Hälsovägen, Helsingborgs kommun

Hälsovägen

Bostäder till salu - Hälsovägen, Helsingborgs kommun

Sortera på

4 bostäder till salu

3 dagar

3 rum lägenhet på Hälsovägen 41A Stattena, Helsingborgs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Hälsovägen 41A Stattena, Helsingborgs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Hälsovägen 41A Stattena, Helsingborgs kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Hälsovägen 41A Stattena, Helsingborgs kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Hälsovägen 41A Stattena, Helsingborgs kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Ola Hermansson

SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne

Objektsbild
Sön 17 maj kl 12:00

Hälsovägen 41A

Lägenhet
Stattena, Helsingborgs kommun
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
2 095 000 kr
88 m²
3 rum
vån 1/4
6 827 kr/mån
23 807 kr/m²

Välkommen till ett hem med det lilla extra - på Stattena! På attraktiva Stattena presenteras här en vacker bostad på 88kvm. Planlösningen är modern och väldigt yteffektiv, så varje kvadratmeter nyttjas maximalt. Vi har ett modernt och ljust kök med alla moderna maskiner man kan önska sig samt ett helkaklat badrum som ger en extra touch till hemmet. Två bra sovrum på vardera sidor av bostaden med…

Max
Ola Hermansson
Ola HermanssonSkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne

6 dagar

2 rum lägenhet på Hälsovägen 44 Centrum/Slottshöjden, Helsingborgs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Hälsovägen 44 Centrum/Slottshöjden, Helsingborgs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Hälsovägen 44 Centrum/Slottshöjden, Helsingborgs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Hälsovägen 44 Centrum/Slottshöjden, Helsingborgs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Hälsovägen 44 Centrum/Slottshöjden, Helsingborgs kommun - bild 5
Imorgon

Hälsovägen 44

Lägenhet
Centrum/Slottshöjden, Helsingborgs kommun
3etage Fastighetsmäklare
1 645 000 kr
69 m²
2 rum
vån 2/5
3 905 kr/mån
23 841 kr/m²

Välkommen till denna fräscha och välplanerade tvåa på populära Slottshöjden – ett hem som kombinerar stil, funktion och trivsel på bästa sätt! Här bor du på andra våningen mot lugn och mysig innergård i en stabil förening. Redan när du kliver in möts du av en inbjudande hall som på ett naturligt sätt leder dig vidare i bostaden. Här skapas en fin första känsla av hemmet, med en planlösning…

Premium
Uteplats
Hiss
3etage Fastighetsmäklare
3etage Fastighetsmäklare

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

15 dagar

2 rum lägenhet på Hälsovägen 5 Centrum-Norr, Helsingborgs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Hälsovägen 5 Centrum-Norr, Helsingborgs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Hälsovägen 5 Centrum-Norr, Helsingborgs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Hälsovägen 5 Centrum-Norr, Helsingborgs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Hälsovägen 5 Centrum-Norr, Helsingborgs kommun - bild 5
Imorgon kl 12:00

Hälsovägen 5

Lägenhet
Centrum-Norr, Helsingborgs kommun
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
1 795 000 kr
40 m²
2 rum
vån 2/7
2 984 kr/mån
44 875 kr/m²

Centralen belägen tvårummare - i Funkisfastighet från 1936! Välkommen till en rymlig tvårummare mitt i city med närhet till både havet, restauranger och knutpunkten. Ett perfekt boende för förstagångsköparen, paret eller familjen som behöver en fin övernattningslägenhet mitt i stan. Här får ni en stabil förening, modernitet och funktionalitet, en tilltalande och charmig bostad i sin helhet! …

Premium
Uteplats
Hiss
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne

April 2026

2 rum lägenhet på Hälsovägen 44 Slottshöjden, Helsingborgs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Hälsovägen 44 Slottshöjden, Helsingborgs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Hälsovägen 44 Slottshöjden, Helsingborgs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Hälsovägen 44 Slottshöjden, Helsingborgs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Hälsovägen 44 Slottshöjden, Helsingborgs kommun - bild 5

Hälsovägen 44

Lägenhet
Slottshöjden, Helsingborgs kommun
3etage Fastighetsmäklare
1 495 000 kr
69 m²
2 rum
vån 4/5
3 905 kr/mån
21 667 kr/m²

Högt upp i huset, hela fyra våningar upp, väntar denna generösa och charmiga tvåa om 69 kvadratmeter – en bostad som verkligen bjuder på både rymd och möjligheter. Tack vare sitt eftertraktade gavelläge badar lägenheten i naturligt ljus från flera håll, vilket skapar en ljus och trivsam atmosfär i varje rum. Köket är rymligt och inbjudande, med gott om plats för ett matbord där både…

Premium
Uteplats
Hiss
3etage Fastighetsmäklare
3etage Fastighetsmäklare

Visar alla 4

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet