Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Antonio Yuksel

Antonio Yuksel

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Majorsallén 27A, Gamla Staden, Lidköpings kommun
  • Såld 7 maj. 2026
profilfoto på mäklare
AntonioYuksel

Majorsallén 27A

Lägenhet
Gamla Staden, Lidköpings kommun
Bostada Fastighetsmäklare

58 m²

3 rum

5 675 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 495 000 kr±0 %

8 534 kr/m²

Bostada Fastighetsmäklare
Bostada Fastighetsmäklare
Solhagsvägen 47B, Lidåker, Lidköpings kommun
  • Såld 4 maj. 2026
profilfoto på mäklare
AntonioYuksel

Solhagsvägen 47B

Lägenhet
Lidåker, Lidköpings kommun
Bostada Fastighetsmäklare

58,5 m²

2 rum

4 060 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 800 000 kr-6 %

13 675 kr/m²

Bostada Fastighetsmäklare
Bostada Fastighetsmäklare
Hamngatan 53B, Gamla staden, Lidköpings kommun
  • Såld 4 maj. 2026
profilfoto på mäklare
AntonioYuksel

Hamngatan 53B

Lägenhet
Gamla staden, Lidköpings kommun
Bostada Fastighetsmäklare

76,5 m²

3 rum

5 263 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 950 000 kr-3 %

12 418 kr/m²

Bostada Fastighetsmäklare
Bostada Fastighetsmäklare
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026
profilfoto på mäklare
AntonioYuksel

Spiltagatan 20

Villa
Majåker, Lidköpings kommun
Bostada Fastighetsmäklare

165+40 m²

7 rum

480 m²

Slutpris 3 900 000 kr±0 %
Bostada Fastighetsmäklare
Bostada Fastighetsmäklare
Majorsallén 42F, Gamla staden, Lidköpings kommun
  • Såld 24 apr. 2026
profilfoto på mäklare
AntonioYuksel

Majorsallén 42F

Lägenhet
Gamla staden, Lidköpings kommun
Bostada Fastighetsmäklare

97 m²

4 rum

4 966 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 125 000 kr-13 %

11 598 kr/m²

Bostada Fastighetsmäklare
Bostada Fastighetsmäklare
Bastetorpsvägen 2, Råda Mosse, Lidköpings kommun
  • Såld 21 apr. 2026
profilfoto på mäklare
AntonioYuksel

Bastetorpsvägen 2

Villa
Råda Mosse, Lidköpings kommun
Bostada Fastighetsmäklare

112 m²

3 rum

939 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 300 000 kr+13 %
Bostada Fastighetsmäklare
Bostada Fastighetsmäklare
Sunnersberg Gärdeviken 2, Sunnersberg, Lidköpings kommun
  • Såld 21 apr. 2026
profilfoto på mäklare
AntonioYuksel

Sunnersberg Gärdeviken 2

Villa
Sunnersberg, Lidköpings kommun
Bostada Fastighetsmäklare

80 m²

5 rum

2 112 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 100 000 kr+64 %
Bostada Fastighetsmäklare
Bostada Fastighetsmäklare
Söne Nolbacka 6, Söne, Lidköpings kommun
  • Såld 17 apr. 2026
profilfoto på mäklare
AntonioYuksel

Söne Nolbacka 6

Villa
Söne, Lidköpings kommun
Bostada Fastighetsmäklare

162 m²

6 rum

1 493 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 650 000 kr+6 %
Bostada Fastighetsmäklare
Bostada Fastighetsmäklare
Solhagsvägen 22A, Lidåker, Lidköpings kommun
  • Såld 20 mar. 2026
profilfoto på mäklare
AntonioYuksel

Solhagsvägen 22A

Lägenhet
Lidåker, Lidköpings kommun
Bostada Fastighetsmäklare

76,5 m²

3 rum

5 263 kr/mån

Slutpris 900 000 kr-10 %

11 765 kr/m²

Bostada Fastighetsmäklare
Bostada Fastighetsmäklare
Spiltagatan 18, Majåker, Lidköpings kommun
  • Såld 14 mar. 2026
profilfoto på mäklare
AntonioYuksel

Spiltagatan 18

Radhus
Majåker, Lidköpings kommun
Bostada Fastighetsmäklare

157+8 m²

7 rum

415 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 900 000 kr+12 %
Bostada Fastighetsmäklare
Bostada Fastighetsmäklare
Källarbacksvägen 6, Råda, Lidköpings kommun
  • Såld 4 mar. 2026
profilfoto på mäklare
AntonioYuksel

Källarbacksvägen 6

Villa
Råda, Lidköpings kommun
Bostada Fastighetsmäklare

139+100 m²

6 rum

1 470 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 700 000 kr+14 %
Bostada Fastighetsmäklare
Bostada Fastighetsmäklare
Hamngatan 53C, Lidåker, Lidköpings kommun
  • Såld 4 mar. 2026
profilfoto på mäklare
AntonioYuksel

Hamngatan 53C

Lägenhet
Lidåker, Lidköpings kommun
Bostada Fastighetsmäklare

76,5 m²

3 rum

5 263 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 900 000 kr-10 %

11 765 kr/m²

Bostada Fastighetsmäklare
Bostada Fastighetsmäklare
Rådagatan 33D, Nya staden, Lidköpings kommun
  • Såld 3 mar. 2026
profilfoto på mäklare
AntonioYuksel

Rådagatan 33D

Lägenhet
Nya staden, Lidköpings kommun
Bostada Fastighetsmäklare

62 m²

2 rum

5 105 kr/mån

Slutpris 675 000 kr-3 %

10 887 kr/m²

Bostada Fastighetsmäklare
Bostada Fastighetsmäklare
Nasenborgsvägen 8, Sjölunda, Lidköpings kommun
  • Såld 3 mar. 2026
profilfoto på mäklare
AntonioYuksel

Nasenborgsvägen 8

Radhus
Sjölunda, Lidköpings kommun
Bostada Fastighetsmäklare

115 m²

5 rum

6 299 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 200 000 kr±0 %

19 130 kr/m²

Bostada Fastighetsmäklare
Bostada Fastighetsmäklare
Prostgatan 13C, Gamla staden, Lidköpings kommun
  • Såld 20 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AntonioYuksel

Prostgatan 13C

Lägenhet
Gamla staden, Lidköpings kommun
Bostada Fastighetsmäklare

76 m²

3 rum

4 862 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 850 000 kr+22 %

11 184 kr/m²

Bostada Fastighetsmäklare
Bostada Fastighetsmäklare
Vallarevägen 9, Otterstad, Lidköpings kommun
  • Såld 20 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AntonioYuksel

Vallarevägen 9

Villa
Otterstad, Lidköpings kommun
Bostada Fastighetsmäklare

125 m²

6 rum

657 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 195 000 kr-12 %
Bostada Fastighetsmäklare
Bostada Fastighetsmäklare
Lindenavägen 7, Ulriksdal, Lidköpings kommun
  • Såld 19 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AntonioYuksel

Lindenavägen 7

Villa
Ulriksdal, Lidköpings kommun
Bostada Fastighetsmäklare

130+26,8 m²

6 rum

434 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 200 000 kr-6 %
Bostada Fastighetsmäklare
Bostada Fastighetsmäklare
Prostgatan 8A, Gamla staden, Lidköpings kommun
  • Såld 19 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AntonioYuksel

Prostgatan 8A

Lägenhet
Gamla staden, Lidköpings kommun
Bostada Fastighetsmäklare

55,5 m²

2 rum

4 747 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 720 000 kr+4 %

12 973 kr/m²

Bostada Fastighetsmäklare
Bostada Fastighetsmäklare
Vallgatan 24C, Centrum, Lidköpings kommun
  • Såld 16 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AntonioYuksel

Vallgatan 24C

Lägenhet
Centrum, Lidköpings kommun
Bostada Fastighetsmäklare

56 m²

2 rum

5 450 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 920 000 kr+3 %

16 429 kr/m²

Bostada Fastighetsmäklare
Bostada Fastighetsmäklare
Böketorpsvägen 25, Råda Mosse, Lidköpings kommun
  • Såld 12 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AntonioYuksel

Böketorpsvägen 25

Villa
Råda Mosse, Lidköpings kommun
Bostada Fastighetsmäklare

132 m²

6 rum

540 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 995 000 kr±0 %
Bostada Fastighetsmäklare
Bostada Fastighetsmäklare
Majorsallén 70A, Lidåker, Lidköpings kommun
  • Såld 10 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AntonioYuksel

Majorsallén 70A

Lägenhet
Lidåker, Lidköpings kommun
Bostada Fastighetsmäklare

94,5 m²

4 rum

6 299 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 250 000 kr+26 %

13 228 kr/m²

Bostada Fastighetsmäklare
Bostada Fastighetsmäklare
Majorsallén 24B, Gamla Stan, Lidköpings kommun
  • Såld 5 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AntonioYuksel

Majorsallén 24B

Lägenhet
Gamla Stan, Lidköpings kommun
Bostada Fastighetsmäklare

61 m²

2 rum

4 527 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 850 000 kr±0 %

13 934 kr/m²

Bostada Fastighetsmäklare
Bostada Fastighetsmäklare
Källaregatan 18D, Centralt, Lidköpings kommun
  • Såld 28 jan. 2026
profilfoto på mäklare
AntonioYuksel

Källaregatan 18D

Lägenhet
Centralt, Lidköpings kommun
Bostada Fastighetsmäklare

56,5 m²

3 rum

5 022 kr/mån

Slutpris 1 350 000 kr+13 %

23 894 kr/m²

Bostada Fastighetsmäklare
Bostada Fastighetsmäklare
Stenportsgatan 22, Centrum, Lidköpings kommun
  • Såld 20 jan. 2026
profilfoto på mäklare
AntonioYuksel

Stenportsgatan 22

Lägenhet
Centrum, Lidköpings kommun
Bostada Fastighetsmäklare

83,5 m²

3 rum

6 179 kr/mån

Slutpris 1 150 000 kr+5 %

13 772 kr/m²

Bostada Fastighetsmäklare
Bostada Fastighetsmäklare
Wennerbergsvägen 19B, Gamla staden, Lidköpings kommun
  • Såld 19 jan. 2026
profilfoto på mäklare
AntonioYuksel

Wennerbergsvägen 19B

Lägenhet
Gamla staden, Lidköpings kommun
Bostada Fastighetsmäklare

58,5 m²

2 rum

4 138 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 525 000 kr-12 %

8 974 kr/m²

Bostada Fastighetsmäklare
Bostada Fastighetsmäklare

Visar 1 - 25 av 72