Garvaregränd, Oskarshamns kommun
Garvaregränd; Villor
Alla slutpriser för villor - Garvaregränd, Oskarshamns kommun
Hitta en lokal mäklare!
Se vilka som sålt i området.
Vill du veta vad din bostad är värd?
Värdeindikation på din bostad
Sålt i januari 2024
Maps Data: Google © 2026
Garvaregränd 2
Centralt, Oskarshamns kommun
113+50 m²
5 rum
Slutpris 2 400 000 kr-4 %
Notar by Pontuz Löfgren
Sålt i juni 2019

Garvaregränd 18
Centralt, Oskarshamns kommun
115+10 m²
4 rum
Slutpris 1 800 000 kr+13 %
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Sålt i december 2016

Garvaregränd 4
Centralt, Oskarshamns kommun
122 m²
5 rum
Slutpris 2 100 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Visar alla 3