Hammenhög, Simrishamns kommun
Hammenhög
Alla slutpriser för bostäder - Hammenhög, Simrishamns kommun
Hitta en lokal mäklare!
Se vilka som sålt i området.
Vill du veta vad din bostad är värd?
Värdeindikation på din bostad
Sålt i april 2013
Maps Data: Google © 2026
Hammenhög 992
Hammenhög, Simrishamns kommun
130+15 m²
7 rum
Slutpris 1 000 000 kr-23 %
Fastighetsbyrån Simrishamn
Maps Data: Google © 2026
Halladalsvägen 15
Hammenhög - Österlen, Simrishamns kommun
143+75 m²
5 rum
Slutpris 1 300 000 kr-7 %
Bf konsult
Visar 151 - 152 av 152