Trelleborg, Trelleborgs kommun

Trelleborg

Alla slutpriser för bostäder - Trelleborg, Trelleborgs kommun

Hitta en lokal mäklare!

Se vilka som sålt i området.

Vill du veta vad din bostad är värd?

Värdeindikation på din bostad

Sortera på

4 807 sålda bostäder

Sålt i november 2025

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 nov. 2025

Liljeborgsgatan 28A

Lägenhet
Trelleborg - Centralt, Trelleborgs kommun
Bjurfors Trelleborg

63 m²

3 rum

4 632 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 330 000 kr-5 %

21 111 kr/m²

Bjurfors Trelleborg
Bjurfors Trelleborg
Knastvägen 2, Trelleborg, Trelleborgs kommun
  • Såld 3 nov. 2025

Knastvägen 2

Villa
Trelleborg, Trelleborgs kommun

131+36 m²

4 rum

820 m²

Slutpris 5 100 000 kr-2 %
Croisette Trelleborg
Liljeborgsgatan 20B, Centrala Trelleborg, Trelleborgs kommun
  • Såld 3 nov. 2025

Liljeborgsgatan 20B

Lägenhet
Centrala Trelleborg, Trelleborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

65,3 m²

3 rum

5 240 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 060 000 kr-11 %

16 233 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Sålt i oktober 2025

Krokvägen 6, Trelleborg, Trelleborgs kommun
  • Såld 29 okt. 2025

Krokvägen 6

Villa
Trelleborg, Trelleborgs kommun

120 m²

5 rum

695 m²

Slutpris 3 500 000 kr-3 %
Croisette Trelleborg
Hedvägen 30B, Centrala Trelleborg, Trelleborgs kommun
  • Såld 29 okt. 2025

Hedvägen 30B

Lägenhet
Centrala Trelleborg, Trelleborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

53 m²

2 rum

4 043 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 120 000 kr-3 %

21 132 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Spättgränd 6, Väster, Trelleborgs kommun
  • Såld 29 okt. 2025

Spättgränd 6

Radhus
Väster, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

110 m²

4 rum

327 m²

Slutpris 3 100 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Föreningsgatan 1b, Centralt, Trelleborg, Trelleborgs kommun
  • Såld 29 okt. 2025

Föreningsgatan 1b

Lägenhet
Centralt, Trelleborg, Trelleborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Trelleborg

38 m²

1 rum

2 865 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 725 000 kr-3 %

19 079 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Trelleborg
LF Fastighetsförmedling Trelleborg
Clementsgatan 8, Centralt, Trelleborg, Trelleborgs kommun
  • Såld 28 okt. 2025

Clementsgatan 8

Villa
Centralt, Trelleborg, Trelleborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Trelleborg

136+68 m²

5 rum

547 m²

Slutpris 3 660 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Trelleborg
LF Fastighetsförmedling Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 okt. 2025

Kasalagatan 40

Radhus
Änghög, Trelleborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

131,5 m²

5 rum

7 888 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 300 000 kr-8 %

17 490 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 okt. 2025

Nygatan 90b

Lägenhet
Centralt - Öster, Trelleborgs kommun
Mäklarhuset Trelleborg

51 m²

2 rum

3 832 kr/mån

Slutpris 850 000 kr-5 %

16 667 kr/m²

Mäklarhuset Trelleborg
Mäklarhuset Trelleborg
Högalidsvägen 44A, Högalid, Trelleborgs kommun
  • Såld 25 okt. 2025

Högalidsvägen 44A

Lägenhet
Högalid, Trelleborgs kommun
ELITE Fastighetsförmedling

42 m²

1 rum

2 625 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 630 000 kr-9 %

15 000 kr/m²

ELITE Fastighetsförmedling
ELITE Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 okt. 2025

Kung Kristians Väg 8C

Lägenhet
Kungahusen, Trelleborgs kommun
Mäklarhuset Trelleborg

82 m²

3 rum

6 708 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 420 000 kr-2 %

17 317 kr/m²

Mäklarhuset Trelleborg
Mäklarhuset Trelleborg
Frans Malmrosgatan 47A, Granlunda, Trelleborgs kommun
  • Såld 23 okt. 2025

