Täby Kyrkby, Täby kommun

Täby Kyrkby; Lägenheter

Lägenheter till salu - Täby Kyrkby, Täby kommun

Sortera på

4 bostäder till salu

13 dagar

1 rum lägenhet på Holmgårdsvägen 4, 4 tr. Täby Kyrkby, Täby kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Holmgårdsvägen 4, 4 tr. Täby Kyrkby, Täby kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Holmgårdsvägen 4, 4 tr. Täby Kyrkby, Täby kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Holmgårdsvägen 4, 4 tr. Täby Kyrkby, Täby kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Holmgårdsvägen 4, 4 tr. Täby Kyrkby, Täby kommun - bild 5

Holmgårdsvägen 4, 4 tr.

Lägenhet
Täby Kyrkby, Täby kommun
Properties & Partners Stockholm
1 895 000 kr
38 m²
1 rum
vån 4/6
2 522 kr/mån
49 868 kr/m²

Välkommen till en bra planerad lägenhet med ett fantastiskt läge. Bara ca 100 meter till Roslagsbanan som tar dig in till Stockholms innerstad på 22 minuter. Här bor man högt och ljust med 180 graders fri utsikt över fina villakvarter och grönområde. Det rymliga allrummet är smart planerat med sovalkov (1,60 säng), stora nya fönsterpartier och utgång till en trevlig inglasad balkong som kan…

Premium
Balkong
Hiss
Properties & Partners Stockholm
Properties & Partners Stockholm

14 dagar

1 rum lägenhet på Holmgårdsvägen 4 Täby Kyrkby, Täby kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Holmgårdsvägen 4 Täby Kyrkby, Täby kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Holmgårdsvägen 4 Täby Kyrkby, Täby kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Holmgårdsvägen 4 Täby Kyrkby, Täby kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Holmgårdsvägen 4 Täby Kyrkby, Täby kommun - bild 5

Holmgårdsvägen 4

Lägenhet
Täby Kyrkby, Täby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Täby
1 895 000 kr
38 m²
1 rum
vån 2/7
2 523 kr/mån
49 868 kr/m²

Välplanerad och yteffektiv 1:a om 38 m² med sovalkov samt inglasad balkong centralt belägen i hjärtat av kyrbyn. Täby Kyrkby eller Täbys vagga som det även kallas har en lång historik tillbaks i tiden med spår ända till Järnåldern. Här finns numera allt den moderna familjen behöver i sin vardag, kvalitativ barnomsorg och skolor med verksamhet från F1 till klass 9, en välsorterad ICA…

Premium
Balkong
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Täby
Svensk Fastighetsförmedling Täby

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

April 2026

Täby Kyrkby, Täby kommun
Budgivning pågår

Midgårdsvägen 10

Lägenhet
Täby Kyrkby, Täby kommun
MOHV Täby
2 895 000 kr
76 m²
3 rum
vån 1/3
6 587 kr/mån
38 092 kr/m²
Balkong
MOHV Täby
MOHV Täby

Oktober 2025

Täby Kyrkby, Täby kommun

Blotgränd 7B

Lägenhet
Täby Kyrkby, Täby kommun
Fastighetsbyrån Täby
2 695 000 kr
64,5 m²
2,5 rum
vån 2/2
4 998 kr/mån
41 783 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Täby
Fastighetsbyrån Täby

Visar alla 4

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet