Virentofta, Malmö kommun

Virentofta

Bostäder till salu - Virentofta, Malmö kommun

Sortera på

10 bostäder till salu

2 dagar

6 rum villa på Malusgatan 4 Virentofta - Husie, Malmö kommun - bild 1
6 rum villa på Malusgatan 4 Virentofta - Husie, Malmö kommun - bild 2
6 rum villa på Malusgatan 4 Virentofta - Husie, Malmö kommun - bild 3
Sön 17 maj kl 14:30

Malusgatan 4

Villa
Virentofta - Husie, Malmö kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
5 495 000 kr
200 + 48 m²
6 rum
838 m² tomt
Plus
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

3 dagar

Husie - Virentofta, Malmö kommun
Sön 17 maj kl 12:30

Vannavägen 33

Villa
Husie - Virentofta, Malmö kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
5 495 000 kr
103 + 117 m²
4 rum
998 m² tomt
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

6 dagar

4 rum lägenhet på Bullerbygatan 103 Gyllins Trädgård, Malmö kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Bullerbygatan 103 Gyllins Trädgård, Malmö kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Bullerbygatan 103 Gyllins Trädgård, Malmö kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Bullerbygatan 103 Gyllins Trädgård, Malmö kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Bullerbygatan 103 Gyllins Trädgård, Malmö kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:00

Bullerbygatan 103

Lägenhet
Gyllins Trädgård, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
2 995 000 kr
104 m²
4 rum
vån 2/2
8 009 kr/mån
28 798 kr/m²

Välplanerad fyra om 104 kvm högst upp i huset på våning 2 av 2 i familjevänliga Gyllins Trädgård. Bostaden erbjuder tre rymliga sovrum, stort vardagsrum, praktiskt kök, rymligt badrum samt separat gäst-WC. Två balkonger i olika väderstreck ger både för- och eftermiddagssol. Till bostaden hör även ett praktiskt uteförråd. Här bor du i ett tryggt och grönskande område med närhet till skolor,…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö

8 dagar

3 rum lägenhet på Lönnebergagatan 65 Gyllins trädgård - Husie, Malmö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Lönnebergagatan 65 Gyllins trädgård - Husie, Malmö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Lönnebergagatan 65 Gyllins trädgård - Husie, Malmö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Lönnebergagatan 65 Gyllins trädgård - Husie, Malmö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Lönnebergagatan 65 Gyllins trädgård - Husie, Malmö kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 19:00

Lönnebergagatan 65

Lägenhet
Gyllins trädgård - Husie, Malmö kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
2 495 000 kr
76 m²
3 rum
vån 1/6
6 080 kr/mån
32 829 kr/m²

Välplanerad marklägenhet i gavel med ljusa och luftiga ytor samt en lyxigt stor uteplats på ca 19 kvm som verkligen är något alldeles extra. Fina sällskapsytor som blir ännu större genom den härligt öppna planlösningen och den stora uteplatsen som under sommarhalvåret ingår i dessa. Stora fönsterpartier släpper in dagsljuset i stilrent Marbodalskök som ligger öppet mot inbjudande vardagsrum.…

Premium
Uteplats
Hiss
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

11 dagar

7 rum villa på Krokusgatan 72 Virentofta - Husie, Malmö kommun - bild 1
7 rum villa på Krokusgatan 72 Virentofta - Husie, Malmö kommun - bild 2
7 rum villa på Krokusgatan 72 Virentofta - Husie, Malmö kommun - bild 3
7 rum villa på Krokusgatan 72 Virentofta - Husie, Malmö kommun - bild 4
7 rum villa på Krokusgatan 72 Virentofta - Husie, Malmö kommun - bild 5

Krokusgatan 72

Villa
Virentofta - Husie, Malmö kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
6 495 000 kr
150 + 102 m²
7 rum
744 m² tomt

Ett riktigt drömhus med allt du kan önska - och lite till! Här har underbar 30-talscharm med fiskbensparkett, stuckaturer och takhöjd på runt 2,70 m tillsammans med genomtänkta, moderna renoveringar skapat ett boende att falla handlöst för. Härliga sällskapsytor i entréplan med ljus, luft och rymd som ligger i anslutning till ett stilrent, smakfullt och framför allt generöst tilltaget kök. Två…

Premium
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

13 dagar

villa på Vallbogatan 14 Virentofta, Malmö kommun - bild 1
villa på Vallbogatan 14 Virentofta, Malmö kommun - bild 2
villa på Vallbogatan 14 Virentofta, Malmö kommun - bild 3
villa på Vallbogatan 14 Virentofta, Malmö kommun - bild 4
villa på Vallbogatan 14 Virentofta, Malmö kommun - bild 5

Vallbogatan 14

Villa
Virentofta, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
5 295 000 kr
108 + 100 m²
1 220 m² tomt

Varmt välkommen till Vallbogatan 14 där vi finner detta väldisponerade hus på en grön och vaker tomt om dryga 1200 kvadratmeter. Här ges möjligheten att skapa ett riktigt drömboende från grunden i ett av Husies mest familjevänliga områden – Virentofta. Läget är optimalt med närhet till skolor, förskolor, grönområden och goda kommunikationer, vilket gör detta till ett attraktivt val för både…

Premium
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö

14 dagar

5 rum radhus på Lönnebergagatan 11D Gyllins Trädgård, Malmö kommun - bild 1
5 rum radhus på Lönnebergagatan 11D Gyllins Trädgård, Malmö kommun - bild 2
5 rum radhus på Lönnebergagatan 11D Gyllins Trädgård, Malmö kommun - bild 3
5 rum radhus på Lönnebergagatan 11D Gyllins Trädgård, Malmö kommun - bild 4
5 rum radhus på Lönnebergagatan 11D Gyllins Trädgård, Malmö kommun - bild 5
Tor 14 maj kl 17:30

Lönnebergagatan 11D

Radhus
Gyllins Trädgård, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
3 295 000 kr
105 m²
5 rum
6 543 kr/mån
31 381 kr/m²

Välkommen till ett trivsamt bostadsrättsradhus där modern bekvämlighet möter genuin huskänsla. Här bor du i ett fräscht och ljust hem från 2014, placerat i gavelläge med extra rymd, ljus och avskildhet. De två uteplatserna ger sol hela dagen och gör hemmet lika njutbart ute som inne – perfekt för dig som vill ha känslan av ett eget hus utan att kompromissa med tryggheten och smidigheten som en…

Premium
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö

18 dagar

Husie - Trollängen, Malmö kommun

Betulastigen 71

Radhus
Husie - Trollängen, Malmö kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
3 795 000 kr
130 + 7 m²
6 rum
436 m² tomt
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

December 2025

Virentofta, Malmö kommun
Budgivning pågår

Björkbogatan 47

Villa
Virentofta, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
3 895 000 kr
64 + 57 m²
6 rum
605 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö

Juni 2025

Husie, Malmö kommun
Sön 17 maj kl 15:30

Klågerupsvägen 260

Villa
Husie, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling
6 995 000 kr
173 + 80 m²
6 rum
772 m² tomt
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling

Visar alla 10

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet