Nacka kommun

Nacka kommun; Lägenheter

Lägenheter till salu - Nacka kommun

Sortera på

489 bostäder till salu

Mars 2026

Orminge, Nacka kommun

Edövägen 7H 2 tr

Lägenhet
Orminge, Nacka kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 595 000 kr
29 m²
1 rum
vån 2/5
2 637 kr/mån
55 000 kr/m²
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Granithöjden 4, 2tr Nacka - Nacka forum, Nacka kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Granithöjden 4, 2tr Nacka - Nacka forum, Nacka kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Granithöjden 4, 2tr Nacka - Nacka forum, Nacka kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Granithöjden 4, 2tr Nacka - Nacka forum, Nacka kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Granithöjden 4, 2tr Nacka - Nacka forum, Nacka kommun - bild 5

Granithöjden 4, 2tr

Lägenhet
Nacka - Nacka forum, Nacka kommun
BOSTHLM Nacka
5 495 000 kr
80,9 m²
3 rum
5 271 kr/mån
67 923 kr/m²

Kontakta mäklare för privatvisning. Här presenteras en nyproducerad och välplanerad trea med ett centralt och eftertraktat läge intill Nacka Forum – perfekt för dig som söker modern komfort och bekvämlighet i ett av Nackas mest populära områden. Bostaden präglas av öppna, sociala ytor där det stilrena köket i delvis öppen planlösning möter vardagsrummet och skapar en hemtrevlig miljö för både…

Premium
Balkong
Hiss
BOSTHLM Nacka
BOSTHLM Nacka

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen
Saltsjöbaden, Nacka kommun

Skyttevägen 18C

Lägenhet
Saltsjöbaden, Nacka kommun
Karlsson & Uddare AB
2 500 000 kr
58 m²
2 rum
4 333 kr/mån
43 103 kr/m²
Karlsson & Uddare AB
Karlsson & Uddare AB
4 rum lägenhet på Tvåtaktsvägen 6 Jarlaberg, Nacka kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Tvåtaktsvägen 6 Jarlaberg, Nacka kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Tvåtaktsvägen 6 Jarlaberg, Nacka kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Tvåtaktsvägen 6 Jarlaberg, Nacka kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Tvåtaktsvägen 6 Jarlaberg, Nacka kommun - bild 5
Mån 18 maj

Tvåtaktsvägen 6

Lägenhet
Jarlaberg, Nacka kommun
Erik Olsson Nyproduktion
5 790 000 kr
86 m²
4 rum
vån 5/6
5 256 kr/mån
67 326 kr/m²

Välkommen till ett modernt hem där arkitektur, funktion och estetik samspelar i perfekt balans. Denna nyproducerade fyrarumslägenhet om 86 kvm erbjuder en elegant och välplanerad bostad med generösa ytor, tre sovrum och balkong – ett hem skapat för ett bekvämt och stilfullt liv. Bostaden präglas av en öppen och social planlösning där kök och vardagsrum möts i ett naturligt flöde. Här skapas en…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Nyproduktion
Erik Olsson Nyproduktion

Februari 2026

3 rum lägenhet på Fidravägen 51 Fisksätra, Nacka kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Fidravägen 51 Fisksätra, Nacka kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Fidravägen 51 Fisksätra, Nacka kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Fidravägen 51 Fisksätra, Nacka kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Fidravägen 51 Fisksätra, Nacka kommun - bild 5

Fidravägen 51

Lägenhet
Fisksätra, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
1 995 000 kr
72 m²
3 rum
5 460 kr/mån
27 708 kr/m²

För att boka en visning, vänligen kontakta ansvarig mäklare Daniel Wiberg på 070-754 46 54 eller [email protected] - Fräsch och optimalt planerad 3 rok - Stor altan - Fint skick Snygg 3 rok. Stor altan i fritt läge. Nu finns en unik möjlighet att förvärva detta trevliga boende med stora öppna ytor kombinerat med ett modernt tema som genomsyrar lägenheten. Bostaden karaktäriseras av…