Frans Malmrosgatan 47A

Lägenhet
Granlunda, Trelleborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Trelleborg

65,5 m²

3 rum

6 608 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 950 000 kr-5 %

14 504 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Trelleborg
LF Fastighetsförmedling Trelleborg
Svarvaregatan 13, Österlid, Trelleborgs kommun
  • Såld 23 okt. 2025

Svarvaregatan 13

Villa
Österlid, Trelleborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Trelleborg

176+84 m²

6 rum

724 m²

Slutpris 3 800 000 kr-5 %
LF Fastighetsförmedling Trelleborg
LF Fastighetsförmedling Trelleborg
Lycko Pers väg 6, Lycko Per, Trelleborgs kommun
  • Såld 22 okt. 2025

Lycko Pers väg 6

Lägenhet
Lycko Per, Trelleborgs kommun
Boning & Mark i Trelleborg AB

82,5 m²

3 rum

6 569 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 695 000 kr±0 %

20 545 kr/m²

Boning & Mark i Trelleborg AB
Boning & Mark i Trelleborg AB
Kasalagatan 71, Änghög, Trelleborgs kommun
  • Såld 20 okt. 2025

Kasalagatan 71

Lägenhet
Änghög, Trelleborgs kommun
Mäklarhuset Trelleborg

67,5 m²

2 rum

4 546 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 050 000 kr-16 %

15 556 kr/m²

Mäklarhuset Trelleborg
Mäklarhuset Trelleborg
Notariegränd 17, Granlunda, Trelleborgs kommun
  • Såld 19 okt. 2025

Notariegränd 17

Radhus
Granlunda, Trelleborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Trelleborg

138+15 m²

5 rum

370 m²

Slutpris 3 550 000 kr-6 %
LF Fastighetsförmedling Trelleborg
LF Fastighetsförmedling Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 okt. 2025

Klörupsvägen 8C

Lägenhet
Sandmöllan, Trelleborgs kommun
Bjurfors Trelleborg

69,5 m²

3 rum

4 495 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 600 000 kr-6 %

23 022 kr/m²

Bjurfors Trelleborg
Bjurfors Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 okt. 2025

Ripatorget 1C

Lägenhet
Trelleborg - Centralt, Trelleborgs kommun
Bjurfors Trelleborg

105 m²

4 rum

5 567 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 950 000 kr-2 %

18 571 kr/m²

Bjurfors Trelleborg
Bjurfors Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 okt. 2025

Kung Karls Väg 1A

Lägenhet
Kungahusen, Trelleborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Trelleborg

62,5 m²

2 rum

5 446 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 410 000 kr+1 %

22 560 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Trelleborg
LF Fastighetsförmedling Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 okt. 2025

Bryggaregatan 11H

Lägenhet
Trelleborg - Centralt, Trelleborgs kommun
Bjurfors Trelleborg

66 m²

2 rum

5 688 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 950 000 kr-5 %

14 394 kr/m²

Bjurfors Trelleborg
Bjurfors Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 okt. 2025

Hansagatan 4

Lägenhet
Centralt, Trelleborgs kommun

57 m²

2 rum

3 416 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 025 000 kr-6 %

17 982 kr/m²

Croisette Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 okt. 2025

Hallasvängen 33C

Lägenhet
Hallasvängen, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

73 m²

3 rum

4 541 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 600 000 kr±0 %

21 918 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 okt. 2025

Syllvägen 3

Villa
Kyrkoköpinge, Trelleborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

210 m²

8 rum

592 m²

Slutpris 4 500 000 kr-4 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Tjörnevägen 6, Kyrkoköpinge, Trelleborgs kommun
  • Såld 10 okt. 2025

Tjörnevägen 6

Villa
Kyrkoköpinge, Trelleborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Trelleborg

130+51 m²

7 rum

655 m²

Slutpris 4 250 000 kr+6 %
LF Fastighetsförmedling Trelleborg
LF Fastighetsförmedling Trelleborg
Kung Kristians Väg 2d, Kungahusen, Trelleborgs kommun
  • Såld 9 okt. 2025

Kung Kristians Väg 2d

Lägenhet
Kungahusen, Trelleborgs kommun
Mäklarhuset Trelleborg

62,5 m²

2 rum

5 250 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 000 000 kr-13 %

16 000 kr/m²

Mäklarhuset Trelleborg
Mäklarhuset Trelleborg
Högalidsvägen 30A, Högalid, Trelleborgs kommun
  • Såld 9 okt. 2025

Högalidsvägen 30A

Lägenhet
Högalid, Trelleborgs kommun
ELITE Fastighetsförmedling

59,5 m²

2 rum

4 141 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 125 000 kr-6 %

18 908 kr/m²

ELITE Fastighetsförmedling
ELITE Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 okt. 2025

Trädgårdsslingan 34

Radhus
Änghög, Trelleborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

81,5 m²

3 rum

5 022 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 350 000 kr-6 %

28 834 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 okt. 2025

Stavstensvägen 239

Villa
Trelleborg Väster, Trelleborgs kommun
Bjurfors Trelleborg

95+13 m²

4 rum

789 m²

Slutpris 2 700 000 kr-10 %
Bjurfors Trelleborg
Bjurfors Trelleborg
Havrejordsvägen 19B, Norr, Trelleborgs kommun
  • Såld 1 okt. 2025

Havrejordsvägen 19B

Lägenhet
Norr, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

121 m²

4 rum

9 199 kr/mån

Slutpris 2 700 000 kr-5 %

22 314 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Kycklinggränd 2E, Granlunda, Trelleborgs kommun
  • Såld 1 okt. 2025

Kycklinggränd 2E

Radhus
Granlunda, Trelleborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

116 m²

5 rum

5 576 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 850 000 kr-5 %

24 569 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Sålt i september 2025

Frans Malmrosgatan 38B, Centralt - Granlunda, Trelleborgs kommun
  • Såld 29 sep. 2025

Frans Malmrosgatan 38B

Lägenhet
Centralt - Granlunda, Trelleborgs kommun
Mäklarhuset Trelleborg

50 m²

2 rum

4 004 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 900 000 kr-14 %

18 000 kr/m²

Mäklarhuset Trelleborg
Mäklarhuset Trelleborg
Skogsnyckelvägen 27, Serresjö, Trelleborgs kommun
  • Såld 28 sep. 2025

Skogsnyckelvägen 27

Villa
Serresjö, Trelleborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

190 m²

7 rum

855 m²

Slutpris 7 000 000 kr-7 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Hallasvängen 35E, Hallasvängen, Trelleborgs kommun
  • Såld 26 sep. 2025

Hallasvängen 35E

Lägenhet
Hallasvängen, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

89 m²

4 rum

5 442 kr/mån

Slutpris 1 675 000 kr-9 %

18 820 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 sep. 2025

Hesekillegatan 32

Lägenhet
Centrum, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

76 m²

3 rum

5 843 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 450 000 kr-3 %

19 079 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Riggarevägen 42, Dalköpinge, Trelleborgs kommun
  • Såld 25 sep. 2025

Riggarevägen 42

Villa
Dalköpinge, Trelleborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

175+60 m²

6 rum

978 m²

Slutpris 4 500 000 kr+7 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 sep. 2025

Rådmansgatan 6C

Lägenhet
Granlunda, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

57 m²

3 rum

4 333 kr/mån

Slutpris 1 300 000 kr-10 %

22 807 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Rådmansgatan 2B, Granlunda, Trelleborgs kommun
  • Såld 23 sep. 2025

Rådmansgatan 2B

Lägenhet
Granlunda, Trelleborgs kommun
ELITE Fastighetsförmedling

73,5 m²

3 rum

4 781 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 350 000 kr-5 %

18 367 kr/m²

ELITE Fastighetsförmedling
ELITE Fastighetsförmedling
Mopsvägen 8, Simremarken, Trelleborgs kommun
  • Såld 19 sep. 2025

Mopsvägen 8

Villa
Simremarken, Trelleborgs kommun
Mäklarhuset Trelleborg

130+16 m²

5 rum

1 752 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 100 000 kr-9 %
Mäklarhuset Trelleborg
Mäklarhuset Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 sep. 2025
profilfoto på mäklare
JennyBorgström

Snövits väg 64D

Radhus
Trelleborg, Trelleborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trelleborg

151+28 m²

4 rum

386 m²

Slutpris 3 000 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling Trelleborg
Svensk Fastighetsförmedling Trelleborg
Långavägen 17, Gislövs Läge, Trelleborgs kommun
  • Såld 18 sep. 2025

Långavägen 17

Villa
Gislövs Läge, Trelleborgs kommun
Mäklarhuset Trelleborg

125+85 m²

6 rum

779 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 400 000 kr-3 %
Mäklarhuset Trelleborg
Mäklarhuset Trelleborg
Östergatan 61, Centrum, Trelleborgs kommun
  • Såld 18 sep. 2025

Östergatan 61

Lägenhet
Centrum, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

27 m²

1 rum

2 521 kr/mån

Slutpris 690 000 kr-8 %

25 556 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Frans Malmrosgatan 42B, Granlunda, Trelleborgs kommun
  • Såld 18 sep. 2025

Frans Malmrosgatan 42B

Lägenhet
Granlunda, Trelleborgs kommun
ELITE Fastighetsförmedling

92 m²

4 rum

7 375 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 600 000 kr-11 %

17 391 kr/m²

ELITE Fastighetsförmedling
ELITE Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 sep. 2025
profilfoto på mäklare
JennyBorgström

Nygatan 9A

Lägenhet
Centralt, Trelleborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trelleborg

76 m²

2 rum

6 575 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 300 000 kr+5 %

30 263 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trelleborg
Svensk Fastighetsförmedling Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 sep. 2025

Carl Smithsgatan 13

Villa
Trelleborg Väster, Trelleborgs kommun
Bjurfors Trelleborg

136+82 m²

5 rum

608 m²

Slutpris 3 950 000 kr-1 %
Bjurfors Trelleborg
Bjurfors Trelleborg
Frans Malmrosgatan 39A, Granlunda, Trelleborgs kommun
  • Såld 12 sep. 2025

Frans Malmrosgatan 39A

Lägenhet
Granlunda, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

30 m²

1 rum

2 427 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 575 000 kr±0 %

19 167 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 sep. 2025
profilfoto på mäklare
JennyBorgström

Nannas väg 6

Villa
Trelleborg, Trelleborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trelleborg

186 m²

7 rum

784 m²

Slutpris 5 250 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Trelleborg
Svensk Fastighetsförmedling Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 sep. 2025

Bryggaregatan 11E

Lägenhet
Trelleborg - Centralt, Trelleborgs kommun
Bjurfors Trelleborg

85 m²

3 rum

6 933 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 095 000 kr±0 %

12 882 kr/m²

Bjurfors Trelleborg
Bjurfors Trelleborg
Östra Förstadsgatan 279, Östra Stranden, Trelleborgs kommun
  • Såld 11 sep. 2025

Östra Förstadsgatan 279

Radhus
Östra Stranden, Trelleborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Trelleborg

182+94 m²

7 rum

1 168 m²

Slutpris 3 450 000 kr+15 %
LF Fastighetsförmedling Trelleborg
LF Fastighetsförmedling Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 sep. 2025

Östra Förstadsgatan 221

Radhus
Öster, Trelleborgs kommun
Bjurfors Trelleborg

168 m²

7 rum

562 m²

Slutpris 4 920 000 kr-2 %
Bjurfors Trelleborg
Bjurfors Trelleborg

Visar 151 - 200 av 2500

Artiklar från Hemnet