Slutpris

Vråtorpsgatan 68

Radhus

Radhus - Alsike, Knivsta kommun - Såld 29 oktober 2025

Logotyp av LF Fastighetsförmedling Uppsala
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Uppsala
Slutpris3 395 000 kr

Pris per kvadratmeter

22 336 kr/m²

Utgångspris

3 395 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Radhus

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

6 rum

Boarea

152 m²

Balkong

Ja

Uteplats

Ja

Avgift

8 597 kr/mån

Driftskostnad

19 296 kr/år

Antal besök

1 268

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (29 oktober 2025)

Kontakta mäklaren

Måna KanjoLF Fastighetsförmedling Uppsala
Måna Kanjo

Karta

Slutpriser för liknande bostäder