Premium
Uteplats
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
1 rum lägenhet på Norrkärrsvägen 26 Gustavsvik, Nacka kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Norrkärrsvägen 26 Gustavsvik, Nacka kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Norrkärrsvägen 26 Gustavsvik, Nacka kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Norrkärrsvägen 26 Gustavsvik, Nacka kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Norrkärrsvägen 26 Gustavsvik, Nacka kommun - bild 5

Norrkärrsvägen 26

Lägenhet
Gustavsvik, Nacka kommun
HusmanHagberg Nacka
1 695 000 kr
22 + 5 m²
1 rum
2 716 kr/mån
77 045 kr/m²

Varmt välkommen till Norrkärrsvägen 26 och denna mycket välplanerade minivilla om 22 kvm plus loft i Saltsjö-Boos lugna och mysiga villaområde. Upplev känslan av att bo i ett eget hus, men samtidigt ha tryggheten av att bo i en bostadsrättsförening. Här får du en perfekt planerad bostad med egen parkeringsplats utanför entrén, ett helkaklat badrum med dusch och kombinerad tvättmaskin/torktumlare…

Premium
Uteplats
HusmanHagberg Nacka
HusmanHagberg Nacka
2 rum lägenhet på Beckasinvägen 32 Saltängen, Nacka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Beckasinvägen 32 Saltängen, Nacka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Beckasinvägen 32 Saltängen, Nacka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Beckasinvägen 32 Saltängen, Nacka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Beckasinvägen 32 Saltängen, Nacka kommun - bild 5

Beckasinvägen 32

Lägenhet
Saltängen, Nacka kommun
Fastighetsmäklarna
2 995 000 kr
61 m²
2 rum
vån 3/4
4 952 kr/mån
49 098 kr/m²

Det är något alldeles särskilt med hörnlägenheten på tredje våningen. Redan när jag kliver in genom ytterdörren möts jag av ljuset – det där mjuka, naturliga ljuset som strömmar in från två väderstreck och får hela vardagsrummet att kännas större än det egentligen är. Vardagsrummet breder ut sig framför mig, luftigt och varmt. Här ryms både en stor soffa och bokhyllor fulla av böcker jag inte…

Premium
Balkong
Fastighetsmäklarna
Fastighetsmäklarna

Januari 2026

Sickla, Nacka kommun

Laboratoriegatan 4

Lägenhet
Sickla, Nacka kommun
FANTASTIC FRANK
2 850 000 kr
33,5 m²
1 rum
vån 1/4
3 157 kr/mån
85 075 kr/m²
Nyproduktion
Balkong
Hiss
FANTASTIC FRANK
FANTASTIC FRANK
3 rum lägenhet på Laboratoriegatan 4 Sickla, Nacka kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Laboratoriegatan 4 Sickla, Nacka kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Laboratoriegatan 4 Sickla, Nacka kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Laboratoriegatan 4 Sickla, Nacka kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Laboratoriegatan 4 Sickla, Nacka kommun - bild 5

Laboratoriegatan 4

Lägenhet
Sickla, Nacka kommun
FANTASTIC FRANK
6 050 000 kr
74 m²
3 rum
vån 1/4
5 492 kr/mån
81 757 kr/m²

Att bo på en gavel med fria utblickar och fönster i fler väderstreck gör tillvaron ljusare. Den här trean har en luftig atmosfär och fin utsikt mot Nobelbergets pärlor, Formalinfabriken och Panncentralen. Balkongen i kvällssol och franska fönster i sovrummet förstärker känslan av rymd och ljus. Med halvöppen planlösning mellan kök och vardagsrum är det enkelt att laga mat ifred och samtidigt vara…

Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
FANTASTIC FRANK
FANTASTIC FRANK
Kvarnholmen, Nacka kommun
Sön 17 maj kl 13:30

Tre Kronors väg 43, 1 tr

Lägenhet
Kvarnholmen, Nacka kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 500 000 kr
53 m²
2 rum
vån 1/5
4 609 kr/mån
66 038 kr/m²
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

November 2025

2 rum lägenhet på Ljuskärrsvägen 48 Ljuskärrsberget, Nacka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Ljuskärrsvägen 48 Ljuskärrsberget, Nacka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Ljuskärrsvägen 48 Ljuskärrsberget, Nacka kommun - bild 3

Ljuskärrsvägen 48

Lägenhet
Ljuskärrsberget, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
1 695 000 kr
63,3 m²
2 rum
vån 0
5 602 kr/mån
26 777 kr/m²
Plus
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka

September 2025

3 rum lägenhet på Ljuskärrsvägen 13 Saltsjöbaden, Nacka kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Ljuskärrsvägen 13 Saltsjöbaden, Nacka kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Ljuskärrsvägen 13 Saltsjöbaden, Nacka kommun - bild 3
Sön 24 maj

Ljuskärrsvägen 13

Lägenhet
Saltsjöbaden, Nacka kommun
Fastighetsmäklarna
2 250 000 kr
63,3 m²
3 rum
vån 1/2
5 320 kr/mån
35 545 kr/m²
Plus
Uteplats
Fastighetsmäklarna
Fastighetsmäklarna
Finntorp, Nacka kommun

Finntorpsvägen 3

Lägenhet
Finntorp, Nacka kommun
Fastighetsbyrån Nacka
1 495 000 kr
18 m²
1 rum
vån 4/4
1 663 kr/mån
83 056 kr/m²
Hiss
Fastighetsbyrån Nacka
Fastighetsbyrån Nacka
Saltsjöbaden Neglinge, Nacka kommun

Sturevägen 10A

Lägenhet
Saltsjöbaden Neglinge, Nacka kommun
Fastighetsbyrån Nacka
2 995 000 kr
67 m²
2,5 rum
vån 0,5/3
4 683 kr/mån
44 701 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Nacka
Fastighetsbyrån Nacka

Augusti 2025

Tollare, Nacka kommun

Tollarevägen 55

Lägenhet
Tollare, Nacka kommun
LF Fastighetsförmedling Nacka
3 695 000 kr
64 m²
2 rum
vån 5/6
5 741 kr/mån
57 734 kr/m²
Uteplats
Hiss
LF Fastighetsförmedling Nacka
LF Fastighetsförmedling Nacka
1 rum lägenhet på Norrkärrsvägen 20 Gustavsvik, Nacka kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Norrkärrsvägen 20 Gustavsvik, Nacka kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Norrkärrsvägen 20 Gustavsvik, Nacka kommun - bild 3

Norrkärrsvägen 20

Lägenhet
Gustavsvik, Nacka kommun
Svenska Mäklarhuset Nacka
1 545 000 kr
22 + 5 m²
1 rum
2 716 kr/mån
70 227 kr/m²
Plus
Uteplats
Svenska Mäklarhuset Nacka
Svenska Mäklarhuset Nacka

Juli 2025

Nacka, Nacka kommun

Sickla Allé 7

Lägenhet
Nacka, Nacka kommun
2 995 000 kr
44 m²
1,5 rum
3 976 kr/mån
68 068 kr/m²
Balkong
Uteplats
Hiss

Maj 2025

Telegrafberget, Nacka, Nacka kommun

Telegrafvägen 38

Lägenhet
Telegrafberget, Nacka, Nacka kommun
SkandiaMäklarna Nacka
2 495 000 kr
52 m²
2 rum
vån 1/8
4 200 kr/mån
47 981 kr/m²
Hiss
SkandiaMäklarna Nacka
SkandiaMäklarna Nacka

April 2025

1 rum lägenhet på Ferdinand Bobergs väg 11, lgh 06-1102 Graninge, Nacka kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Ferdinand Bobergs väg 11, lgh 06-1102 Graninge, Nacka kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Ferdinand Bobergs väg 11, lgh 06-1102 Graninge, Nacka kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Ferdinand Bobergs väg 11, lgh 06-1102 Graninge, Nacka kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Ferdinand Bobergs väg 11, lgh 06-1102 Graninge, Nacka kommun - bild 5

Ferdinand Bobergs väg 11, lgh 06-1102

Lägenhet
Graninge, Nacka kommun
HusmanHagberg Nacka
2 995 000 kr
40 m²
1 rum
vån 2/4
2 967 kr/mån
74 875 kr/m²

VÄLKOMMEN PÅ VISNING AV GRANINGE STRAND! Visning av projektet kommer att ske i Bobergska villan som är den vita villan i området. Skyltar finns på plats. Boka er gärna nedan under visningsknappen. I de kommande husen möts modern komfort med natursköna omgivningar. Denna nyproducerade 1,5:a erbjuder en unik boendemiljö med närhet till både skärgårdsnatur och hav. Lägenheten är belägen på…

Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
HusmanHagberg Nacka
HusmanHagberg Nacka
2 rum lägenhet på Ferdinand Bobergs väg 11, lgh 06-1302 Graninge, Nacka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Ferdinand Bobergs väg 11, lgh 06-1302 Graninge, Nacka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Ferdinand Bobergs väg 11, lgh 06-1302 Graninge, Nacka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Ferdinand Bobergs väg 11, lgh 06-1302 Graninge, Nacka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Ferdinand Bobergs väg 11, lgh 06-1302 Graninge, Nacka kommun - bild 5

Ferdinand Bobergs väg 11, lgh 06-1302

Lägenhet
Graninge, Nacka kommun
HusmanHagberg Nacka
5 195 000 kr
67 m²
2 rum
vån 4/4
4 969 kr/mån
77 537 kr/m²

VÄLKOMMEN PÅ VISNING AV GRANINGE STRAND! Visning av projektet kommer att ske i Bobergska villan som är den vita villan i området. Skyltar finns på plats. Boka er gärna nedan under visningsknappen. Här välkomnas ni till en unik och nyproducerad lägenhet på Ferdinand Bobergs väg i Graninge, anpassad för dig som söker ett bekvämt och stilfullt 55+ boende. Denna moderna bostad erbjuder 67…

Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
HusmanHagberg Nacka
HusmanHagberg Nacka

Artiklar från Hemnet

3 rum lägenhet på Ferdinand Bobergs väg 11, lgh 06-1203 Graninge, Nacka kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Ferdinand Bobergs väg 11, lgh 06-1203 Graninge, Nacka kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Ferdinand Bobergs väg 11, lgh 06-1203 Graninge, Nacka kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Ferdinand Bobergs väg 11, lgh 06-1203 Graninge, Nacka kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Ferdinand Bobergs väg 11, lgh 06-1203 Graninge, Nacka kommun - bild 5

Ferdinand Bobergs väg 11, lgh 06-1203

Lägenhet
Graninge, Nacka kommun
HusmanHagberg Nacka
5 295 000 kr
77 m²
3 rum
vån 3/4
5 711 kr/mån
68 766 kr/m²

VÄLKOMMEN PÅ VISNING AV GRANINGE STRAND! Visning av projektet kommer att ske i Bobergska villan som är den vita villan i området. Skyltar finns på plats. Boka er gärna nedan under visningsknappen. I Graninge Strand möts skärgårdens lugn med modern komfort. Denna nybyggda lägenhet om 77 kvadratmeter erbjuder ett perfekt boende för dig som har fyllt 55 år och söker en harmonisk och naturnära…

Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
HusmanHagberg Nacka
HusmanHagberg Nacka
4 rum lägenhet på Ferdinand Bobergs väg 11, lgh 06-1003 Graninge, Nacka kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Ferdinand Bobergs väg 11, lgh 06-1003 Graninge, Nacka kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Ferdinand Bobergs väg 11, lgh 06-1003 Graninge, Nacka kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Ferdinand Bobergs väg 11, lgh 06-1003 Graninge, Nacka kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Ferdinand Bobergs väg 11, lgh 06-1003 Graninge, Nacka kommun - bild 5

Ferdinand Bobergs väg 11, lgh 06-1003

Lägenhet
Graninge, Nacka kommun
HusmanHagberg Nacka
5 995 000 kr
77 m²
4 rum
vån 1/4
5 711 kr/mån
77 857 kr/m²

VÄLKOMMEN PÅ VISNING AV GRANINGE STRAND! Visning av projektet kommer att ske i Bobergska villan som är den vita villan i området. Skyltar finns på plats. Boka er gärna nedan under visningsknappen. Nyproducerad gavellägenhet i det natursköna Graninge Strand, Saltsjö-Boo. Med en boarea på 77 kvadratmeter erbjuder denna bostad ett modernt och bekvämt boende nära havet. Lägenheten ligger på…

Premium
Nyproduktion
Uteplats
Hiss
HusmanHagberg Nacka
HusmanHagberg Nacka
Graninge, Nacka kommun

Ferdinand Bobergs väg 11, lgh 06-1105

Lägenhet
Graninge, Nacka kommun
HusmanHagberg Nacka
3 695 000 kr
53 m²
2 rum
vån 2/4
3 931 kr/mån
69 717 kr/m²
Nyproduktion
Balkong
Hiss
HusmanHagberg Nacka
HusmanHagberg Nacka
Nacka - Sickla - Ekudden, Nacka kommun

Ekuddsvägen 2, 4tr

Lägenhet
Nacka - Sickla - Ekudden, Nacka kommun
BOSTHLM Nacka
4 750 000 kr
88 m²
4 rum
vån 4/10
7 933 kr/mån
53 977 kr/m²
Balkong
Hiss
BOSTHLM Nacka
BOSTHLM Nacka

Mars 2025

1,5 rum lägenhet på Ormingeringen 30A Orminge, Nacka kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Ormingeringen 30A Orminge, Nacka kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Ormingeringen 30A Orminge, Nacka kommun - bild 3

Ormingeringen 30A

Lägenhet
Orminge, Nacka kommun
Unika Hem Fastighetsmäkleri
1 750 000 kr
45 m²
1,5 rum
3 549 kr/mån
38 889 kr/m²
Plus
Unika Hem Fastighetsmäkleri
Unika Hem Fastighetsmäkleri
Ektorp, Nacka kommun

Ektorpsvägen 9

Lägenhet
Ektorp, Nacka kommun
Fastighetsbyrån Nacka
1 895 000 kr
32 m²
1,5 rum
vån 2/4
2 249 kr/mån
59 219 kr/m²
Hiss
Fastighetsbyrån Nacka
Fastighetsbyrån Nacka
Finntorp/Nacka, Nacka kommun

Finntorpsvägen 3, vån 1

Lägenhet
Finntorp/Nacka, Nacka kommun
BOSTHLM Årsta
1 750 000 kr
23,5 m²
1 rum
1 952 kr/mån
74 468 kr/m²
BOSTHLM Årsta
BOSTHLM Årsta

Januari 2025

3 rum lägenhet på Karl Gerhards väg 23A Saltsjöbaden, Nacka kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Karl Gerhards väg 23A Saltsjöbaden, Nacka kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Karl Gerhards väg 23A Saltsjöbaden, Nacka kommun - bild 3

Karl Gerhards väg 23A

Lägenhet
Saltsjöbaden, Nacka kommun
Karlsson & Uddare AB
7 300 000 kr
85 m²
3 rum
6 467 kr/mån
85 882 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
Karlsson & Uddare AB
Karlsson & Uddare AB
Saltsjöbaden Lännbohöjden, Nacka kommun
Budgivning pågår

Fidravägen 73

Lägenhet
Saltsjöbaden Lännbohöjden, Nacka kommun
Fastighetsbyrån Nacka
1 850 000 kr
72 m²
3 rum
vån 1/4
5 624 kr/mån
25 694 kr/m²
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Nacka
Fastighetsbyrån Nacka

November 2024

Västra Orminge, Nacka kommun

Skarpövägen 17

Lägenhet
Västra Orminge, Nacka kommun
Fastighetsbyrån Nacka
2 550 000 kr
81 m²
3 rum
vån 3/3
5 041 kr/mån
31 481 kr/m²
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Nacka
Fastighetsbyrån Nacka

Oktober 2024

2 rum lägenhet på Ferdinand Bobergs väg 13 Graninge, Nacka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Ferdinand Bobergs väg 13 Graninge, Nacka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Ferdinand Bobergs väg 13 Graninge, Nacka kommun - bild 3

