Fogdevreten, Solna kommun

Fogdevreten

Alla slutpriser för bostäder - Fogdevreten, Solna kommun

Hitta en lokal mäklare!

Se vilka som sålt i området.

Vill du veta vad din bostad är värd?

Värdeindikation på din bostad

Sortera på

307 sålda bostäder

Sålt i juli 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jul. 2013

Fogdevreten 4, entréplan

Lägenhet
Karolinska, Solna kommun

34 m²

1 rum

2 150 kr/mån

Slutpris 1 410 000 kr+4 %

41 471 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling

Sålt i juni 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 jun. 2013

Fogdevreten 8

Lägenhet
Karolinska/Solna, Solna kommun
SkandiaMäklarna Solna

34 m²

1 rum

2 150 kr/mån

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

43 971 kr/m²

SkandiaMäklarna Solna
SkandiaMäklarna Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 jun. 2013

Fogdevreten 10

Lägenhet
Karolinska/Solna, Solna kommun
SkandiaMäklarna Solna

34 m²

1 rum

2 150 kr/mån

Slutpris 1 400 000 kr±0 %

41 176 kr/m²

SkandiaMäklarna Solna
SkandiaMäklarna Solna

Sålt i maj 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 maj. 2013

Fogdevreten 14

Lägenhet
Karolinska/Solna, Solna kommun
SkandiaMäklarna Solna

34 m²

1 rum

2 150 kr/mån

Slutpris 1 425 000 kr+2 %

41 912 kr/m²

SkandiaMäklarna Solna
SkandiaMäklarna Solna

Sålt i mars 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 mar. 2013

Fogdevreten 10, vån 3

Lägenhet
Solna / Karolinska, Solna kommun
Notar

34 m²

1 rum

2 150 kr/mån

Slutpris 1 350 000 kr±0 %

39 706 kr/m²

Notar
Notar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 mar. 2013

Fogdevreten 4

Lägenhet
Karolinska, Solna kommun
Fastighetsbyrån Solna

34 m²

1 rum

2 150 kr/mån

Slutpris 1 350 000 kr+36 %

39 706 kr/m²

Fastighetsbyrån Solna
Fastighetsbyrån Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 mar. 2013

Fogdevreten 14

Lägenhet
Solna / Karolinska, Solna kommun
Notar

34 m²

1 rum

2 150 kr/mån

Slutpris 1 500 000 kr+16 %

44 118 kr/m²

Notar
Notar

Visar 301 - 307 av 307

Artiklar från Hemnet