Logotyp av Fastighetsbyrån Avesta/Hedemora
Logotyp av Fastighetsbyrån Avesta/Hedemora

Garmakaregatan 4B

Jämtbo, Avesta kommun

Visa på karta

400 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    52 m²
    Våning
    1 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    4 242 kr/mån
    Driftkostnad
    7 516 kr/år

Byggår
1946
Förening
HSB BRF Jämtbo i Avesta
Energiklass
D
Pris/m²
7 692 kr/m²
Balkong
Välkommen till denna charmiga hörnlägenhet belägen på första våningen i populära Jämtbo, Avesta. Här erbjuds en bostadsrätt med två rum och ett nyligen renoverat badrum. Den inglasade balkongen ger extra utrymme för avkoppling och möjlighet till frisk luft året runt. HSB Brf Jämtbo är en trygg förening med ordning och reda, vilket bidrar till en stabil boendemiljö. Närområdet erbjuder lugn och ro samtidigt som det finns bekvämligheter såsom matbutiker och grönområden inom promenadavstånd. För den som söker naturupplevelser finns vackra vandrings- och cykelleder i närheten. Denna bostad är perfekt för dig som vill bo bekvämt och praktiskt på första våningen, njuta av ett fint ljusinsläpp och ha en inglasad balkong att koppla av på.
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Jämtbo i Avesta

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling