Logotyp av Fastighetsbyrån Staffanstorp
Logotyp av Fastighetsbyrån Staffanstorp

Småtegelvägen 26

Vikhem, Staffanstorps kommun

Visa på karta

3 895 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Parhus
    Upplåtelseform
    Bostadsrätt
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    100 m²
    Avgift
    5 430 kr/mån
    Driftkostnad
    24 350 kr/år

Byggår
2017
Förening
BRF Tegelbruket i Staffanstorp
Energiklass
D
Pris/m²
38 950 kr/m²
Premium
Välkommen till ett modernt och välplanerat enplansparhus! Den öppna planlösningen mellan kök och vardagsrum skapar en naturlig samlingspunkt, samtidigt som de stora fönsterpartierna ger ett fint ljusinsläpp och en härlig kontakt med trädgården. Från vardagsrummet nås det trevliga trädäcket och den lättskötta trädgården i västerläge. Bostaden rymmer tre sovrum med flexibla användningsmöjligheter såväl som utrymme för förvaring. Här finns även ett helkaklat badrum, gäst-WC och en praktisk separat tvättstuga som förenklar vardagen. Ett bekvämt och lättskött boende från 2017 med golvvärme, beläget i barnvänliga Vikhem med närhet till skolor, förskolor och goda kommunikationer. Välkommen med din visningsanmälan!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Tegelbruket i Staffanstorp

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling