Saltsjöqvarn, Nacka kommun

Saltsjöqvarn; Lägenheter

Lägenheter till salu - Saltsjöqvarn, Nacka kommun

Sortera på

3 bostäder till salu

Igår

3 rum lägenhet på Östra Finnbodavägen 13A Saltsjöqvarn, Nacka kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Östra Finnbodavägen 13A Saltsjöqvarn, Nacka kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Östra Finnbodavägen 13A Saltsjöqvarn, Nacka kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Östra Finnbodavägen 13A Saltsjöqvarn, Nacka kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Östra Finnbodavägen 13A Saltsjöqvarn, Nacka kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 14:00

Östra Finnbodavägen 13A

Lägenhet
Saltsjöqvarn, Nacka kommun
Widerlöv Nacka
7 495 000 kr
93 m²
3 rum
vån 4
7 667 kr/mån
80 591 kr/m²

Nu finns äntligen chansen att förvärva en unik lägenhet om 93 kvm belägen i populära Saltsjöqvarn. Det här är en bostad som verkligen sticker ut i mängden och som ni inte får missa! - Magisk terass om 25 kvm med fantastisk utsikt över Stockholms inlopp och Djurgården. - Sol från morgon till cirka 14:00 - Högt i tak - Ombyggd industrilokal med stilrena, unika och exklusiva detaljer - Mycket…

Premium
Uteplats
Hiss
Widerlöv Nacka
Widerlöv Nacka

2 dagar

2 rum lägenhet på Sjökvarnsbacken 4 Saltsjöqvarn, Nacka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Sjökvarnsbacken 4 Saltsjöqvarn, Nacka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Sjökvarnsbacken 4 Saltsjöqvarn, Nacka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Sjökvarnsbacken 4 Saltsjöqvarn, Nacka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Sjökvarnsbacken 4 Saltsjöqvarn, Nacka kommun - bild 5
Budgivning pågår
Sön 17 maj kl 11:30

Sjökvarnsbacken 4

Lägenhet
Saltsjöqvarn, Nacka kommun
Widerlöv Nacka
4 595 000 kr
64 m²
2 rum
vån 1/5
5 072 kr/mån
71 797 kr/m²

Välkommen till denna charmiga 2:a med bra planlösning och inglasad balkong. Lägenheten kan enkelt göras om till en trea om så önskas. Här bor du i ett lugnt område endast ett stenkast från Södermalm och mycket goda kommunikationer. - Stor inglasad balkong med bra solläge - Tvättmaskin och torktumlare i lägenheten - Fint skick med modern utrustning - Goda förvaringsmöjligheter (många…

Premium
Balkong
Hiss
Widerlöv Nacka
Widerlöv Nacka

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

23 dagar

2,5 rum lägenhet på Saltsjöqvarns kaj 31, 8tr Saltsjöqvarn, Nacka kommun - bild 1
2,5 rum lägenhet på Saltsjöqvarns kaj 31, 8tr Saltsjöqvarn, Nacka kommun - bild 2
2,5 rum lägenhet på Saltsjöqvarns kaj 31, 8tr Saltsjöqvarn, Nacka kommun - bild 3
2,5 rum lägenhet på Saltsjöqvarns kaj 31, 8tr Saltsjöqvarn, Nacka kommun - bild 4
2,5 rum lägenhet på Saltsjöqvarns kaj 31, 8tr Saltsjöqvarn, Nacka kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 15:15

Saltsjöqvarns kaj 31, 8tr

Lägenhet
Saltsjöqvarn, Nacka kommun
BOSTHLM Nacka
5 995 000 kr
71 m²
2,5 rum
vån 8
4 816 kr/mån
84 437 kr/m²

Bo med hotell, spa och restaurang – ett hem utöver det vanliga, i vacker fastighet från anno 1889 Välkommen till denna topprenoverade och sociala lägenhet med en unik kombination av historisk charm och moderna bekvämligheter, belägen i ett vackert hus från anno 1889. Här bor du i ett kanonläge med gångavstånd till Södermalm, Danvikskanal och vackra promenadstråk längs vattnet, med närhet till…

Premium
Hiss
BOSTHLM Nacka
BOSTHLM Nacka

Visar alla 3

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet