Hallands län

Hallands län; Par/Kedje/Radhus

Alla slutpriser för parhus, kedjehus och radhus - Hallands län

Hitta en lokal mäklare!

Se vilka som sålt i området.

Vill du veta vad din bostad är värd?

Värdeindikation på din bostad

Sortera på

2 469 sålda bostäder

Sålt i december 2024

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 dec. 2024
profilfoto på mäklare
TimSvensson

Ågatan 11B

Radhus
Centrum, Falkenbergs kommun
Bjurfors Falkenberg

152+55 m²

5 rum

167 m²

Slutpris 3 975 000 kr-6 %
Bjurfors Falkenberg
Bjurfors Falkenberg
Örlogsvägen 8, Söndrum, Halmstads kommun
  • Såld 1 dec. 2024

Örlogsvägen 8

Radhus
Söndrum, Halmstads kommun
Fastighetsbyrån Halmstad

154+10 m²

5 rum

267 m²

Slutpris 4 100 000 kr+3 %
Fastighetsbyrån Halmstad
Fastighetsbyrån Halmstad

Sålt i november 2024

Kulgränd 1, Gustavsfält, Halmstads kommun
  • Såld 29 nov. 2024
profilfoto på mäklare
SaraJohansson

Kulgränd 1

Radhus
Gustavsfält, Halmstads kommun
Mäklarhuset Halmstad

105+38 m²

4 rum

414 m²

Slutpris 3 020 000 kr+10 %
Mäklarhuset Halmstad
Mäklarhuset Halmstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 nov. 2024

Bassängbacken 1A, Bassängbacken 1B (additionslägenhet)

Radhus
Särö, Kungsbacka kommun
Fastighetsbyrån Göteborg - Väster

236+170 m²

8 rum

1 922 m²

Slutpris 12 300 000 kr-11 %
Fastighetsbyrån Göteborg - Väster
Fastighetsbyrån Göteborg - Väster
Kornhills Södergränd 15, Vallås, Halmstads kommun
  • Såld 29 nov. 2024

Kornhills Södergränd 15

Radhus
Vallås, Halmstads kommun
Fastighetsbyrån Halmstad

114+25 m²

4 rum

318 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 600 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Halmstad
Fastighetsbyrån Halmstad
Ramgränd 11C, Bäckagård, Halmstads kommun
  • Såld 29 nov. 2024
profilfoto på mäklare
NiklasCannon

Ramgränd 11C

Radhus
Bäckagård, Halmstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad

146 m²

6 rum

252 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 850 000 kr+4 %
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 nov. 2024

Blåklintsvägen 69

Radhus
Hammerö, Kungsbacka kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

117 m²

5 rum

156 m²

Slutpris 4 575 000 kr-2 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Frennarps bygata 44, Frennarp, Halmstads kommun
  • Såld 27 nov. 2024
profilfoto på mäklare
MikaelNiwenros

Frennarps bygata 44

Radhus
Frennarp, Halmstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad

150 m²

5 rum

264 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 700 000 kr-1 %
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Lärkvägen 36, Furet, Halmstads kommun
  • Såld 26 nov. 2024

Lärkvägen 36

Radhus
Furet, Halmstads kommun
Bostad&Co

110+55 m²

5 rum

503 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 300 000 kr-3 %
Bostad&Co
Bostad&Co
Kalles väg 3, SKUMMESLÖVSSTRAND, Laholms kommun
  • Såld 23 nov. 2024

Kalles väg 3

Radhus
SKUMMESLÖVSSTRAND, Laholms kommun
JÖRNKVISTS Kustnära Mäklare

115+46 m²

4 rum

318 m²

Slutpris 3 700 000 kr-7 %
JÖRNKVISTS Kustnära Mäklare
JÖRNKVISTS Kustnära Mäklare
Aklejagatan 3, Hålabäck, Kungsbacka kommun
  • Såld 21 nov. 2024

Aklejagatan 3

Radhus
Hålabäck, Kungsbacka kommun
LF Fastighetsförmedling Kungsbacka

133+66 m²

5 rum

457 m²

Slutpris 5 000 000 kr+2 %
LF Fastighetsförmedling Kungsbacka
LF Fastighetsförmedling Kungsbacka
Västra vägen 11, Trönninge, Halmstads kommun
  • Såld 21 nov. 2024

Västra vägen 11

Radhus
Trönninge, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad

90 m²

4 rum

520 m²

Slutpris 2 000 000 kr-5 %
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad
Saltsjövägen 7F, Centralt - Väster, Halmstads kommun
  • Såld 20 nov. 2024

Saltsjövägen 7F

Radhus
Centralt - Väster, Halmstads kommun
Fastighetsbyrån Halmstad

128 m²

6 rum

7 950 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 395 000 kr±0 %

26 523 kr/m²

Fastighetsbyrån Halmstad
Fastighetsbyrån Halmstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 nov. 2024
profilfoto på mäklare
LisaStafsing

Sunnegärde 19

Radhus
Särö, Kungsbacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Sydväst

122 m²

5 rum

371 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 5 500 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Sydväst
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Sydväst
Berghagavägen 9A, Särö, Kungsbacka kommun
  • Såld 19 nov. 2024

Berghagavägen 9A

Radhus
Särö, Kungsbacka kommun
Fastighetsbyrån Göteborg - Väster

138,5 m²

6 rum

7 500 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 5 650 000 kr±0 %

40 794 kr/m²

Fastighetsbyrån Göteborg - Väster
Fastighetsbyrån Göteborg - Väster
Kornhills Vinkelgränd 8, Vallås, Halmstads kommun
  • Såld 18 nov. 2024
profilfoto på mäklare
HenrikBorglin

Kornhills Vinkelgränd 8

Radhus
Vallås, Halmstads kommun
Mäklarhuset Halmstad

117 m²

5 rum

294 m²

Slutpris 2 700 000 kr+8 %
Mäklarhuset Halmstad
Mäklarhuset Halmstad
Sleipners Väg 8b, Allarp, Laholms kommun
  • Såld 17 nov. 2024
profilfoto på mäklare
EmilKarlsson

Sleipners Väg 8b

Radhus
Allarp, Laholms kommun
Mäklarhuset Halmstad

101,4 m²

5 rum

5 210 kr/mån

Slutpris 2 095 000 kr-5 %

20 661 kr/m²

Mäklarhuset Halmstad
Mäklarhuset Halmstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 nov. 2024

Karlsrovägen 25B

Radhus
Väster, Halmstads kommun
MOHV Halmstad

121+60 m²

4 rum

169 m²

Slutpris 3 800 000 kr+4 %
MOHV Halmstad
MOHV Halmstad
Sädesvägen 8, Söndrum, Halmstads kommun
  • Såld 15 nov. 2024
profilfoto på mäklare
TommyKarlsson

Sädesvägen 8

Radhus
Söndrum, Halmstads kommun
Mäklarhuset Halmstad

140 m²

6 rum

422 m²

Slutpris 4 500 000 kr±0 %
Mäklarhuset Halmstad
Mäklarhuset Halmstad
Bergtallsvägen 20A, Stenhuggeriet, Halmstads kommun
  • Såld 15 nov. 2024

Bergtallsvägen 20A

Radhus
Stenhuggeriet, Halmstads kommun

130+5 m²

5 rum

166 m²

Slutpris 6 000 000 kr+3 %
Stålheden & Co fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 nov. 2024

Ängsgårdsvägen 193

Radhus
Vallås, Halmstads kommun
Bostad&Co

115+8 m²

4 rum

205 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 390 000 kr+4 %
Bostad&Co
Bostad&Co
Spel-Johans väg 21C, Bergsgård, Halmstads kommun
  • Såld 13 nov. 2024

Spel-Johans väg 21C

Radhus
Bergsgård, Halmstads kommun
Svenska Mäklarhuset Halmstad

130 m²

5 rum

196 m²

Slutpris 3 950 000 kr+1 %
Svenska Mäklarhuset Halmstad
Svenska Mäklarhuset Halmstad
Fartygsvägen 27, Trottaberg, Halmstads kommun
  • Såld 11 nov. 2024
profilfoto på mäklare
CharlotteRenghammar

Fartygsvägen 27

Radhus
Trottaberg, Halmstads kommun
Renghammar Mäklarkonsult AB

152+25 m²

5 rum

227 m²

Slutpris 4 175 000 kr±0 %
Renghammar Mäklarkonsult AB
Renghammar Mäklarkonsult AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 nov. 2024

Slingan 48

Radhus
Kärleken, Halmstads kommun
Bostad&Co

110 m²

4 rum

356,7 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 200 000 kr-2 %
Bostad&Co
Bostad&Co
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 nov. 2024

Hasselstigen 10

Radhus
Lugnet - Barnabro, Varbergs kommun
Bjurfors Varberg

99 m²

4 rum

157 m²

Slutpris 3 000 000 kr±0 %
Bjurfors Varberg
Bjurfors Varberg
Penngränd 10G, Söndrum - Bäckagård, Halmstads kommun
  • Såld 4 nov. 2024
profilfoto på mäklare
SaraJohansson

Penngränd 10G

Radhus
Söndrum - Bäckagård, Halmstads kommun
Mäklarhuset Halmstad

139 m²

5 rum

351 m²

Slutpris 4 050 000 kr+1 %
Mäklarhuset Halmstad
Mäklarhuset Halmstad

Sålt i oktober 2024

Möllegårdsvägen 12, Frösakull, Halmstads kommun
  • Såld 31 okt. 2024

Möllegårdsvägen 12

Radhus
Frösakull, Halmstads kommun

115 m²

4 rum

440 m²

Slutpris 4 500 000 kr±0 %
Stålheden & Co fastighetsbyrå
Elmblads väg 24, Snöstorp, Halmstads kommun
  • Såld 31 okt. 2024
profilfoto på mäklare
HenrikHansson

Elmblads väg 24

Radhus
Snöstorp, Halmstads kommun
Bjurfors Halmstad

112+80 m²

8 rum

626 m²

Slutpris 4 000 000 kr-8 %
Bjurfors Halmstad
Bjurfors Halmstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 okt. 2024

Fagottvägen 25

Radhus
Kungsbacka, Kungsbacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungsbacka

123 m²

5 rum

290 m²

Slutpris 4 950 000 kr+1 %
Svensk Fastighetsförmedling Kungsbacka
Svensk Fastighetsförmedling Kungsbacka
Valthornsvägen 16a, Tröinge Ängar, Falkenbergs kommun
  • Såld 28 okt. 2024
profilfoto på mäklare
AngelicaJohansson

Valthornsvägen 16a

Radhus
Tröinge Ängar, Falkenbergs kommun
Mäklarhuset Falkenberg

112,5 m²

5 rum

6 000 kr/mån

Slutpris 2 650 000 kr-10 %

23 556 kr/m²

Mäklarhuset Falkenberg
Mäklarhuset Falkenberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 okt. 2024

Malakitvägen 4

Radhus
Kungsbacka, Kungsbacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungsbacka

114 m²

5 rum

6 317 kr/mån

Slutpris 4 795 000 kr±0 %

42 061 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Kungsbacka
Svensk Fastighetsförmedling Kungsbacka
Slingan 21, Halmstad, Halmstads kommun
  • Såld 25 okt. 2024
profilfoto på mäklare
SaraJohansson

Slingan 21

Radhus
Halmstad, Halmstads kommun
Mäklarhuset Halmstad

108 m²

6 rum

235,4 m²

Slutpris 3 300 000 kr±0 %
Mäklarhuset Halmstad
Mäklarhuset Halmstad
Tångrevsvägen 5A, Alet, Halmstads kommun
  • Såld 25 okt. 2024

Tångrevsvägen 5A

Radhus
Alet, Halmstads kommun
Bostad&Co

105,5 m²

4 rum

5 341 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 450 000 kr+4 %

42 180 kr/m²

Bostad&Co
Bostad&Co
Eketångavägen 55, Söndrum, Halmstads kommun
  • Såld 24 okt. 2024

Eketångavägen 55

Radhus
Söndrum, Halmstads kommun
MOHV Halmstad

140+49 m²

4 rum

325 m²

Slutpris 4 350 000 kr+16 %
MOHV Halmstad
MOHV Halmstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 okt. 2024

Britta Lenas gata 92

Radhus
Hammerö, Kungsbacka kommun
LF Fastighetsförmedling Kungsbacka

101,5 m²

4 rum

7 284 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 600 000 kr+3 %

35 468 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Kungsbacka
LF Fastighetsförmedling Kungsbacka
Lönngången 8, Laholm, Laholms kommun
  • Såld 21 okt. 2024

Lönngången 8

Radhus
Laholm, Laholms kommun
LF Fastighetsförmedling Laholm

106+58 m²

4 rum

217 m²

Slutpris 1 795 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Laholm
LF Fastighetsförmedling Laholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 okt. 2024

Sjöborrevägen 17

Radhus
Träslövsläge, Varbergs kommun
Fastighetsbyrån Varberg

126 m²

4 rum

282 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 500 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Varberg
Fastighetsbyrån Varberg
Linnéas väg 19, Skummeslövsstrand, Laholms kommun
  • Såld 15 okt. 2024

Linnéas väg 19

Radhus
Skummeslövsstrand, Laholms kommun
LF Fastighetsförmedling Laholm

100+44 m²

3 rum

364 m²

Slutpris 3 350 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Laholm
LF Fastighetsförmedling Laholm
Durvägen 1, Söndrum, Halmstads kommun
  • Såld 11 okt. 2024
profilfoto på mäklare
TommyKarlsson

Durvägen 1

Radhus
Söndrum, Halmstads kommun
Mäklarhuset Halmstad

119+40 m²

4 rum

550 m²

Slutpris 3 650 000 kr+4 %
Mäklarhuset Halmstad
Mäklarhuset Halmstad
Fagottvägen 55, Fors, Kungsbacka kommun
  • Såld 11 okt. 2024

Fagottvägen 55

Radhus
Fors, Kungsbacka kommun
LF Fastighetsförmedling Kungsbacka

112+8 m²

4 rum

445 m²

Slutpris 4 600 000 kr-1 %
LF Fastighetsförmedling Kungsbacka
LF Fastighetsförmedling Kungsbacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 okt. 2024

Kaprifolvägen 23

Radhus
Kungsbacka - Hammerö, Kungsbacka kommun
Bjurfors Kungsbacka

117 m²

5 rum

146 m²

Slutpris 4 100 000 kr-5 %
Bjurfors Kungsbacka
Bjurfors Kungsbacka
Bildhuggarevägen 111, Bäckagård, Halmstads kommun
  • Såld 10 okt. 2024

Bildhuggarevägen 111

Radhus
Bäckagård, Halmstads kommun
Fastighetsbyrån Halmstad

121 m²

4 rum

3 886 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 630 000 kr-3 %

30 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Halmstad
Fastighetsbyrån Halmstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 okt. 2024

Skördevägen 56

Radhus
Kungsbacka, Kungsbacka kommun
Fastighetsbyrån Kungsbacka

95 m²

4 rum

233 m²

Slutpris 4 500 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Kungsbacka
Fastighetsbyrån Kungsbacka
Tullgränd 8C, Centrum, Falkenbergs kommun
  • Såld 8 okt. 2024
profilfoto på mäklare
JohannaKnutsson

Tullgränd 8C

Radhus
Centrum, Falkenbergs kommun
Mäklarhuset Falkenberg

105+70 m²

5 rum

140 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 200 000 kr-6 %
Mäklarhuset Falkenberg
Mäklarhuset Falkenberg
Lalatoftsvägen 17, Tvååker, Varbergs kommun
  • Såld 7 okt. 2024

Lalatoftsvägen 17

Radhus
Tvååker, Varbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Varberg

112 m²

4 rum

557 m²

Slutpris 4 795 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Varberg
LF Fastighetsförmedling Varberg
Liegatan 23, Träslöv, Varbergs kommun
  • Såld 2 okt. 2024

Liegatan 23

Radhus
Träslöv, Varbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Varberg

112 m²

5 rum

260 m²

Slutpris 4 150 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Varberg
LF Fastighetsförmedling Varberg
Aron Skantz väg 6, Söndrum / Bergsgård, Halmstads kommun
  • Såld 1 okt. 2024
profilfoto på mäklare
HenrikBorglin

Aron Skantz väg 6

Radhus
Söndrum / Bergsgård, Halmstads kommun
Mäklarhuset Halmstad

155 m²

6 rum

438 m²

Slutpris 4 810 000 kr+7 %
Mäklarhuset Halmstad
Mäklarhuset Halmstad

Sålt i september 2024

Hambovägen 36, Albinsro, Halmstads kommun
  • Såld 30 sep. 2024

Hambovägen 36

Radhus
Albinsro, Halmstads kommun
Svenska Mäklarhuset Halmstad

104 m²

4 rum

3 313 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 880 000 kr+8 %

37 308 kr/m²

Svenska Mäklarhuset Halmstad
Svenska Mäklarhuset Halmstad
Guldgubbegatan 4F, Kungsbacka, Kungsbacka kommun
  • Såld 30 sep. 2024

Guldgubbegatan 4F

Radhus
Kungsbacka, Kungsbacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungsbacka

115+17 m²

5 rum

188 m²

Slutpris 4 700 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Kungsbacka
Svensk Fastighetsförmedling Kungsbacka
Klackens Södergränd 16, Fyllinge, Halmstads kommun
  • Såld 28 sep. 2024

Klackens Södergränd 16

Radhus
Fyllinge, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad

127 m²

4 rum

193 m²

Slutpris 2 900 000 kr+5 %
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad

Visar 301 - 350 av 2469

Artiklar från Hemnet