Nockebyhov, Stockholms kommun

Nockebyhov; Lägenheter

Lägenheter till salu - Nockebyhov, Stockholms kommun

Sortera på

19 bostäder till salu

Igår

3 rum lägenhet på Dalgången 5 Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Dalgången 5 Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Dalgången 5 Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Dalgången 5 Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Dalgången 5 Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:00

Dalgången 5

Lägenhet
Nockebyhov, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Bromma
3 795 000 kr
71 m²
3 rum
vån 1/3
5 612 kr/mån
53 451 kr/m²

Det är en ära att få presentera denna optimalt planerade 3:a möjlig 4:a. Med ett underbart läge nära natur. Väldisponerad planlösning med stora sällskapsytor för sociala tillställningar och vackert ljusinsläpp från stora fönsterpartierna som vetter mot grönska. * Oslagbar planlösning med 2-3st ordentliga sovrum samt rymligt vardagsrum med utgång till balkongen * Möjlig 4:a * Rymligt badrum med…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Bromma
Fastighetsbyrån Bromma

3 dagar

5 rum lägenhet på Tyska Bottens Väg 37G A-1303, 3tr Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Tyska Bottens Väg 37G A-1303, 3tr Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Tyska Bottens Väg 37G A-1303, 3tr Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Tyska Bottens Väg 37G A-1303, 3tr Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Tyska Bottens Väg 37G A-1303, 3tr Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 5
Idag kl 17:30

Tyska Bottens Väg 37G A-1303, 3tr

Lägenhet
Nockebyhov, Stockholms kommun
Mäklarhuset Bromma/Essingen/Solna/Sundbyberg
8 600 000 kr
91 m²
5 rum
vån 3/5
4 364 kr/mån
94 505 kr/m²

All info finner du på projekthemsidan - länk under Dokument eller gå in på brfhovmastaren.se Bostaden erbjuder fyra mysiga sovrum varav ett är större och har egen klädkammare, två badrum med dusch samt god förvaring i en klädkammare om 4 kvm. Det större badrummet har tvättmaskin och torktumlare. Den öppna planlösningen mellan kök och vardagsrum skapar en ljus och fin yta med fönster i tre…

Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Mäklarhuset Bromma/Essingen/Solna/Sundbyberg
Mäklarhuset Bromma/Essingen/Solna/Sundbyberg

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen
2 rum lägenhet på Mälarblick 4, E-1202 Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Mälarblick 4, E-1202 Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Mälarblick 4, E-1202 Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Mälarblick 4, E-1202 Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Mälarblick 4, E-1202 Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 5
Idag kl 17:30

Mälarblick 4, E-1202

Lägenhet
Nockebyhov, Stockholms kommun
Mäklarhuset Bromma/Essingen/Solna/Sundbyberg
4 000 000 kr
49 m²
2 rum
vån 2/5
2 350 kr/mån
81 633 kr/m²

OBS all info om projektet hittar du på projekthemsidan, länkad under dokument.(brfhovmastaren.se) Lägenheten erbjuder en genomgående hög materialstandard med ljust parkettgolv och en harmonisk färgsättning i mjuka, beiga toner. Det rymliga köket har plats för större matgrupp och ligger i öppen anslutning till vardagsrummet, vilket skapar en social och luftig känsla. Härifrån nås även den…

Premium
Nyproduktion
Hiss
Mäklarhuset Bromma/Essingen/Solna/Sundbyberg
Mäklarhuset Bromma/Essingen/Solna/Sundbyberg
4 rum lägenhet på Tyska Bottens Väg 37F, B-1303 Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Tyska Bottens Väg 37F, B-1303 Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Tyska Bottens Väg 37F, B-1303 Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Tyska Bottens Väg 37F, B-1303 Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Tyska Bottens Väg 37F, B-1303 Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 5
Idag kl 17:30

Tyska Bottens Väg 37F, B-1303

Lägenhet
Nockebyhov, Stockholms kommun
Mäklarhuset Bromma/Essingen/Solna/Sundbyberg
7 700 000 kr
87 m²
4 rum
vån 3/5
4 172 kr/mån
88 506 kr/m²

