Logotyp av Kenson & Ljung
Logotyp av Kenson & Ljung

Kampanjegatan 6

Staffanstorp, Staffanstorps kommun

Visa på karta

3 395 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    103 m²
    Våning
    2 av 2, hiss finns ej
    Avgift
    9 016 kr/mån

Byggår
2023
Förening
BRF Sockerstan i Staffanstorp
Energiklass
C
Pris/m²
32 961 kr/m²
Premium
Balkong
Välkommen till Kampanjegatan 6 – ett modernt hem i två plan där stilren design möter funktionalitet. Här erbjuds en välplanerad bostad med generösa sociala ytor, tre sovrum och två badrum, allt i ett attraktivt och familjevänligt område. Bostadens hjärta är det påkostade köket med eleganta materialval, riklig förvaring och en inbjudande köksö som naturlig samlingspunkt. Den öppna planlösningen mot matplats och vardagsrum skapar en ljus och social helhet, och via allrummet nås den trevliga balkongen – perfekt för både morgonkaffe och sommarens grillkvällar. På övre plan väntar tre rogivande sovrum, där master bedroom utmärker sig med dubbla väderstreck och gott om utrymme. Här finns även ett stilrent badrum, medan entréplanet erbjuder ytterligare ett badrum i hotellstil, komplett med tvättavdelning för maximal bekvämlighet. Läget är svårslaget – centralt i Staffanstorp med närhet till skolor, förskolor, butiker och service, samtidigt som gröna områden och lekplatser finns alldeles i närheten. Med goda kommunikationer når du enkelt både Lund och Malmö, vilket gör boendet perfekt för både barnfamiljer och pendlare. Här får du ett hem som förenar modern komfort med trivsam småstadskänsla – ett boende att längta hem till.
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Sockerstan i Staffanstorp

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling