Västerbottens län

Västerbottens län; Visa endast nyproduktion

Nyproduktion till salu - Västerbottens län

Sortera på

85 bostäder till salu

26 dagar

Anderstorp, Skellefteå kommun

Tubölegatan 1

Lägenhet
Anderstorp, Skellefteå kommun
Peab Bostad AB
1 399 000 kr
35 m²
1 rum
vån 1/8
3 113 kr/mån
39 971 kr/m²
Nyproduktion
Inflyttningsklar
Balkong
Hiss
Peab Bostad AB
Peab Bostad AB

27 dagar

Öst på stan, Umeå kommun

Östra Esplanaden 1

Lägenhet
Öst på stan, Umeå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Umeå
6 145 000 kr
88,5 m²
3 rum
vån 4/5
4 198 kr/mån
69 435 kr/m²
Nyproduktion
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Umeå
Svensk Fastighetsförmedling Umeå

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

28 dagar

tomt på Erik-ers väg 5 Stöcksjö, Umeå kommun - bild 1
tomt på Erik-ers väg 5 Stöcksjö, Umeå kommun - bild 2
tomt på Erik-ers väg 5 Stöcksjö, Umeå kommun - bild 3
tomt på Erik-ers väg 5 Stöcksjö, Umeå kommun - bild 4
tomt på Erik-ers väg 5 Stöcksjö, Umeå kommun - bild 5

Erik-ers väg 5

Tomt
Stöcksjö, Umeå kommun
Myresjöhus
1 235 000 kr
1 294 m²

Nu har du möjlighet att bygga hus tillsammans med Myresjöhus i lagomt lantliga Stöcksjö, en aktiv och naturskön by strax utanför Umeås stadskärna. I Stöcksjö bor du nära vackra naturstigar och endast en kort promenad från Stöcksjön. I Norra delen av sjön hittar du även familjevänliga Stöcksjöbadet med badbrygga, grillplats och beachvolleybollplan. I närheten finns också Stöcksjö skola F-6 med…

Premium
Nyproduktion
Myresjöhus
Myresjöhus

29 dagar

3 rum lägenhet på Västra Norrlandsgatan 11 A Centrum, Umeå kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Västra Norrlandsgatan 11 A Centrum, Umeå kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Västra Norrlandsgatan 11 A Centrum, Umeå kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Västra Norrlandsgatan 11 A Centrum, Umeå kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Västra Norrlandsgatan 11 A Centrum, Umeå kommun - bild 5

Västra Norrlandsgatan 11 A

Lägenhet
Centrum, Umeå kommun
Riksbyggen ekonomisk förening
3 995 000 kr
75 m²
3 rum
vån 1/5
5 403 kr/mån
53 267 kr/m²

Elegant trea med två inglasade balkonger, generöst ljusinsläpp och öppna, sociala ytor. Det moderna köket med köksö blir en naturlig samlingspunkt, medan ekparkett och genomtänkta materialval skapar ett tidlöst intryck. Badrum med kakel och klinker, elkomfortvärme, egen tvättmaskin och torktumlare samt extra WC ger hög vardagskomfort. Rymligt sovrum med tillhörande klädkammare. Två inglasade…

Premium
Nyproduktion
September 2026
Balkong
Hiss
Riksbyggen ekonomisk förening
Riksbyggen ekonomisk förening

April 2026

Ammarnäs, Sorsele kommun

Beföringsvägen 23

Fritidshus
Ammarnäs, Sorsele kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hemavan
2 195 000 kr
58 m²
3 rum
684 m² tomt
Nyproduktion
Inflyttningsklar
Svensk Fastighetsförmedling Hemavan
Svensk Fastighetsförmedling Hemavan
Ammarnäs, Sorsele kommun