All info om projektet hittar du på projekthemsidan (brfhovmastaren.se) länkad under dokument! Bostaden erbjuder hög materialstandard med ljust parkettgolv och en enhetlig, stilren färgsättning i mjuka beiga toner. Det generösa köket om ca 17 kvm har gott om plats för stort matbord och ligger i öppen anslutning till vardagsrummet, vilket skapar en social och inbjudande planlösning. Vardagsrummet…

Premium
Nyproduktion
Hiss
Mäklarhuset Bromma/Essingen/Solna/Sundbyberg
Mäklarhuset Bromma/Essingen/Solna/Sundbyberg
2 rum lägenhet på Nockeby backe 2G Bromma / Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Nockeby backe 2G Bromma / Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Nockeby backe 2G Bromma / Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Nockeby backe 2G Bromma / Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Nockeby backe 2G Bromma / Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 14:30

Nockeby backe 2G

Lägenhet
Bromma / Nockebyhov, Stockholms kommun
Svenska Mäklarhuset Bromma
3 250 000 kr
58 m²
2 rum
vån 1/5
4 864 kr/mån
56 034 kr/m²

Välkomna till en av områdets finaste 2:or. Här bor ni mellan Mälarens glimrande vatten och Judarskogens grönskande naturreservat. På 58 kvm erbjuder den exceptionella planlösningen ett rymligt sovrum med bra ljusinsläpp. Ljust och modernt kök med påkostade materialval och all tänkbar köksutrustning. Ett fräscht och helkaklat badrum med bra förvaring samt kombimaskin. Stora sociala ytor tack vare…

Premium
Balkong
Hiss
Svenska Mäklarhuset Bromma
Svenska Mäklarhuset Bromma
3 rum lägenhet på Tyska Bottens Väg 37B, D-1401 Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Tyska Bottens Väg 37B, D-1401 Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Tyska Bottens Väg 37B, D-1401 Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Tyska Bottens Väg 37B, D-1401 Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Tyska Bottens Väg 37B, D-1401 Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 5
Idag kl 17:30

Tyska Bottens Väg 37B, D-1401

Lägenhet
Nockebyhov, Stockholms kommun
Mäklarhuset Bromma/Essingen/Solna/Sundbyberg
6 450 000 kr
71 m²
3 rum
vån 4/5
3 405 kr/mån
90 845 kr/m²

Välkommen till en stilren och välplanerad nyproducerad bostad där varje kvadratmeter är smart utnyttjad och materialen är noggrant utvalda i beiga och naturnära toner. Här möts du av en genomtänkt planlösning med två rofyllda sovrum, generösa sällskapsytor och ett härligt ljusinsläpp från stora fönsterpartier. Det öppna vardagsrummet bjuder in till både vardag och fest, med gott om plats för…

Nyproduktion
Hiss
Mäklarhuset Bromma/Essingen/Solna/Sundbyberg
Mäklarhuset Bromma/Essingen/Solna/Sundbyberg

4 dagar

3 rum lägenhet på Ferievägen 68 Bromma Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Ferievägen 68 Bromma Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Ferievägen 68 Bromma Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Ferievägen 68 Bromma Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Ferievägen 68 Bromma Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:20

Ferievägen 68

Lägenhet
Bromma Nockebyhov, Stockholms kommun
HusmanHagberg Bromma
4 695 000 kr
60 m²
3 rum
vån 1/4
4 661 kr/mån
78 250 kr/m²

Modern lägenhet i nyskick – Smart planerad 3:a med stor solig uteplats – Över 320 cm i takhöjd - Nära Mälaren och naturreservat – Garage – Föreningen äger marken Välkommen till ett smakfullt och påkostat boende i ett lugnt och naturnära område, perfekt beläget mellan den vackra Judarnskogen och Mälarens glittrande vatten med både badmöjligheter och båtliv inom räckhåll. Denna moderna lägenhet…

Premium
Uteplats
Hiss
HusmanHagberg Bromma
HusmanHagberg Bromma

5 dagar

2 rum lägenhet på Gubbkärrsvägen 19B Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Gubbkärrsvägen 19B Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Gubbkärrsvägen 19B Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Gubbkärrsvägen 19B Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Gubbkärrsvägen 19B Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:20

Gubbkärrsvägen 19B

Lägenhet
Nockebyhov, Stockholms kommun
SkandiaMäklarna Bromma
3 695 000 kr
64 m²
2 rum
vån 1/6
5 442 kr/mån
57 734 kr/m²

Missa inte denna fantastiska 2:a i absolut toppskick. För att bara nämna några av alla fördelar; * Välplanerad 2:a om 64 kvm i modern fastighet med hiss från 2016 * Halvöppen planlösning mellan kök och vardagsrum - social och luftig känsla * Inglasad balkong i östläge med utsikt mot grönskande innergård * Ljust och rymligt vardagsrum med fint ljusinsläpp * Stort sovrum med plats för dubbelsäng…

Premium
Balkong
Hiss
Energieffektiv
SkandiaMäklarna Bromma
SkandiaMäklarna Bromma

9 dagar

1 rum lägenhet på Gubbkärrsvägen 29k Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Gubbkärrsvägen 29k Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Gubbkärrsvägen 29k Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Gubbkärrsvägen 29k Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Gubbkärrsvägen 29k Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 5

Gubbkärrsvägen 29k

Lägenhet
Nockebyhov, Stockholms kommun
Mäklarhuset Bromma/Essingen/Solna/Sundbyberg
1 650 000 kr
25 m²
1 rum
vån 1/4
2 186 kr/mån
66 000 kr/m²

**Accepterat pris** - Perfekta förstaboendet - Renoverat kök - Balkong i söderläge - Stambytt badrum från 2017 - Tillhörande förråd - Närhet till grönska och kommunikationer Varmt välkommen till denna välplanerad och ljusa etta i lugnt läge med en fantastisk karaktär och balkong i bästa solläge! Bostaden präglas av fina tidstypiska detaljer som unika fönsterpartier och spännande vinklar. Tack…

Premium
Balkong
Hiss
Mäklarhuset Bromma/Essingen/Solna/Sundbyberg
Mäklarhuset Bromma/Essingen/Solna/Sundbyberg
3 rum lägenhet på Nockeby backe 2E Bromma - Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Nockeby backe 2E Bromma - Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Nockeby backe 2E Bromma - Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Nockeby backe 2E Bromma - Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Nockeby backe 2E Bromma - Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 17:00

Nockeby backe 2E

Lägenhet
Bromma - Nockebyhov, Stockholms kommun
Bjurfors Bromma
4 595 000 kr
77 m²
3 rum
vån 1/4
5 949 kr/mån
59 675 kr/m²

Varmt välkommen till denna optimala och eleganta bostaden om 77 kvm med inglasad balkong på bästa läge i mysiga Nockebyhov. Här bor ni med öppen planlösning mellan kök och vardagsrum, fullt utrustat kök, två välplanerade sovrum och rymlig garderob. Nockebyhov är ett område att trivas i. Här bor ni bokstavligen talat med naturen runt knuten då det endast är en kort promenad ner till Mälarens…

Premium
Balkong
Hiss
Bjurfors Bromma
Bjurfors Bromma
1 rum lägenhet på Tyska Bottens Väg 32A Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Tyska Bottens Väg 32A Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Tyska Bottens Väg 32A Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Tyska Bottens Väg 32A Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Tyska Bottens Väg 32A Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 5

Tyska Bottens Väg 32A

Lägenhet
Nockebyhov, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Bromma
1 995 000 kr
34 m²
1 rum
2 684 kr/mån
58 676 kr/m²

ACCEPTERAT PRIS! Varmt välkommen till denna ljuvliga 1:a i ett underbart familjärt område där föreningen äger marken , med härliga naturstråk och närheten till vatten. Bostaden som har en egen ingång är mycket fräsch och det är bara för dig att flytta in. Från den välkomnande hallen med gott om förvaring kommer du i i allrummet. Rummet är ljust och öppet och det finns plats för soffa bord och…

Premium
Fastighetsbyrån Bromma
Fastighetsbyrån Bromma

10 dagar

1 rum lägenhet på Gubbkärrsvägen 29N Bromma - Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Gubbkärrsvägen 29N Bromma - Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Gubbkärrsvägen 29N Bromma - Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Gubbkärrsvägen 29N Bromma - Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Gubbkärrsvägen 29N Bromma - Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 5

Gubbkärrsvägen 29N

Lägenhet
Bromma - Nockebyhov, Stockholms kommun
Bjurfors Bromma
2 395 000 kr
37 m²
1 rum
vån 4/4
3 397 kr/mån
64 730 kr/m²

