Sverige
Tomter
Alla slutpriser för tomter - Sverige
Hitta en lokal mäklare!
Se vilka som sålt i området.
Vill du veta vad din bostad är värd?
Värdeindikation på din bostad
Sålt i januari 2024

Katrinedalsvägen 1H
Övergran, Håbo kommun
3 135 m²
Slutpris 1 540 000 kr
Fastighetsbyrån Bålsta
Maps Data: Google © 2026
Åsbogatan 3
Östra Ljungby, Klippans kommun
828 m²
Slutpris 425 000 kr-14 %
SkandiaMäklarna Nordvästra Skåne
Maps Data: Google © 2026
Tomt 20
Ljungby, Ljungby kommun
4 969 m²
- Nyproduktion
Slutpris 900 000 kr+6 %
Fastighetsbyrån Ljungby

Jans väg 3
Klövsjöfjäll, Bergs kommun
1 231 m²
Slutpris 749 000 kr-32 %
Vastero Real Estate AB
Maps Data: Google © 2026
Hagmarksvägen 2
Södra Näs, Varbergs kommun
915 m²
Slutpris 3 800 000 kr+9 %
LF Fastighetsförmedling Varberg

Kyrkeby 1:5
Värna, Åtvidabergs kommun
1 761 m²
Slutpris 595 000 kr±0 %
Magnusson Mäkleri Linköping AB
Maps Data: Google © 2026
Kronvägen 4
Gustavsfors, Bengtsfors kommun
1 228 m²
Slutpris 255 000 kr-18 %
Fastighetsbyrån Dals-Ed/Bengtsfors

Ramsta 1:16
Vintrosa, Örebro kommun
2 878 m²
Slutpris 500 000 kr-28 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Backa kvarns väg (prel. adress)
Brunnsta, Håbo kommun
2 534 m²
Slutpris 1 550 000 kr+29 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Maps Data: Google © 2026
Västkustvägen 520
Fleninge, Helsingborgs kommun
308 m²
- Uteplats
Slutpris 400 000 kr-42 %
Hemverket AB

Koltrastvägen 1B
Höllviken, Vellinge kommun
2 001 m²
Slutpris 9 500 000 kr-24 %
TROLLE | PALLER
Maps Data: Google © 2026
Solbringen tomt - ÅRE BJÖRNÄNGE 2:88
Åre, Åre kommun
682 m²
Slutpris 2 250 000 kr-12 %
Svensk Fastighetsförmedling Åre
Maps Data: Google © 2026
Värna Vitvassa
Värna, Åtvidabergs kommun
5 601 m²
Slutpris 220 000 kr-37 %
Bjurfors Linköping
Maps Data: Google © 2026
Kristinastigen 24
Bergsbrunna, Uppsala kommun
941 m²
Slutpris 2 500 000 kr-17 %
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Lexes väg 7
Kungsbacka, Kungsbacka kommun
1 206 m²
Slutpris 1 700 000 kr-32 %
Fastighetsbyrån Kungsbacka
Maps Data: Google © 2026
Staviksvägen 41
Lindome, Mölndals kommun
1 624 m²
Slutpris 850 000 kr±0 %
Svenska Mäklarhuset Göteborg
Sålt i december 2023
Maps Data: Google © 2026
Orrstigen 5
Hok, Vaggeryds kommun
926 m²
Slutpris 250 000 kr-15 %
HusmanHagberg Vaggeryd

Sörfjärden Vassenvägen 6
Varpsand Sörfjärden, Nordanstigs kommun
1 513 m²
Slutpris 650 000 kr±0 %
Mäklarhuset Hudiksvall
Maps Data: Google © 2026
Enerum träsgate 4
Byxelkrok, Borgholms kommun
1 180 m²
Slutpris 995 000 kr+11 %
Ölandsmäklaren AB
Maps Data: Google © 2026
Nitta - Väpnarevägen (Varnums-Gunntorp 3:73)
Nitta, Ulricehamns kommun
1 041 m²
- Nyproduktion
Slutpris 78 075 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Ulricehamn
Maps Data: Google © 2026
Silkesnäs 1:22
Torne, Alvesta kommun
2 176 m²
Slutpris 600 000 kr+20 %
Fastighetsbyrån Växjö
Maps Data: Google © 2026
Sundsvallsgatan 3
Ärrarps Ängar, Ängelholms kommun
701 m²
Slutpris 1 950 000 kr-7 %
HusmanHagberg Ängelholm
Maps Data: Google © 2026
Vallinsvägen 31
Träslöv, Varbergs kommun
1 031 m²
Slutpris 2 800 000 kr+4 %
Fastighetsbyrån Varberg
Maps Data: Google © 2026
SKRUVEN *:10
Kristinehamn, Kristinehamns kommun
6 795 m²
Slutpris 300 000 kr-33 %
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn

Olsängsvägen 30 A
Hermanstorp, Haninge kommun
1 203 m²
Slutpris 3 000 000 kr-9 %
MOHV Haninge
Maps Data: Google © 2026
Snickarehusgatan 8
Kågeröd, Svalövs kommun
788 m²
Slutpris 750 000 kr-42 %
Bjurfors Landskrona

Smeby
Vartofta, Falköpings kommun
1,1 ha
Slutpris 300 000 kr±0 %