsvägen 127a Norrköping, Norrköpings kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 17:15

Finspångsvägen 127a

Lägenhet
Norrköping, Norrköpings kommun
Mäklarhuset Norrköping
1 995 000 kr
53,5 + 51 m²
4 rum
vån 1/3
5 232 kr/mån
37 290 kr/m²

Välkommen till denna stora och smakfullt renoverade bostadsrätt med både egen uteplats i soligt läge och parkeringsplats direkt utanför. Bostaden erbjuder 53,5 kvm boarea på entréplan samt ytterligare 51 kvm biarea i en genomgående renoverad källare med full boendekänsla. Här bor du med villakänsla, egen ingång och gott om plats – perfekt för dig som söker ett flexibelt hem med möjlighet till…

Premium
Mäklarhuset Norrköping
Mäklarhuset Norrköping

2 dagar

4 rum villa på Grenadjärvägen 39A Pryssgården, Norrköpings kommun - bild 1
4 rum villa på Grenadjärvägen 39A Pryssgården, Norrköpings kommun - bild 2
4 rum villa på Grenadjärvägen 39A Pryssgården, Norrköpings kommun - bild 3
4 rum villa på Grenadjärvägen 39A Pryssgården, Norrköpings kommun - bild 4
4 rum villa på Grenadjärvägen 39A Pryssgården, Norrköpings kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 15:30

Grenadjärvägen 39A

Villa
Pryssgården, Norrköpings kommun
SkandiaMäklarna Norrköping
3 995 000 kr
103 + 18 m²
4 rum
607 m² tomt

I omtyckta Pryssgården finns denna vackra villa, belägen på en trevlig trädgårdstomt med altandäck och utespa. Här erbjuds ett väl omhändertaget hus med en fin interiör fördelad över tre plan. Entréplanet rymmer ett trivsamt kök, en inglasad veranda och ett rymligt vardagsrum. På övre plan finns tre trivsamma sovrum, ett duschrum och en hall med utgång till en balkong. Källarplanet erbjuder en…

Premium
Uteplats
SkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

8 dagar

8 rum villa på Skördegatan 25 Karlshov/Eneby, Norrköpings kommun - bild 1
8 rum villa på Skördegatan 25 Karlshov/Eneby, Norrköpings kommun - bild 2
8 rum villa på Skördegatan 25 Karlshov/Eneby, Norrköpings kommun - bild 3
8 rum villa på Skördegatan 25 Karlshov/Eneby, Norrköpings kommun - bild 4
8 rum villa på Skördegatan 25 Karlshov/Eneby, Norrköpings kommun - bild 5

Skördegatan 25

Villa
Karlshov/Eneby, Norrköpings kommun
Properties & Partners Norrköping
5 295 000 kr
197 + 96 m²
8 rum
775 m² tomt

En generös familjevilla om hela 197 + 96 kvm belägen i omtyckta Karlshov. Här erbjuds ett hem med gott om utrymme för både vardagsliv och sociala sammanhang, där flera plan skapar naturliga zoner för umgänge, avkoppling och privatliv. Fastigheten byggdes om från 2-familjsvilla till 1-familjsvilla år 2010. I samband med det har stora renoveringar från 2010 gjorts. Kök och badrum övre plan…

Premium
Energieffektiv
Properties & Partners Norrköping
Properties & Partners Norrköping

10 dagar

4 rum villa på Tråbrunnavägen 8 Fyrby, Norrköpings kommun - bild 1
4 rum villa på Tråbrunnavägen 8 Fyrby, Norrköpings kommun - bild 2
4 rum villa på Tråbrunnavägen 8 Fyrby, Norrköpings kommun - bild 3
4 rum villa på Tråbrunnavägen 8 Fyrby, Norrköpings kommun - bild 4
4 rum villa på Tråbrunnavägen 8 Fyrby, Norrköpings kommun - bild 5
Lör 16 maj kl 14:30

Tråbrunnavägen 8

Villa
Fyrby, Norrköpings kommun
SkandiaMäklarna Norrköping
3 295 000 kr
104 + 72 m²
4 rum
1 075 m² tomt

Med ett mysigt läge i lugna Fyrby erbjuds nu detta tilltalande hus med en unik planlösning och en ljuvlig trädgård. Insidan består av ett entréplan med vardagsrum, ett modernt och välutrustat kök, två fina sovrum samt ett helkaklat duschrum. I tillägg finns även en tillbyggnad som är ett så kallat skyddsrum och som idag används som ett extra vardagsrum. Källarplanet rymmer ett stort badrum med…

Premium
Uteplats
SkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping

15 dagar

5 rum villa på Kantorsgatan 20 Pryssgården, Norrköpings kommun - bild 1
5 rum villa på Kantorsgatan 20 Pryssgården, Norrköpings kommun - bild 2
5 rum villa på Kantorsgatan 20 Pryssgården, Norrköpings kommun - bild 3
5 rum villa på Kantorsgatan 20 Pryssgården, Norrköpings kommun - bild 4
5 rum villa på Kantorsgatan 20 Pryssgården, Norrköpings kommun - bild 5
Tor 14 maj kl 17:30

Kantorsgatan 20

Villa
Pryssgården, Norrköpings kommun
Mäklarhuset Norrköping
4 995 000 kr
122 + 122 m²
5 rum
699 m² tomt

Varmt välkomna till detta trevliga hus på Kantorsgatan 20 i populära Pryssgården. På en lugn och trivsam gata i populära Pryssgården hittar ni denna välplanerade enplansvilla med källare, som erbjuder hela 122 kvm boarea och lika mycket biarea – gott om plats för hela familjen! Entréplanet bjuder på ett härligt vardagsrum med stora fönsterpartier, fyra sovrum i bra storlek, ett badrum samt ett…

Premium
Mäklarhuset Norrköping
Mäklarhuset Norrköping

April 2026

Eneby, Norrköpings kommun
Mån 18 maj kl 17:00

Reenstiernagatan 48

Lägenhet
Eneby, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping
660 000 kr
30 m²
1 rum
vån 2/3
2 250 kr/mån
22 000 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping

Januari 2026

1 rum lägenhet på Reenstiernagatan 72 Eneby, Norrköpings kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Reenstiernagatan 72 Eneby, Norrköpings kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Reenstiernagatan 72 Eneby, Norrköpings kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Reenstiernagatan 72 Eneby, Norrköpings kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Reenstiernagatan 72 Eneby, Norrköpings kommun - bild 5

Reenstiernagatan 72

Lägenhet
Eneby, Norrköpings kommun
SkandiaMäklarna Norrköping
695 000 kr
30 m²
1 rum
vån 3/3
2 195 kr/mån
23 167 kr/m²

Varmt välkommen till denna trevliga enrummare med kokvrå i öppen planlösning. Lägenheten har en väl genomtänkt planlösning och välplanerade kvadratmeter med en inbjudande hall och ett vardagsrum där man har låtit bygga en loftsäng med plats för skrivbord under. Allt för att maximera ytan på bästa sätt. Vidare erbjuds ett stambytt helkaklat badrum. Till lägenheten hör ett källarförråd & ett…

Premium
SkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping

September 2024

Pryssgården, Norrköpings kommun
Idag kl 16:15

Katterumsvägen 89

Radhus
Pryssgården, Norrköpings kommun
Elite Fastighetsmäklare
2 695 000 kr
79 m²
3,5 rum
166 m² tomt
Elite Fastighetsmäklare
Elite Fastighetsmäklare

Visar alla 8

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet