Slutpris
Dressyrvägen 5
Radhus - Flyinge, Eslövs kommun - Såld 07 januari 2026

1/33

Slutpris2 495 000 kr
Pris per kvadratmeter
20 056 kr/m²
Utgångspris
2 495 000 kr
Prisutveckling
0 kr (±0 %)
Bostadstyp
Radhus
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
5 rum
Boarea
124,4 m²
Uteplats
Ja
Våning
1 av 1, hiss finns ej
Byggår
2022
Avgift
9 494 kr/mån
Driftskostnad
23 952 kr/år
Antal besök
4 618
Vinnare
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025