Logotyp av Riksbyggen ekonomisk förening
Logotyp av Riksbyggen ekonomisk förening

Humlegatan 2C

Getberget, Skellefteå kommun

Visa på karta

3 450 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Radhus
    Upplåtelseform
    Bostadsrätt
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    98,5 m²
    Avgift
    6 540 kr/mån

Byggår
2026
Förening
Riksbyggen BRF Hjortrongränd
Pris/m²
35 025 kr/m²
Premium
Nyproduktion
Uteplats
Välkommen till detta välplanerade stadsradhus på 98,5 kvm. Huset har en stor rymlig hall med förvaring. Det är öppen planlösning mellan kök och vardagsrum vilket gör det perfekt för socialt umgänge. Därifrån tar du dig vidare ut på en härlig uteplats i söderläge med en grönskade trädgård runt om. På framsidan har du egen carport med kallförråd. I Brf Hjortrongränd har du nära till det mesta du behöver i din vardag. Nybyggd skola och förskola till exempel. Men här finns också gott om saker som sätter guldkant på den samma, närheten till strövområden, idrottsanläggningar och badhuset för att nämna några. Mataffär ligger på cykelavstånd. Och när stadspulsen lockar tar du bussen, eller cykeln, in till stan på runt 15 minuter eller tio minuter med bil. Riksbyggens Trygghetslöfte ger dig ekonomisk trygghet mot oförutsägbara händelser.
Läs mer om bostaden

Upptäck projektet

Räkna på ditt nya boende

Riksbyggen BRF Hjortrongränd

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling