Östersunds kommun
Östersunds kommun; Par/Kedje/Radhus
Alla slutpriser för parhus, kedjehus och radhus - Östersunds kommun
Hitta en lokal mäklare!
Se vilka som sålt i området.
Vill du veta vad din bostad är värd?
Värdeindikation på din bostad
Sålt i april 2013
Maps Data: Google © 2026
Södra Strandvägen 8C
Frösön, Östersunds kommun
188+29 m²
7 rum
Slutpris 2 250 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Östersund
Maps Data: Google © 2026
Arågränd 3
Torvalla, Östersunds kommun
87 m²
Slutpris 825 000 kr-13 %
Fastighetsbyrån Östersund
Maps Data: Google © 2026
Roddarvägen 18 E
Lugnvik, Östersunds kommun
101 m²
4 rum
Slutpris 1 560 000 kr+33 %
15 446 kr/m²
Fastighetsbyrån Östersund
Sålt i mars 2013
Maps Data: Google © 2026
Blomstigen 3
Brunflo, Östersunds kommun
67 m²
2 rum
Slutpris 770 000 kr+3 %
Fastighetsbyrån Östersund
Sålt i januari 2013
Maps Data: Google © 2026
Tolvmansvägen 18
Brunflo, Östersunds kommun
5 rum
Slutpris 750 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Östersund
Visar 551 - 555 av 555