- Perfekta första boendet - Balkong i söderläge - Låg avgift - Stambytt badrum - Populär förening Varmt välkommen till denna optimala bostad i mysiga Nockebyhov. Här bor du med en smart planlösning, modernt kök, mysig och generös balkong i soligt söderläge och stambytt badrum. Nockebyhov är ett område att trivas i. Här bor ni bokstavligen talat med naturen runt knuten då det endast är…

Premium
Balkong
Hiss
Bjurfors Bromma
Bjurfors Bromma

19 dagar

2-5 rum lägenhet på Brf Hovmästaren Flerbostadshus, Stockholms kommun - bild 1
2-5 rum lägenhet på Brf Hovmästaren Flerbostadshus, Stockholms kommun - bild 2
2-5 rum lägenhet på Brf Hovmästaren Flerbostadshus, Stockholms kommun - bild 3
2-5 rum lägenhet på Brf Hovmästaren Flerbostadshus, Stockholms kommun - bild 4
2-5 rum lägenhet på Brf Hovmästaren Flerbostadshus, Stockholms kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Amanda Merio

Mäklarhuset Bromma/Essingen/Solna/Sundbyberg

Objektsbild
5 lediga bostäder

Brf Hovmästaren

Lägenhet
Flerbostadshus, Stockholms kommun
Mäklarhuset Bromma/Essingen/Solna/Sundbyberg
fr. 4 000 000 kr
49-91 m²
2-5 rum
fr. 2 350 kr/mån
fr. 81 633 kr/m²

Gör gärna intresseanmälan på projekthemsidan för att få mer information! www.brfhovmastaren.se Länk under "dokument". I mysiga Nockebyhov växer nu Brf Hovmästaren fram – ett stilfullt nyproduktionsprojekt med 69 välplanerade bostäder om 1–5 rum och kök. Här bor du med kommunikationer och service runt knuten, men ändå med badrockavstånd till Mälarens glittrande vatten och inbjudande badklippor.…

Nybyggnadsprojekt
Amanda Merio
Amanda MerioMäklarhuset Bromma/Essingen/Solna/Sundbyberg
Mäklarhuset Bromma/Essingen/Solna/Sundbyberg

27 dagar

3 rum lägenhet på Tyska Bottens Väg 37F B-1202 Bromma, Stockholms kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Tyska Bottens Väg 37F B-1202 Bromma, Stockholms kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Tyska Bottens Väg 37F B-1202 Bromma, Stockholms kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Tyska Bottens Väg 37F B-1202 Bromma, Stockholms kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Tyska Bottens Väg 37F B-1202 Bromma, Stockholms kommun - bild 5
Idag kl 17:30

Tyska Bottens Väg 37F B-1202

Lägenhet
Bromma, Stockholms kommun
Mäklarhuset Bromma/Essingen/Solna/Sundbyberg
6 200 000 kr
69 m²
3 rum
vån 2/5
3 309 kr/mån
89 855 kr/m²

Välkommen hem till en ljus, välplanerad och påkostad nyproduktionstrea i lugna och omtyckta Nockebyhov – där du blir den allra första som sätter fötterna på parkettgolvet. Här bor du i ett hem där varje kvadratmeter är genomtänkt, med stilrena materialval, sociala ytor och en härlig balkong som förlänger bostaden under årets varmare månader. Planlösningen bjuder på ett öppet och inbjudande kök…

Premium
Nyproduktion
Hiss
Mäklarhuset Bromma/Essingen/Solna/Sundbyberg
Mäklarhuset Bromma/Essingen/Solna/Sundbyberg

April 2026

4 rum lägenhet på Nockeby backe 2B Bromma - Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Nockeby backe 2B Bromma - Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Nockeby backe 2B Bromma - Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Nockeby backe 2B Bromma - Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Nockeby backe 2B Bromma - Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 5

Nockeby backe 2B

Lägenhet
Bromma - Nockebyhov, Stockholms kommun
Bjurfors Bromma
6 495 000 kr
105 m²
4 rum
vån 2/4
8 142 kr/mån
61 857 kr/m²

- Kontakta ansvarig mäklare vid intresse för visning! - 55+ boende. - Två stora balkonger. - Tre sovrum. - Öppen planlösning mellan kök och vardagsrum. Välkommen till denna stilrena och hemtrevliga 4:a om 105 kvm på eftertraktade Nockeby Backe 2B – en bostad som erbjuder både funktion och komfort i ett lugnt och naturnära område! Bostaden har en öppen planlösning mellan kök och…

