Tågagatan, Helsingborgs kommun

Tågagatan

Bostäder till salu - Tågagatan, Helsingborgs kommun

Sortera på

2 bostäder till salu

14 dagar

4 rum lägenhet på Tågagatan 15 Norr, Helsingborgs kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Tågagatan 15 Norr, Helsingborgs kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Tågagatan 15 Norr, Helsingborgs kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Tågagatan 15 Norr, Helsingborgs kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Tågagatan 15 Norr, Helsingborgs kommun - bild 5

Tågagatan 15

Lägenhet
Norr, Helsingborgs kommun
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
4 195 000 kr
105 m²
4 rum
vån 1/3
8 678 kr/mån
39 952 kr/m²

Varmt välkommen till en otroligt vacker sekelskiftesvåning, belägen på ett perfekt läge med adressen Tågagatan 15. Här erbjuds charmiga takstuckaturer, en otroligt generös takhöjd tillsammans med underbart vackra fönster! Bostadens 105 kvm rymmer tre härliga sovrum, som alla är mot innergården vilket skapar en lugn och harmonisk känsla. Rejäla sällskapsytor med rum i fil mellan det eleganta…

Premium
Balkong
Uteplats
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne

20 dagar

3 rum lägenhet på Tågagatan 39 Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Tågagatan 39 Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Tågagatan 39 Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Tågagatan 39 Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Tågagatan 39 Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 5
Lör 23 maj kl 12:20

Tågagatan 39

Lägenhet
Tågaborg, Helsingborgs kommun
Fastighetsbyrån Helsingborg
3 195 000 kr
84 m²
3 rum
vån 3/4
7 186 kr/mån
38 036 kr/m²

Renoverad sekelskiftesdröm med balkong i söderläge – Tågagatan 39 Välkommen till denna smakfullt renoverade trea om 84 kvm i en vacker sekelskiftesfastighet på attraktiva Tågagatan i centrala Helsingborg. Här möts du av en perfekt kombination av tidstypisk charm och modern komfort – alla ytskikt och detaljer är omsorgsfullt renoverade med hög kvalitet och genomtänkta materialval. De stora…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Helsingborg
Fastighetsbyrån Helsingborg

Visar alla 2

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet