Kristianstads kommun
Kristianstads kommun; Lägenheter
Lägenheter till salu - Kristianstads kommun
broker-tip 1 av 1
Juli 2024

Skogsvägen 8A
Kristianstad - Parkstaden, Kristianstads kommun
1 890 000 kr
73 m²
3 rum
vån 2/3
5 711 kr/mån
25 890 kr/m²
Balkong
Uteplats
Svenska Mäklarhuset Kristianstad

Näsbychaussen 17A
Näsby, Kristianstads kommun
650 000 kr
52 m²
2 rum
vån 2/4
3 827 kr/mån
12 500 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Kristianstad
Spara din sökning
... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!
Återvänder du ofta till samma sökning?
Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!
April 2024

Byggmästaregatan 14
Vilan, Kristianstads kommun
1 150 000 kr
123 m²
6 rum
vån 1/2
8 975 kr/mån
9 350 kr/m²
Uteplats
Svenska Mäklarhuset Kristianstad
Visar 151 - 153 av 153