Ferdinand Bobergs väg 13

Lägenhet
Graninge, Nacka kommun
HusmanHagberg Nacka
3 795 000 kr
57 m²
2 rum
vån 1/4
6 281 kr/mån
66 579 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
HusmanHagberg Nacka
HusmanHagberg Nacka

September 2024

1 rum lägenhet på Karl Gerhards väg 27 Saltsjöbaden, Nacka kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Karl Gerhards väg 27 Saltsjöbaden, Nacka kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Karl Gerhards väg 27 Saltsjöbaden, Nacka kommun - bild 3

Karl Gerhards väg 27

Lägenhet
Saltsjöbaden, Nacka kommun
Karlsson & Uddare AB
1 595 000 kr
28 m²
1 rum
2 239 kr/mån
56 964 kr/m²
Plus
Karlsson & Uddare AB
Karlsson & Uddare AB
2 rum lägenhet på Oxelvägen 37 Älta, Nacka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Oxelvägen 37 Älta, Nacka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Oxelvägen 37 Älta, Nacka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Oxelvägen 37 Älta, Nacka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Oxelvägen 37 Älta, Nacka kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 16:30

Oxelvägen 37

Lägenhet
Älta, Nacka kommun
2 195 000 kr
49 m²
2 rum
vån 5/8
4 392 kr/mån
44 796 kr/m²

Gå in på ”Läs mer hos mäklaren” för att se en digital visning av bostaden. Varmt välkommen till denna ljusa och välplanerade lägenhet med närhet till affärer, kommunikationer samt idylliska bad- och grönområden! Detta är en modern och mycket funktionell lägenhet med smakfull inredning och goda förvaringsmöjligheter. De generösa fönsterpartier ger ett härligt ljusinsläpp och lägenheten har…

Premium
Balkong
Hiss

Juni 2024

Björknäs/Saltsjö Boo, Nacka kommun

Kocktorpsvägen 51

Lägenhet
Björknäs/Saltsjö Boo, Nacka kommun
1 195 000 kr
20 m²
1 rum
2 448 kr/mån
59 750 kr/m²
Balkong

Januari 2024

Kvarnholmen, Nacka kommun

Södra vägen 43

Lägenhet
Kvarnholmen, Nacka kommun
Bjurfors Nacka
7 790 000 kr
96 m²
4 rum
vån 5/6
6 748 kr/mån
81 146 kr/m²
Balkong
Hiss
Bjurfors Nacka
Bjurfors Nacka
Saltsjö-Boo, Nacka kommun

Betsövägen 6

Lägenhet
Saltsjö-Boo, Nacka kommun
BOSTHLM Nacka
Pris på förfrågan
54 m²
2,5 rum
vån 4/4
4 739 kr/mån
BOSTHLM Nacka
BOSTHLM Nacka

September 2023

Nacka Strand, Nacka kommun
Sön 17 maj kl 13:30

Augustendalsvägen 23

Lägenhet
Nacka Strand, Nacka kommun
Widerlöv Nacka
6 995 000 kr
85 m²
3 rum
vån 3
5 163 kr/mån
82 294 kr/m²
Uteplats
Hiss
Widerlöv Nacka
Widerlöv Nacka

Maj 2022

Saltsjöbaden, Nacka kommun

Brf Saltsjöblick Nacka

Lägenhet
Saltsjöbaden, Nacka kommun
HusmanHagberg Nacka
fr. 3 850 000 kr
95 m²
4 rum
fr. 7 876 kr/mån
fr. 40 526 kr/m²
Nybyggnadsprojekt
HusmanHagberg Nacka
HusmanHagberg Nacka

Oktober 2020

Tollare, Nacka kommun

Hedenströms Väg 13, 1 tr

Lägenhet
Tollare, Nacka kommun
LF Fastighetsförmedling Nacka
2 495 000 kr
46 m²
2 rum
vån 2/4
3 605 kr/mån
54 239 kr/m²
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Nacka
LF Fastighetsförmedling Nacka

Visar 451 - 489 av 489

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet