Staffanstorp, Staffanstorps kommun

Staffanstorp; Lägenheter

Lägenheter till salu - Staffanstorp, Staffanstorps kommun

Sortera på

12 bostäder till salu

2 dagar

2,5 rum lägenhet på Kastanjevägen 17B Centralt, Staffanstorps kommun - bild 1
2,5 rum lägenhet på Kastanjevägen 17B Centralt, Staffanstorps kommun - bild 2
2,5 rum lägenhet på Kastanjevägen 17B Centralt, Staffanstorps kommun - bild 3

Kastanjevägen 17B

Lägenhet
Centralt, Staffanstorps kommun
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
1 275 000 kr
58,8 m²
2,5 rum
vån 2/3
4 455 kr/mån
21 684 kr/m²
Plus
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp

5 dagar

Tingsbyn, Staffanstorps kommun
Sön 17 maj kl 13:15

Nämndemansgården 7A

Lägenhet
Tingsbyn, Staffanstorps kommun
Fastighetsbyrån Staffanstorp
1 495 000 kr
68 m²
2 rum
vån 2/2
4 902 kr/mån
21 985 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Staffanstorp
Fastighetsbyrån Staffanstorp

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

7 dagar

2 rum lägenhet på Apoteksgatan 9 Staffanstorp, Staffanstorps kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Apoteksgatan 9 Staffanstorp, Staffanstorps kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Apoteksgatan 9 Staffanstorp, Staffanstorps kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Apoteksgatan 9 Staffanstorp, Staffanstorps kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Apoteksgatan 9 Staffanstorp, Staffanstorps kommun - bild 5
Idag kl 16:30

Apoteksgatan 9

Lägenhet
Staffanstorp, Staffanstorps kommun
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
2 150 000 kr
71 m²
2 rum
vån 2/3
6 123 kr/mån
30 282 kr/m²

Mitt i centrala Staffanstorp med närhet till all tänkbar service ligger denna trevliga, moderna och unika lägenhet med inglasad balkong och utsikt över centrala Staffanstorp. I lägenheten finns det gott om högklassiga materialval, exempelvis granitbänkskiva i köket, helkaklat badrum och ekparkett i både vardagsrum och sovrum. Från hissen i trapphuset kommer man ner i det underjordiska garaget som…

Premium
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp

8 dagar

4 rum lägenhet på Nevisborg 6D Staffanstorp, Staffanstorps kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Nevisborg 6D Staffanstorp, Staffanstorps kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Nevisborg 6D Staffanstorp, Staffanstorps kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Nevisborg 6D Staffanstorp, Staffanstorps kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Nevisborg 6D Staffanstorp, Staffanstorps kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:00

Nevisborg 6D

Lägenhet
Staffanstorp, Staffanstorps kommun
Croisette Fastighetsförmedling
2 245 000 kr
102,5 m²
4 rum
vån 2/4
7 536 kr/mån
21 902 kr/m²

Välkommen till denna smakfulla och optimalt planerade fyra på andra våningen – ett hem som kombinerar komfort, funktion och stil på bästa sätt. Här erbjuds en genomtänkt planlösning med en privat sovrumsdel, dubbla badrum och bekvämligheten av egen tvättstuga. Perfekt för familjen eller för dig som söker ett hem med det lilla extra. Varmt välkommen på visning!

Sön 17 maj kl 12:30

Nevisborg 6D

Lägenhet
Staffanstorp, Staffanstorps kommun
Croisette Fastighetsförmedling
2 245 000 kr
92 m²
4 rum
vån 1/4
6 675 kr/mån
24 402 kr/m²

Nu finns chansen att förvärva denna smakfullt omgjorda 3:a till en funktionell 4:a på markplan – perfekt för dig som söker både flexibilitet och extra utrymme. Här bor du med en härlig uteplats som närmast kan liknas vid en egen liten trädgård som löper runt lägenheten, vilket skapar en privat och inbjudande utomhusmiljö. Den öppna planlösningen tillsammans med ljusinsläpp från flera väderstreck…

Premium
Uteplats
Hiss
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling

15 dagar

Centralt, Staffanstorps kommun

Södergatan 3G

Lägenhet
Centralt, Staffanstorps kommun
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
1 100 000 kr
43 m²
1 rum
vån 1/3
3 683 kr/mån
25 581 kr/m²
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp

27 dagar

Staffanstorp, Staffanstorps kommun
Sön 17 maj kl 11:30

KNUTSBORG 12A

Lägenhet
Staffanstorp, Staffanstorps kommun
Boutrednings- & Mäklarfirma HILDING OTTOSSON AB
1 495 000 kr
66 m²
2 rum
vån 1/2
5 824 kr/mån
22 652 kr/m²
Uteplats
Boutrednings- & Mäklarfirma HILDING OTTOSSON AB
Boutrednings- & Mäklarfirma HILDING OTTOSSON AB

April 2026

1 rum lägenhet på Strindbergs väg 3 A Författarbyn, Staffanstorps kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Strindbergs väg 3 A Författarbyn, Staffanstorps kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Strindbergs väg 3 A Författarbyn, Staffanstorps kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Strindbergs väg 3 A Författarbyn, Staffanstorps kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Strindbergs väg 3 A Författarbyn, Staffanstorps kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 14:30

Strindbergs väg 3 A

Lägenhet
Författarbyn, Staffanstorps kommun
Fastighetsbyrån Staffanstorp
895 000 kr
46 m²
1 rum
vån 1/2
4 567 kr/mån
19 457 kr/m²

Precis intill Staffanstorps centrum ligger denna mysiga lägenheten om 46 kvm. Här erbjuds ett stort rum med sovalkov, kök, badrum med badkar samt en rymlig och välplanerad klädkammare. Bostaden ligger med närhet till service och kommunikationer med buss runt hörnet. Varmt välkommen på visning!

Premium
Fastighetsbyrån Staffanstorp
Fastighetsbyrån Staffanstorp
4 rum lägenhet på Kampanjegatan 6 Staffanstorp, Staffanstorps kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Kampanjegatan 6 Staffanstorp, Staffanstorps kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Kampanjegatan 6 Staffanstorp, Staffanstorps kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Kampanjegatan 6 Staffanstorp, Staffanstorps kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Kampanjegatan 6 Staffanstorp, Staffanstorps kommun - bild 5
Lör 16 maj kl 13:00

Kampanjegatan 6

Lägenhet
Staffanstorp, Staffanstorps kommun
Kenson & Ljung
3 395 000 kr
103 m²
4 rum
vån 2/2
9 016 kr/mån
32 961 kr/m²

Välkommen till Kampanjegatan 6 – ett modernt hem i två plan där stilren design möter funktionalitet. Här erbjuds en välplanerad bostad med generösa sociala ytor, tre sovrum och två badrum, allt i ett attraktivt och familjevänligt område. Bostadens hjärta är det påkostade köket med eleganta materialval, riklig förvaring och en inbjudande köksö som naturlig samlingspunkt. Den öppna planlösningen…

Premium
Balkong
Kenson & Ljung
Kenson & Ljung

Mars 2026

Knutsborg, Staffanstorps kommun

Knutsborg 16 B

Lägenhet
Knutsborg, Staffanstorps kommun
Fastighetsbyrån Staffanstorp
1 495 000 kr
66 m²
2 rum
vån 2/2
5 824 kr/mån
22 652 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Staffanstorp
Fastighetsbyrån Staffanstorp

Januari 2026

Centralt, Staffanstorps kommun

Strindbergs väg 3c

Lägenhet
Centralt, Staffanstorps kommun
895 000 kr
46 m²
1,5 rum
vån 1/2
4 567 kr/mån
19 457 kr/m²

Augusti 2024

Sockerstan, Staffanstorps kommun

Kampanjegatan 4b lgh 1003

Lägenhet
Sockerstan, Staffanstorps kommun
1 995 000 kr
77 m²
3 rum
vån 1/5
7 049 kr/mån
25 909 kr/m²

Visar alla 12

I närheten av din sökning

Matchar nästan din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet