Ekudden, Nacka kommun

Ekudden; Lägenheter

Lägenheter till salu - Ekudden, Nacka kommun

Sortera på

7 bostäder till salu

3 dagar

3 rum lägenhet på Ekuddsvägen 4, 10/10tr Ekudden, Nacka kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Ekuddsvägen 4, 10/10tr Ekudden, Nacka kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Ekuddsvägen 4, 10/10tr Ekudden, Nacka kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Ekuddsvägen 4, 10/10tr Ekudden, Nacka kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Ekuddsvägen 4, 10/10tr Ekudden, Nacka kommun - bild 5
Imorgon kl 17:30

Ekuddsvägen 4, 10/10tr

Lägenhet
Ekudden, Nacka kommun
Widerlöv Nacka
3 995 000 kr
77,4 m²
3 rum
vån 10/10
7 123 kr/mån
51 615 kr/m²

Stor 3:a högst upp i huset med sjöutsikt, solig inglasad balkong och insynsfritt läge! - Fantastisk sjöutsikt - Utmärkta kommunikationer - Högst upp i huset utan insyn - Badrocksavstånd till Järlasjön - Rymlig inglasad balkong i soligt sydöst - Bra och billig parkeringsmöjlighet - Hörnläge med fönster i två väderstreck - Gångavstånd till Nacka Forum och Sickla Köpkvarter Välkommen…

Premium
Balkong
Hiss
Widerlöv Nacka
Widerlöv Nacka

4 dagar

1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 1, vån 6 Ekudden, Nacka kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 1, vån 6 Ekudden, Nacka kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 1, vån 6 Ekudden, Nacka kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 1, vån 6 Ekudden, Nacka kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 1, vån 6 Ekudden, Nacka kommun - bild 5

Ekuddsvägen 1, vån 6

Lägenhet
Ekudden, Nacka kommun
HusmanHagberg Nacka
1 495 000 kr
19,4 m²
1 rum
vån 6/10
2 331 kr/mån
77 062 kr/m²

INTRESSERAD? Kontakta mäklaren för visning redan idag! Högt upp på sjätte våningen ovanför Järla sjö, med sjöutsikt och utan insyn, väntar denna välplanerade och yteffektiva etta om 19,4 kvm – ett hem där varje kvadratmeter är genomtänkt och nyttjad till fullo. Här bor du på en attraktiv adress med vacker utsikt och en känsla av rymd och lugn. Köket är smakfullt utformat med goda…

Premium
Hiss
HusmanHagberg Nacka
HusmanHagberg Nacka

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 2, 1tr Nacka - Sickla - Ekudden, Nacka kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 2, 1tr Nacka - Sickla - Ekudden, Nacka kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 2, 1tr Nacka - Sickla - Ekudden, Nacka kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 2, 1tr Nacka - Sickla - Ekudden, Nacka kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 2, 1tr Nacka - Sickla - Ekudden, Nacka kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:00

Ekuddsvägen 2, 1tr

Lägenhet
Nacka - Sickla - Ekudden, Nacka kommun
BOSTHLM Nacka
2 250 000 kr
36 m²
1 rum
vån 1/10
3 336 kr/mån
62 500 kr/m²

Ekuddsvägen 2 – smakfullt renoverad etta med västvänd balkong Välkommen till en mycket välplanerad och nyrenoverad etta om 36 kvm där varje kvadratmeter tagits tillvara på bästa sätt. Här möts du av ett hem med stilren och genomtänkt interiör, harmoniska färgval och en planlösning som skapar en luftig och inbjudande helhet. Bostaden erbjuder ett generöst allrum med naturliga ytor för både…

Premium
Balkong
Hiss
BOSTHLM Nacka
BOSTHLM Nacka
4 rum lägenhet på Ekuddsvägen 4 Ekudden, Nacka kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Ekuddsvägen 4 Ekudden, Nacka kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Ekuddsvägen 4 Ekudden, Nacka kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Ekuddsvägen 4 Ekudden, Nacka kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Ekuddsvägen 4 Ekudden, Nacka kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:00

Ekuddsvägen 4

Lägenhet
Ekudden, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
4 100 000 kr
86,9 m²
4 rum
vån 9/10
8 161 kr/mån
47 181 kr/m²

- Originaldetaljer - Fantastisk utsikt - Stambyta badrum - Bra kommunikationer - Kommande tunnelbana - Gångavstånd till Nacka forum och Sickla Köpkvarter Näst högst upp i huset med panoramautsikt över Nacka och Järlasjön har du nu möjlighet att förvärva denna bostad där du får sätta din egna prägel, missa inte denna chans. Välkommen hem till Ekuddsvägen 4 och ett hem där du har allt du…

Premium
Balkong
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 1 Ekudden, Nacka kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 1 Ekudden, Nacka kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 1 Ekudden, Nacka kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 1 Ekudden, Nacka kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 1 Ekudden, Nacka kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 14:00

Ekuddsvägen 1

Lägenhet
Ekudden, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
1 995 000 kr
35,8 m²
1 rum
vån 5/9
3 555 kr/mån
55 726 kr/m²

- Sjöutsikt - Stambytt badrum - Bra kommunikationer - Kommande tunnelbana - Badrocks avstånd till vattnet - Gångavstånd till Nacka forum och Sickla Köpkvarter På en attraktiv adress med balkong i väst har du nu möjlighet att förvärva denna bostad där du får sätta din egna prägel, missa inte denna chans. Välkommen hem till Ekuddsvägen 1 och ett hem där du har allt du behöver för att stortrivas!…

Premium
Balkong
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka

April 2026

1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 1B Ekudden, Nacka kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 1B Ekudden, Nacka kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 1B Ekudden, Nacka kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 1B Ekudden, Nacka kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 1B Ekudden, Nacka kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 16:30

Ekuddsvägen 1B

Lägenhet
Ekudden, Nacka kommun
Svenska Mäklarhuset Nacka
2 245 000 kr
32 m²
1 rum
3 128 kr/mån
70 156 kr/m²

KONTAKTA MÄKLAREN FÖR VISNING Välkommen till denna trivsamma och välplanerade lägenhet, belägen på attraktiva Ekudden, ett område som kombinerar naturnära lugn med utmärkta kommunikationer strax utanför stan. Här erbjuds ett bekvämt boende med en stor, härlig uteplats där man får plats med både soffgrupp, grillplats och gräsmatta. Perfekt för morgonkaffet, middagar i solen eller avkoppling i…

Premium
Uteplats
Svenska Mäklarhuset Nacka
Svenska Mäklarhuset Nacka

April 2025

Nacka - Sickla - Ekudden, Nacka kommun

Ekuddsvägen 2, 4tr

Lägenhet
Nacka - Sickla - Ekudden, Nacka kommun
BOSTHLM Nacka
4 750 000 kr
88 m²
4 rum
vån 4/10
7 933 kr/mån
53 977 kr/m²
Balkong
Hiss
BOSTHLM Nacka
BOSTHLM Nacka

Visar alla 7

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet