Logotyp av HusmanHagberg Norrköping
Logotyp av HusmanHagberg Norrköping

Nya Rådstugugatan 13

Centralt, Norrköpings kommun

Visa på karta

1 295 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    49,5 m²
    Våning
    2 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    3 032 kr/mån

Byggår
1943
Förening
HSB BRF Strömsgården i Norrköping
Energiklass
E
Pris/m²
26 162 kr/m²
Premium
Balkong
Välkommen till Nya Rådstugugatan 13! Här bor du mitt i hjärtat av stan med närhet till allt du behöver – restauranger, caféer, shopping och goda kommunikationer runt hörnet. Läget är idealiskt för dig som vill ha stadens utbud inom räckhåll men ändå bo i ett lugnt och välskött kvarter. Bostaden tillhör den populära HSB Brf Strömsgården, en stabil och välskött förening med låg belåningsgrad och mycket god ekonomi. Den låga månadsavgiften gör boendet både prisvärt och bekvämt över tid. Här får du ett hemtrevligt boende med balkong i soligt läge. Ett perfekt hem för dig som söker ett bekvämt och centralt boende i en trygg förening.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Strömsgården i Norrköping

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling