Aktrisgatan, Malmö kommun

Aktrisgatan

Bostäder till salu - Aktrisgatan, Malmö kommun

Sortera på

4 bostäder till salu

15 dagar

Lindeborg, Malmö kommun
Sön 17 maj kl 13:00

Aktrisgatan 16

Lägenhet
Lindeborg, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
1 645 000 kr
62 m²
2 rum
vån 2
4 394 kr/mån
26 532 kr/m²
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö

16 dagar

Lindeborg, Malmö kommun
Sön 17 maj kl 15:45

Aktrisgatan 8

Lägenhet
Lindeborg, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 995 000 kr
79 m²
3 rum
vån 2/3
5 357 kr/mån
25 253 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

24 dagar

Lindeborg, Malmö kommun
Budgivning pågår
Sön 17 maj kl 16:30

Aktrisgatan 18

Lägenhet
Lindeborg, Malmö kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
1 495 000 kr
62 m²
2 rum
vån 4/8
4 425 kr/mån
24 113 kr/m²
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

Oktober 2025

Lindeborg, Malmö kommun
Sön 17 maj kl 17:15

Aktrisgatan 8

Lägenhet
Lindeborg, Malmö kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
2 145 000 kr
79 m²
3 rum
vån 3/3
5 357 kr/mån
27 152 kr/m²
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

Visar alla 4

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet