Slutpris

Filsbäcksvägen 13

Villa

Villa - Filsbäck, Lidköpings kommun - Såld 03 juli 2025

Logotyp av Bostada Fastighetsmäklare
Logotyp av Bostada Fastighetsmäklare
Slutpris2 550 000 kr

Utgångspris

1 695 000 kr

Prisutveckling

+855 000 kr (+50 %)

Bostadstyp

Villa

Upplåtelseform

Äganderätt

Antal rum

3 rum

Boarea

70 m²

Biarea

70 m²

Tomtarea

1 520 m²

Uteplats

Ja

Byggår

1949

Driftskostnad

33 302 kr/år

Antal besök

7 012

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (3 juli 2025)

Kontakta mäklaren

Antonio YukselBostada Fastighetsmäklare
Antonio Yuksel

Karta

Slutpriser för liknande bostäder