Beföringsvägen 12

Fritidshus
Ammarnäs, Sorsele kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hemavan
2 595 000 kr
58 m²
3 rum
730 m² tomt
Nyproduktion
Inflyttningsklar
Svensk Fastighetsförmedling Hemavan
Svensk Fastighetsförmedling Hemavan
tomt på Stöcksjö Mor Grethas väg 9 Stöcksjö, Umeå kommun - bild 1
tomt på Stöcksjö Mor Grethas väg 9 Stöcksjö, Umeå kommun - bild 2
tomt på Stöcksjö Mor Grethas väg 9 Stöcksjö, Umeå kommun - bild 3
tomt på Stöcksjö Mor Grethas väg 9 Stöcksjö, Umeå kommun - bild 4
tomt på Stöcksjö Mor Grethas väg 9 Stöcksjö, Umeå kommun - bild 5

Stöcksjö Mor Grethas väg 9

Tomt
Stöcksjö, Umeå kommun
Myresjöhus
1 185 000 kr
1 225 m²

Nu har du möjlighet att förverkliga husdrömmen i naturnära och familjevänliga Stöcksjö – tillsammans med oss på Myresjöhus. Här har du möjlighet att bygga exempelvis Smart 148 för 5.794.123 kr. Smart 148 är ett välplanerat 2-planshus med generösa sociala ytor och plats för hela familjen. Med dagens förutsättningar innebär det en boendekostnad på ca. 10.622 kr/månad. På vår webb kan du se hur vi…

Premium
Nyproduktion
Myresjöhus
Myresjöhus
Anderstorp, Skellefteå kommun

Tubölegatan 1

Lägenhet
Anderstorp, Skellefteå kommun
Peab Bostad AB
2 495 000 kr
65 m²
2 rum
vån 1/6
4 900 kr/mån
38 385 kr/m²
Nyproduktion
Inflyttningsklar
Balkong
Hiss
Peab Bostad AB
Peab Bostad AB
6 rum vinterbonat fritidshus på Snow Peak, Hus 12 Syterskalet, Storumans kommun - bild 1
6 rum vinterbonat fritidshus på Snow Peak, Hus 12 Syterskalet, Storumans kommun - bild 2
6 rum vinterbonat fritidshus på Snow Peak, Hus 12 Syterskalet, Storumans kommun - bild 3
6 rum vinterbonat fritidshus på Snow Peak, Hus 12 Syterskalet, Storumans kommun - bild 4
6 rum vinterbonat fritidshus på Snow Peak, Hus 12 Syterskalet, Storumans kommun - bild 5

Snow Peak, Hus 12

Fritidshus
Syterskalet, Storumans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hemavan
5 990 000 kr
106 m²
6 rum
300 m² tomt

Hus 12 i Snow Peak erbjuder något som blir allt mer eftertraktat i Hemavan – ett fristående fjällhus på egen tomt. Här får du inte bara ett hem i ett premiumområde, tomten är generös med plats för parkering direkt vid entrén, och den soliga placeringen i sydväst ger både ljus och rymd. Bakom huset löper områdets egen skidbacke, vilket gör skidåkningen till en del av vardagen. Det unika Ski…

Premium
Nyproduktion
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Hemavan
Svensk Fastighetsförmedling Hemavan
Umeå, Umeå kommun
5 lediga bostäder

Brf Lillskogen

Lägenhet
Umeå, Umeå kommun
Mäklarcity Umeå
fr. 2 495 000 kr
49-90 m²
2-4 rum
fr. 2 481 kr/mån
fr. 46 377 kr/m²
Nybyggnadsprojekt
Mäklarcity Umeå
Mäklarcity Umeå
Hemavan Syterskalet, Storumans kommun
2 lediga bostäder

Västbyvägen och Björnstigen

Tomt
Hemavan Syterskalet, Storumans kommun
Properties & Partners Stockholm
fr. 995 000 kr
4 865 m²
Nybyggnadsprojekt
Properties & Partners Stockholm
Properties & Partners Stockholm
5 rum parhus på Björnstigen 9 Hemavan, Storumans kommun - bild 1
5 rum parhus på Björnstigen 9 Hemavan, Storumans kommun - bild 2
5 rum parhus på Björnstigen 9 Hemavan, Storumans kommun - bild 3
5 rum parhus på Björnstigen 9 Hemavan, Storumans kommun - bild 4
5 rum parhus på Björnstigen 9 Hemavan, Storumans kommun - bild 5

Björnstigen 9

Radhus
Hemavan, Storumans kommun
Boporten
6 745 000 kr
5 rum
1 572 m² tomt

Ett parhus är redan SÅLT. Missa inte möjligheten att teckna er för det sista! Exklusivt fjällhus i Hemavan – modern elegans i rå fjällmiljö Välkommen till Syterskalet – Hemavans nya och eftertraktade område, där dessa två nyproducerade parhus i två plan står klara för inflytt. Med ett unikt läge i den storslagna fjällvärlden, och en arkitektur som sticker ut med grästak, robusta material och…

Premium
Nyproduktion
Boporten
Boporten

Mars 2026

Västra Norrlandsgatan 11 A

Lägenhet
Centrum, Umeå kommun
Riksbyggen ekonomisk förening
4 325 000 kr
75 m²
3 rum
vån 3/5
5 441 kr/mån
57 667 kr/m²

Välplanerad 3:a med två inglasade balkonger! Kök med köksö, badrum med kakel på väggarna, klinker och elkomfortvärme på golvet samt tvättmaskin och torktumlare. Extra WC samt en klädkammare i stora sovrummet. Öppen planlösning och ekparkettgolv. Bostaden är inte uppförd ännu utan säljs på ritning. Här bor du mitt i smeten med det mesta du kan behöva utanför dörren och gott om butiker och…

Premium
Nyproduktion
September 2026
Balkong
Hiss
Riksbyggen ekonomisk förening
Riksbyggen ekonomisk förening
Spetsen, Sorsele kommun
7 lediga bostäder

Spetsen i Ammarnäs

Fritidshus
Spetsen, Sorsele kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hemavan
fr. 2 195 000 kr
58-71 m²
3-4 rum
944 m² tomt
Nybyggnadsprojekt
Svensk Fastighetsförmedling Hemavan
Svensk Fastighetsförmedling Hemavan
4 rum lägenhet på Tubölegatan 1 Skellefteå, Skellefteå kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Tubölegatan 1 Skellefteå, Skellefteå kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Tubölegatan 1 Skellefteå, Skellefteå kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Tubölegatan 1 Skellefteå, Skellefteå kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Tubölegatan 1 Skellefteå, Skellefteå kommun - bild 5

Tubölegatan 1

Lägenhet
Skellefteå, Skellefteå kommun
Fastighetsbyrån Skellefteå
4 395 000 kr
99 m²
4 rum
vån 3/6
6 881 kr/mån
44 394 kr/m²

Här kommer en unik chans att köpa en lägenhet i nyproducerade Brf Framtiden! Här får du en bostad om 99 kvm fördelat på 4 rok belägen på våning 3. Lägenheten har två fina balkonger varav den ena med underbar utsikt över älven. Hela lägenheten har fin standard, enhetligt ekparkettgolv och i badrummen finns kakel, klinker och golvvärme. Byggnaden är under uppförande av Peab Bostad och tillträde…

Premium
Nyproduktion
Hiss
Fastighetsbyrån Skellefteå
Fastighetsbyrån Skellefteå
Teg, Umeå kommun

Norra Obbolavägen 28

Lägenhet
Teg, Umeå kommun
Mäklarcity Umeå
2 809 500 kr
55 m²
2 rum
vån 2/5
3 018 kr/mån
51 082 kr/m²
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Mäklarcity Umeå
Mäklarcity Umeå
tomt på Yttre-Långviken 136 Långviken, Umeå kommun - bild 1
tomt på Yttre-Långviken 136 Långviken, Umeå kommun - bild 2
tomt på Yttre-Långviken 136 Långviken, Umeå kommun - bild 3
tomt på Yttre-Långviken 136 Långviken, Umeå kommun - bild 4

Yttre-Långviken 136

Tomt
Långviken, Umeå kommun
Myresjöhus
1 350 000 kr
2 146 m²

Förverkliga husdrömmen tillsammans med Myresjöhus på sjönära tomt i Långviken. Här bor du i en naturskön miljö, nära både skog och vatten, endast 2 mil från Umeå centrum. I Tavelsjö finns det mataffär, bensinstation, värdshus, förskola samt skola (1-6). Ca. 150 meter från tomtområdet ligger busshållplats som trafikeras av länstrafiken med dagliga turer in till Umeå. Längs Tavelsjön finns det…

Premium
Nyproduktion
Myresjöhus
Myresjöhus
1 rum övrig på Transistorgränd 1 (11) Skellefteå, Skellefteå kommun - bild 1
1 rum övrig på Transistorgränd 1 (11) Skellefteå, Skellefteå kommun - bild 2
1 rum övrig på Transistorgränd 1 (11) Skellefteå, Skellefteå kommun - bild 3
1 rum övrig på Transistorgränd 1 (11) Skellefteå, Skellefteå kommun - bild 4
1 rum övrig på Transistorgränd 1 (11) Skellefteå, Skellefteå kommun - bild 5

Transistorgränd 1 (11)

Övrigt
Skellefteå, Skellefteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Skellefteå
1 550 000 kr
78 m²
1 rum
430 m² tomt
Premium
Nyproduktion
Svensk Fastighetsförmedling Skellefteå
Svensk Fastighetsförmedling Skellefteå

Bild saknas

Transistorgränd 1 (lokal 1)

Övrigt
Skellefteå, Skellefteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Skellefteå
1 675 000 kr
78 m²
1 rum
430 m² tomt
Nyproduktion
Svensk Fastighetsförmedling Skellefteå
Svensk Fastighetsförmedling Skellefteå

Bild saknas

Transistorgränd 1 (18)

Övrigt
Skellefteå, Skellefteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Skellefteå
1 675 000 kr
78 m²
1 rum
430 m² tomt
Nyproduktion
Svensk Fastighetsförmedling Skellefteå
Svensk Fastighetsförmedling Skellefteå

Artiklar från Hemnet

Februari 2026

1 rum lägenhet på Västra Norrlandsgatan 11 A Centrum, Umeå kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Västra Norrlandsgatan 11 A Centrum, Umeå kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Västra Norrlandsgatan 11 A Centrum, Umeå kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Västra Norrlandsgatan 11 A Centrum, Umeå kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Västra Norrlandsgatan 11 A Centrum, Umeå kommun - bild 5

Västra Norrlandsgatan 11 A

Lägenhet
Centrum, Umeå kommun
Riksbyggen ekonomisk förening
1 960 000 kr
34 m²
1 rum
vån 1/5
2 916 kr/mån
57 647 kr/m²

Välplanerad etta med öppen planlösning och alkov. Välutrustat kök med diskmaskin, micro, kyl/frys. Badrum med kakel på väggarna och klinker samt el komfortvärme på golv. Kombinerad tvättmaskin och torktumlare. Bostaden är inte uppförd ännu utan säljs på ritning. Här bor du mitt i smeten med det mesta du kan behöva utanför dörren och gott om butiker och restauranger inom promenadavstånd. Längre…

Premium
Nyproduktion
September 2026
Hiss
Riksbyggen ekonomisk förening
Riksbyggen ekonomisk förening

Januari 2026

3 rum lägenhet på Bryggargatan 38 Teg, Umeå kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Bryggargatan 38 Teg, Umeå kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Bryggargatan 38 Teg, Umeå kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Bryggargatan 38 Teg, Umeå kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Bryggargatan 38 Teg, Umeå kommun - bild 5

Bryggargatan 38

Lägenhet
Teg, Umeå kommun
Mäklarcity Umeå
3 995 000 kr
73 m²
3 rum
vån 1/5
2 585 kr/mån
54 726 kr/m²

Välkommen till en obelånad förening på eftertraktade Teg, där modern design möter ett oslagbart läge. Här bor du med närhet till centrum, skolor, livsmedelsbutiker, Bölesholmarna och elljusspår – perfekt för både vardagsliv och fritid. Projektet uppförs av lokala och välrenommerade OF Bygg och omfattar 10 bostadsrätter i en obelånad förening – vilket innebär exceptionellt låga månadsavgifter…

Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Mäklarcity Umeå
Mäklarcity Umeå
4 rum villa på Lundvikbrånet 3 Sörmjöle, Umeå kommun - bild 1
4 rum villa på Lundvikbrånet 3 Sörmjöle, Umeå kommun - bild 2
4 rum villa på Lundvikbrånet 3 Sörmjöle, Umeå kommun - bild 3
4 rum villa på Lundvikbrånet 3 Sörmjöle, Umeå kommun - bild 4
4 rum villa på Lundvikbrånet 3 Sörmjöle, Umeå kommun - bild 5

Lundvikbrånet 3

Villa
Sörmjöle, Umeå kommun
Fastighetsbyrån Umeå
4 995 000 kr
110 + 20 m²
4 rum
2 268 m² tomt

Nu har ni chansen att förvärva ett modernt nybyggt funkishus med det lilla extra. Så fort du öppnar dörren slås man av stora fönsterpartier, pulpettak med härlig takhöjd och den lyxiga känslan med fina materialval... Här möts du av ett rymligt vardagsrum med imponerande takhöjd och stora fönsterpartier som ger dig en fantastisk rymd. Detta rum är perfekt för familjetillställningar, umgänge med…

Premium
Nyproduktion
Uteplats
Fastighetsbyrån Umeå
Fastighetsbyrån Umeå
Teg, Umeå kommun

Bryggargatan 46

Lägenhet
Teg, Umeå kommun
Mäklarcity Umeå
4 375 000 kr
90 m²
4 rum
vån 4/6
3 905 kr/mån
48 611 kr/m²
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Mäklarcity Umeå
Mäklarcity Umeå
5 rum radhus på Humlegatan 2C Getberget, Skellefteå kommun - bild 1
5 rum radhus på Humlegatan 2C Getberget, Skellefteå kommun - bild 2
5 rum radhus på Humlegatan 2C Getberget, Skellefteå kommun - bild 3
5 rum radhus på Humlegatan 2C Getberget, Skellefteå kommun - bild 4
5 rum radhus på Humlegatan 2C Getberget, Skellefteå kommun - bild 5

Humlegatan 2C

Radhus
Getberget, Skellefteå kommun
Riksbyggen ekonomisk förening
3 450 000 kr
98,5 m²
5 rum
vån 1/2
6 540 kr/mån
35 025 kr/m²

Välkommen till detta välplanerade stadsradhus på 98,5 kvm. Huset har en stor rymlig hall med förvaring. Det är öppen planlösning mellan kök och vardagsrum vilket gör det perfekt för socialt umgänge. Därifrån tar du dig vidare ut på en härlig uteplats i söderläge med en grönskade trädgård runt om. På framsidan har du egen carport med kallförråd. I Brf Hjortrongränd har du nära till det mesta du…

Premium
Nyproduktion
Inflyttningsklar
Uteplats
Riksbyggen ekonomisk förening
Riksbyggen ekonomisk förening

December 2025

Rödäng, Umeå kommun
Tis 19 maj kl 17:15

Rallarrosgränd 14

Lägenhet
Rödäng, Umeå kommun
MOHV Umeå
2 895 000 kr
72 m²
3 rum
vån 2/5
4 825 kr/mån
40 208 kr/m²
Nyproduktion
Balkong
Hiss
MOHV Umeå
MOHV Umeå
Teg, Umeå kommun

Bryggargatan 46

Lägenhet
Teg, Umeå kommun
Mäklarcity Umeå
3 495 000 kr
73 m²
3 rum
3 315 kr/mån
47 877 kr/m²
Nyproduktion
Mäklarcity Umeå
Mäklarcity Umeå
2 rum lägenhet på Getbergsvägen 15 Getberget, Skellefteå kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Getbergsvägen 15 Getberget, Skellefteå kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Getbergsvägen 15 Getberget, Skellefteå kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Getbergsvägen 15 Getberget, Skellefteå kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Getbergsvägen 15 Getberget, Skellefteå kommun - bild 5

Getbergsvägen 15

Lägenhet
Getberget, Skellefteå kommun
Fastighetsbyrån Skellefteå
1 690 000 kr
60 m²
2 rum
vån 1/10
3 710 kr/mån
28 167 kr/m²

Välkommen till denna fantastiskt fina och nyproducerade bostadsrätt från 2025 på 1:a våningen. Här erbjuds lägenhet med en boyta på 60 kvadratmeter med två rum och en stor inglasad balkong i österläge, vilket ger dig härlig morgonsol till mitt på dagen. Njut av din morgonkopp medan du blickar ut över folk i rörelser. Lägenheten håller en genomgående hög standard med stilrena och noggrant utvalda…

Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Skellefteå
Fastighetsbyrån Skellefteå
Teg, Umeå kommun

Bryggargatan 46

Lägenhet
Teg, Umeå kommun
Mäklarcity Umeå
2 495 000 kr
49 m²
2 rum
vån 6/6
2 481 kr/mån
50 918 kr/m²
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Mäklarcity Umeå
Mäklarcity Umeå
Centrum, Skellefteå kommun

Tubölegatan 1

Lägenhet
Centrum, Skellefteå kommun
HusmanHagberg Skellefteå
4 495 000 kr
100 m²
4 rum
6 881 kr/mån
44 950 kr/m²
Nyproduktion
Balkong
Hiss
HusmanHagberg Skellefteå
HusmanHagberg Skellefteå

November 2025

Teg, Umeå kommun

Bryggargatan 38

Lägenhet
Teg, Umeå kommun
Mäklarcity Umeå
2 595 000 kr
49 m²
2 rum
vån 1/5
1 743 kr/mån
52 959 kr/m²
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Mäklarcity Umeå
Mäklarcity Umeå

Oktober 2025

Rödäng, Umeå kommun
Tis 19 maj kl 17:15

Rallarrosgränd 12

Lägenhet
Rödäng, Umeå kommun
MOHV Umeå
2 495 000 kr
72 m²
3 rum
vån 2/5
4 825 kr/mån
34 653 kr/m²
Nyproduktion
Balkong
Hiss
MOHV Umeå
MOHV Umeå

April 2025

4 rum villa på Haddingen 487 Haddingen, Umeå kommun - bild 1
4 rum villa på Haddingen 487 Haddingen, Umeå kommun - bild 2
4 rum villa på Haddingen 487 Haddingen, Umeå kommun - bild 3
4 rum villa på Haddingen 487 Haddingen, Umeå kommun - bild 4
4 rum villa på Haddingen 487 Haddingen, Umeå kommun - bild 5

Haddingen 487

Villa
Haddingen, Umeå kommun
Boporten
4 495 000 kr
124 m²
4 rum
1 750 m² tomt

Drömhemmet du väntat på – LB Optimal 124 med ett drömläge nära Tavelsjön får ni det bästa av lantligt lugn och familjevänlig miljö. Badplatser, båtliv och fiske är bara några minuter bort, vilket gör detta hem till en perfekt plats för både naturälskare och familjer. Välkommen till LB Optimal 124, en modern klassiker där stil möter funktion i en smakfullt designad enplansvilla. Med sin slanka…

Premium
Nyproduktion
Boporten
Boporten

Februari 2025

4 rum fritidshus på Kittelfjäll 228C Kittelfjäll, Vilhelmina kommun - bild 1
4 rum fritidshus på Kittelfjäll 228C Kittelfjäll, Vilhelmina kommun - bild 2
4 rum fritidshus på Kittelfjäll 228C Kittelfjäll, Vilhelmina kommun - bild 3

Kittelfjäll 228C

Fritidshus
Kittelfjäll, Vilhelmina kommun
HusmanHagberg Hemavan
3 650 000 kr
85 m²
4 rum
416 m² tomt
Plus
Nyproduktion
HusmanHagberg Hemavan
HusmanHagberg Hemavan

Januari 2025

Teg, Umeå kommun

Norra Obbolavägen 28

Lägenhet
Teg, Umeå kommun
Mäklarcity Umeå
5 928 510 kr
126,9 m²
5 rum
vån 6/7
6 964 kr/mån
46 718 kr/m²
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Mäklarcity Umeå
Mäklarcity Umeå

Visar 51 - 85 av 85

Matchar nästan din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet