Silverdal, Sollentuna kommun

Silverdal

Alla slutpriser för bostäder - Silverdal, Sollentuna kommun

Hitta en lokal mäklare!

Se vilka som sålt i området.

Vill du veta vad din bostad är värd?

Värdeindikation på din bostad

Sortera på

810 sålda bostäder

Sålt i maj 2026

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2026
profilfoto på mäklare
SaraWistrand

Johannesbergsplan 2

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

93 m²

4 rum

5 143 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 800 000 kr±0 %

51 613 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2026
profilfoto på mäklare
BerniceLjungdahl

Silverdalsvägen 25

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

39,5 m²

1 rum

2 551 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 700 000 kr-5 %

43 038 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026
profilfoto på mäklare
SaraWistrand

Silverdals Torg 6

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

54,5 m²

2 rum

3 215 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 850 000 kr+2 %

52 294 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 maj. 2026
profilfoto på mäklare
VictoriaNyblom Lilja

Rådanvägen 61

Radhus
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

119 m²

5 rum

176 m²

Slutpris 9 020 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Margreteborgsvägen 23, Silverdal, Sollentuna kommun
  • Såld 1 maj. 2026
profilfoto på mäklare
SusannePersson

Margreteborgsvägen 23

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
Susanne Persson Fastighetsförmedling AB

88 m²

3 rum

5 870 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 600 000 kr-7 %

52 273 kr/m²

Susanne Persson Fastighetsförmedling AB
Susanne Persson Fastighetsförmedling AB

Sålt i april 2026

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026
profilfoto på mäklare
SaraWistrand

Krögers Promenad 23

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

93 m²

4 rum

6 568 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 400 000 kr+2 %

58 065 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026
profilfoto på mäklare
SaraWistrand

Rådans Gårdsväg 49

Radhus
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

84 m²

4 rum

4 353 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 7 100 000 kr+1 %

84 524 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Parkpromenaden 25, Sollentuna, Sollentuna kommun
  • Såld 30 apr. 2026
profilfoto på mäklare
SusannePersson

Parkpromenaden 25

Villa
Sollentuna, Sollentuna kommun
Susanne Persson Fastighetsförmedling AB

141 m²

6 rum

244 m²

Slutpris 11 700 000 kr+7 %
Susanne Persson Fastighetsförmedling AB
Susanne Persson Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026
profilfoto på mäklare
PeterAndersson

Krögers Promenad 23

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

78 m²

3 rum

5 730 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 050 000 kr+4 %

51 923 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026
profilfoto på mäklare
AlexanderLahdo

Margreteborgsvägen 22

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

36 m²

2 rum

2 957 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 025 000 kr+2 %

56 250 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Margreteborgsvägen 17, Silverdal, Sollentuna kommun
  • Såld 28 apr. 2026
profilfoto på mäklare
ChristofferRobsahm

Margreteborgsvägen 17

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
Susanne Persson Fastighetsförmedling AB

73 m²

3 rum

4 293 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 580 000 kr+2 %

49 041 kr/m²

Susanne Persson Fastighetsförmedling AB
Susanne Persson Fastighetsförmedling AB
Rådans gårdsväg 94, Silverdal, Sollentuna kommun
  • Såld 24 apr. 2026
profilfoto på mäklare
RogerThalén

Rådans gårdsväg 94

Radhus
Silverdal, Sollentuna kommun
Susanne Persson Fastighetsförmedling AB

154+13 m²

6 rum

7 400 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 9 900 000 kr-1 %

64 286 kr/m²

Susanne Persson Fastighetsförmedling AB
Susanne Persson Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 apr. 2026
profilfoto på mäklare
SaraWistrand

Silverdalsvägen 29

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

39,5 m²

1 rum

2 551 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 800 000 kr

45 570 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Margreteborgsvägen 11

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

93 m²

4 rum

5 143 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 895 000 kr±0 %

52 634 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 apr. 2026
profilfoto på mäklare
SaraWistrand

Krögers Promenad 11

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

92 m²

4 rum

5 436 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 900 000 kr-2 %

53 261 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

Sålt i mars 2026

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 mar. 2026
profilfoto på mäklare
SaraWistrand

Silverdalsvägen 23

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

56,5 m²

2,5 rum

3 299 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 050 000 kr

53 982 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 mar. 2026
profilfoto på mäklare
SaraWistrand

Johannesbergsvägen 14

Radhus
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

134+14 m²

5 rum

7 863 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 9 000 000 kr±0 %

67 164 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Silverdalsvägen 29, 3tr, Silverdal, Sollentuna kommun
  • Såld 25 mar. 2026
profilfoto på mäklare
CamillaFrank

Silverdalsvägen 29, 3tr

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
SkandiaMäklarna Sollentuna

78 m²

3,5 rum

4 249 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 200 000 kr-2 %

53 846 kr/m²

SkandiaMäklarna Sollentuna
SkandiaMäklarna Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 mar. 2026
profilfoto på mäklare
LukasHolmedal

Margreteborgsvägen 8

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

82 m²

3 rum

6 063 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 450 000 kr-1 %

42 073 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 mar. 2026
profilfoto på mäklare
FridaGrape

Silverdalsstråket 7

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

34 m²

1,5 rum

3 260 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 150 000 kr-2 %

63 235 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 mar. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Johannesbergsplan 20

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

32 m²

1 rum

2 714 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 800 000 kr-4 %

56 250 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 mar. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Johannesbergsplan 22

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

36 m²

2 rum

2 957 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 900 000 kr±0 %

52 778 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna

Sålt i februari 2026

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 feb. 2026
profilfoto på mäklare
FridaGrape

Silverdalsvägen 31

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

33 m²

1 rum

2 265 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 900 000 kr+3 %

57 576 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Silverdalsstråket 5, Silverdal, Sollentuna kommun
  • Såld 18 feb. 2026
profilfoto på mäklare
SusannePersson

Silverdalsstråket 5

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
Susanne Persson Fastighetsförmedling AB

44 m²

2 rum

3 851 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 475 000 kr-4 %

56 250 kr/m²

Susanne Persson Fastighetsförmedling AB
Susanne Persson Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 feb. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Silverdalsvägen 35

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

56,5 m²

2 rum

3 299 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 945 000 kr+2 %

52 124 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 feb. 2026

Krögers Promenad 5

Lägenhet
Sollentuna Silverdal, Sollentuna kommun
Notar Mäklare Sollentuna

21 m²

1 rum

2 183 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 480 000 kr-1 %

70 476 kr/m²

Notar Mäklare Sollentuna
Notar Mäklare Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 feb. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Silverdalsstråket 4

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

55 m²

2 rum

2 207 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 350 000 kr-4 %

60 909 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 feb. 2026
profilfoto på mäklare
LukasHolmedal

Johannesbergsvägen 62

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

60,5 m²

3 rum

3 837 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 095 000 kr-3 %

51 157 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 feb. 2026
profilfoto på mäklare
FridaGrape

Silverdalsvägen 35

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

56,5 m²

2 rum

3 299 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 100 000 kr+5 %

54 867 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 feb. 2026
profilfoto på mäklare
MarieWirth

Johannesbergsplan 20

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
Bjurfors Sollentuna

103 m²

4 rum

5 521 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 350 000 kr±0 %

51 942 kr/m²

Bjurfors Sollentuna
Bjurfors Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 feb. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Krögers Promenad 13

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

54 m²

2 rum

3 624 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 300 000 kr+10 %

61 111 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Margreteborgsvägen 8, Silverdal, Sollentuna kommun
  • Såld 3 feb. 2026
profilfoto på mäklare
SusannePersson

Margreteborgsvägen 8

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
Susanne Persson Fastighetsförmedling AB

102 m²

4 rum

7 178 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 700 000 kr-1 %

46 078 kr/m²

Susanne Persson Fastighetsförmedling AB
Susanne Persson Fastighetsförmedling AB

Sålt i januari 2026

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jan. 2026
profilfoto på mäklare
SaraWistrand

Jenny Linds Plats 1

Villa
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

140+7 m²

6 rum

216 m²

Slutpris 10 070 000 kr+3 %
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jan. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Arenanders promenad 47

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

32 m²

1 rum

2 035 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 750 000 kr-3 %

54 688 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jan. 2026
profilfoto på mäklare
SaraWistrand

Rådans Gårdsväg 13

Radhus
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

116 m²

5 rum

5 779 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 7 250 000 kr+4 %

62 500 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 jan. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Krögers Promenad 13

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

54 m²

2 rum

3 624 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 850 000 kr±0 %

52 778 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna

Sålt i december 2025

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 dec. 2025
profilfoto på mäklare
SaraWistrand

Krögers Promenad 17

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

55 m²

2 rum

4 397 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 720 000 kr

49 455 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 dec. 2025
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Vetenskapsvägen 3

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

45,5 m²

2 rum

2 651 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 300 000 kr-8 %

50 549 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Sländstigen 53, Silverdal, Sollentuna kommun
  • Såld 2 dec. 2025
profilfoto på mäklare
RichardLundblad

Sländstigen 53

Radhus
Silverdal, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

120+9 m²

4 rum

157 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 8 790 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna

Sålt i november 2025

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 nov. 2025
profilfoto på mäklare
SaraWistrand

Rådans Gårdsväg 32

Radhus
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

112+3 m²

4 rum

7 251 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 6 990 000 kr+1 %

62 411 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 nov. 2025
profilfoto på mäklare
ViktorEkman

Silverdalsvägen 31

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
Bjurfors Sollentuna

33 m²

1 rum

2 157 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 800 000 kr-3 %

54 545 kr/m²

Bjurfors Sollentuna
Bjurfors Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 nov. 2025
profilfoto på mäklare
SaraWistrand

Linvävarvägen 7

Villa
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

167+12 m²

7 rum

219 m²

Slutpris 10 500 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 nov. 2025
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Krögers Promenad 13

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

78 m²

3 rum

4 776 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 195 000 kr±0 %

53 782 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Krögers Promenad 13, Silverdal, Sollentuna kommun
  • Såld 25 nov. 2025

Krögers Promenad 13

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
Mäklarhuset Sollentuna & Kista

54 m²

2 rum

3 624 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 925 000 kr-2 %

54 167 kr/m²

Mäklarhuset Sollentuna & Kista
Mäklarhuset Sollentuna & Kista
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 nov. 2025
profilfoto på mäklare
CarimaHägglund Hasni

Arenanders promenad 47

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
Bjurfors Sollentuna

83,5 m²

3 rum

4 387 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 395 000 kr±0 %

52 635 kr/m²

Bjurfors Sollentuna
Bjurfors Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 nov. 2025
profilfoto på mäklare
SaraWistrand

Margreteborgsvägen 22

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

36 m²

2 rum

2 822 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 865 000 kr+1 %

51 806 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 nov. 2025
profilfoto på mäklare
ViktorNyberg

Skyttelgränd 3

Radhus
Silverdal, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

167+10 m²

7 rum

228 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 10 500 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 nov. 2025
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Silverdalsvägen 37

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

78 m²

3,5 rum

4 047 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 750 000 kr-6 %

48 077 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna

Sålt i oktober 2025

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 okt. 2025
profilfoto på mäklare
BerniceLjungdahl

Johannesbergsplan 20

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

97 m²

4 rum

6 395 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 400 000 kr±0 %

45 361 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 okt. 2025
profilfoto på mäklare
SaraWistrand

Margreteborgsvägen 25

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

87 m²

4 rum

5 809 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 450 000 kr-1 %

51 149 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

Visar 1 - 50 av 810

Artiklar från Hemnet