Premium
Balkong
Hiss
Energieffektiv
Bjurfors Bromma
Bjurfors Bromma
2 rum lägenhet på Gubbkärrsvägen 15 Bromma - Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Gubbkärrsvägen 15 Bromma - Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Gubbkärrsvägen 15 Bromma - Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Gubbkärrsvägen 15 Bromma - Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Gubbkärrsvägen 15 Bromma - Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 11:30

Gubbkärrsvägen 15

Lägenhet
Bromma - Nockebyhov, Stockholms kommun
Bjurfors Bromma
2 195 000 kr
37 + 14 m²
2 rum
4 492 kr/mån
59 324 kr/m²

- Totalyta 51 kvm (37 + 14). - 55+ boende. - Stor uteplats. - Öppen planlösning mellan kök och vardagsrum. Nu ges äntligen möjligheten att förvärva denna trevliga lägenhet i populära Nockebyhov. Här bor ni i en 55+ förening där boende ofta samlas i gemensamhetslokalen eller på innergården för gemensamma aktiviteter vilket skapar en fin sammanhållning bland grannarna. Lägenheten är väldigt…

Premium
Uteplats
Hiss
Energieffektiv
Bjurfors Bromma
Bjurfors Bromma

Mars 2026

3 rum lägenhet på Gubbkärrsvägen 19B Bromma - Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Gubbkärrsvägen 19B Bromma - Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Gubbkärrsvägen 19B Bromma - Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Gubbkärrsvägen 19B Bromma - Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Gubbkärrsvägen 19B Bromma - Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 14:30

Gubbkärrsvägen 19B

Lägenhet
Bromma - Nockebyhov, Stockholms kommun
Bjurfors Bromma
4 895 000 kr
78 m²
3 rum
vån 5/6
6 312 kr/mån
62 756 kr/m²

- Våning 5 av 6 - Inglasad stor balkong - Öppen planlösning - Stabil förening Nu ges möjligheten att förvärva denna fantastiska 3:a om 78 kvm i populära Nockebyhov. Fantastiskt ljusinsläpp från stora fönsterpartier och fri utsikt över den grönskande baksidan av huset. Här bor ni i en ombonad bostad med social öppen planlösning mellan kök och vardagsrum, två trivsamma sovrum och generös…

Premium
Balkong
Hiss
Energieffektiv
Bjurfors Bromma
Bjurfors Bromma

Januari 2026

3 rum lägenhet på Gubbkärrsvägen 29M Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Gubbkärrsvägen 29M Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Gubbkärrsvägen 29M Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Gubbkärrsvägen 29M Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Gubbkärrsvägen 29M Nockebyhov, Stockholms kommun - bild 5

Gubbkärrsvägen 29M

Lägenhet
Nockebyhov, Stockholms kommun
Mäklarhuset Bromma/Essingen/Solna/Sundbyberg
3 695 000 kr
73 m²
3 rum
vån 2/4
6 383 kr/mån
50 616 kr/m²

-BALKONG I SÖDERLÄGE -SMAKFULLT RENOVERAD -PLATSBYGGD ETANOLELDSTAD -ATTRAKTIV ADRESS -STENKAST FRÅN MÄLAREN -NÄRA KOMMUNIKATIONER Med stolthet får jag nu lov att presentera en av områdets trevligaste trerummare! Varmt välkomna till Gubbkärrsvägen 29M och denna inbjudande och ljusa 3:a på attraktiv adress med närhet till Mälaren. Här erbjuds en smakfullt renoverad trea med en förstklassig…

Premium
Balkong
Hiss
Mäklarhuset Bromma/Essingen/Solna/Sundbyberg
Mäklarhuset Bromma/Essingen/Solna/Sundbyberg

November 2025

Brommaplan, Stockholms kommun
Budgivning pågår

Rånövägen 7

Lägenhet
Brommaplan, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Bromma
1 995 000 kr
29 + 13 m²
2 rum
vån 0
4 200 kr/mån
68 793 kr/m²
Fastighetsbyrån Bromma
Fastighetsbyrån Bromma

Visar alla 19

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet