Kalmar kommun

Kalmar kommun; Par/Kedje/Radhus

Parhus, kedjehus och radhus till salu - Kalmar kommun

Sortera på

7 bostäder till salu

4 dagar

4 rum radhus på Stamvägen 6 Djurängen, Kalmar kommun - bild 1
4 rum radhus på Stamvägen 6 Djurängen, Kalmar kommun - bild 2
4 rum radhus på Stamvägen 6 Djurängen, Kalmar kommun - bild 3
4 rum radhus på Stamvägen 6 Djurängen, Kalmar kommun - bild 4
4 rum radhus på Stamvägen 6 Djurängen, Kalmar kommun - bild 5
Lör 16 maj kl 11:00

Stamvägen 6

Radhus
Djurängen, Kalmar kommun
LF Fastighetsförmedling Kalmar
2 875 000 kr
91 m²
4 rum
vån 1/1
6 039 kr/mån
31 593 kr/m²

På en attraktiv hörntomt ligger detta moderna bostadsrättsradhus om 91 kvm, där varje kvadratmeter är genomtänkt. Det är lättskött, stilrent och framför allt väldigt enkelt att trivas i. Det första du märker är känslan. Öppet, ljust och luftigt. Takhöjden och ljusinsläppet gör sitt, men det är helheten som sätter det. Kök och vardagsrum sitter ihop i en social yta där livet händer. Här…

Premium
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Kalmar
LF Fastighetsförmedling Kalmar

14 dagar

5 rum parhus på Bisterfeldsvägen 54 Stensö, Kalmar kommun - bild 1
5 rum parhus på Bisterfeldsvägen 54 Stensö, Kalmar kommun - bild 2
5 rum parhus på Bisterfeldsvägen 54 Stensö, Kalmar kommun - bild 3
5 rum parhus på Bisterfeldsvägen 54 Stensö, Kalmar kommun - bild 4
5 rum parhus på Bisterfeldsvägen 54 Stensö, Kalmar kommun - bild 5

Bisterfeldsvägen 54

Radhus
Stensö, Kalmar kommun
OBOS i Sverige
8 250 000 kr
159 m²
5 rum
309 m² tomt

Längtar du efter ett exklusivt eget hem med fin villakänsla och stora, härliga sällskapsytor? Ett ljust och rymligt sådant, som också har gott om rum för privatlivet och fina praktiska godbitar? Då kan detta smått perfekta parhus vara hemmet för dig! Välkommen in! Vi kliver in i en luftig och välkomnande entré med praktiskt klinkergolv och kikar in i hemmets första sovrum. Från det når du…

Premium
Nyproduktion
OBOS i Sverige
OBOS i Sverige

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?