Norra Älvstranden, Göteborgs kommun
Norra Älvstranden; Lägenheter
Lägenheter till salu - Norra Älvstranden, Göteborgs kommun
broker-tip 1 av 2
September 2023

Lodjursstråket 1
Lindholmen, Göteborgs kommun
2 350 000 kr
25 m²
1 rum
vån 18/73
2 337 kr/mån
94 000 kr/m²
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Ny vy Mäklare
Maj 2023
Bratteråsgatan 50
Eriksberg, Göteborgs kommun
2 550 000 kr
41 m²
2 rum
vån 2/6
2 975 kr/mån
62 195 kr/m²
Plus
Västsvenska Fastighetsbyrån
Spara din sökning
... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!
Återvänder du ofta till samma sökning?
Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!
Oktober 2022

Lodjursstråket 1 Karlatornet
Göteborg, Göteborgs kommun
4 300 000 kr
55 m²
2 rum
vån 18/73
4 162 kr/mån
78 182 kr/m²
Hiss
Lundin Fastighetsbyrå
Juni 2021

Atmosfär - Karlastaden
Göteborg, Göteborgs kommun
fr. 3 595 000 kr
49-128 m²
2-4 rum
fr. 3 879 kr/mån
fr. 62 461 kr/m²
Nybyggnadsprojekt
Visar 201 - 204 av 204