Ödeshögs kommun

Ödeshögs kommun

Alla slutpriser för bostäder - Ödeshögs kommun

Hitta en lokal mäklare!

Se vilka som sålt i området.

Vill du veta vad din bostad är värd?

Värdeindikation på din bostad

Sortera på

470 sålda bostäder

Sålt i februari 2023

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 feb. 2023

Boet Bökö 5

Villa
Ödeshög, Ödeshögs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

100 m²

4 rum

5 023 m²

Slutpris 905 000 kr-2 %
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

Sålt i januari 2023

Järnstad Skybacken 1, Ödeshög, Ödeshögs kommun
  • Såld 30 jan. 2023

Järnstad Skybacken 1

Villa
Ödeshög, Ödeshögs kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

73+10 m²

3 rum

4 537 m²

Slutpris 740 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Videgatan 1, Ödeshög, Ödeshögs kommun
  • Såld 2 jan. 2023

Videgatan 1

Villa
Ödeshög, Ödeshögs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

98+10 m²

4 rum

810 m²
  • Uteplats

Slutpris 760 000 kr-24 %
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

Sålt i december 2022

Vadstenavägen 24, Ödeshög, Ödeshögs kommun
  • Såld 28 dec. 2022

Vadstenavägen 24

Villa
Ödeshög, Ödeshögs kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

110+95 m²

6 rum

941 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 500 000 kr-24 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Videgatan 3, Ödeshög, Ödeshögs kommun
  • Såld 15 dec. 2022

Videgatan 3

Villa
Ödeshög, Ödeshögs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby

168 m²

6 rum

1 131 m²
  • Uteplats

Slutpris 930 000 kr-26 %
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Svensk Fastighetsförmedling Mjölby
Vallmogatan 26, Ödeshög, Ödeshögs kommun
  • Såld 14 dec. 2022

Vallmogatan 26

Radhus
Ödeshög, Ödeshögs kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

94+12 m²

3 rum

432 m²

Slutpris 1 150 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Järnstad Lunden 1, Ödeshög, Ödeshögs kommun
  • Såld 9 dec. 2022

Järnstad Lunden 1

Villa
Ödeshög, Ödeshögs kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

75+25 m²

4 rum

4 868 m²

Slutpris 460 000 kr+130 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Vinkelgatan 5, Ödeshög, Ödeshögs kommun
  • Såld 8 dec. 2022

Vinkelgatan 5

Lägenhet
Ödeshög, Ödeshögs kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

69 m²

3 rum

4 462 kr/mån

Slutpris 300 000 kr-14 %

4 348 kr/m²

Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby

Sålt i november 2022

Rök Gärdstorp 1, Ödeshög, Ödeshögs kommun
  • Såld 29 nov. 2022

Rök Gärdstorp 1

Villa
Ödeshög, Ödeshögs kommun
HusmanHagberg Linköping

92 m²

6 rum

3 114 m²

Slutpris 2 295 000 kr±0 %
HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping
Omberg Solhem 1, Omberg, Ödeshögs kommun
  • Såld 14 nov. 2022

Omberg Solhem 1

Villa
Omberg, Ödeshögs kommun

110 m²

6 rum

2 511 m²

Slutpris 800 000 kr+7 %
Ödeshögs Fastighetsbyrå
Aspvägen 12, Ödeshög, Ödeshögs kommun
  • Såld 11 nov. 2022

Aspvägen 12

Radhus
Ödeshög, Ödeshögs kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

125 m²

5 rum

768 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 165 000 kr+6 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby

Sålt i oktober 2022

Södra vägen 52, Ödeshög, Ödeshögs kommun
  • Såld 30 okt. 2022

Södra vägen 52

Villa
Ödeshög, Ödeshögs kommun
Fastighetsbyrån Mjölby

68+68 m²

4 rum

1 048 m²

Slutpris 695 000 kr-23 %
Fastighetsbyrån Mjölby
Fastighetsbyrån Mjölby
Sotäng 3, Ödeshög, Ödeshögs kommun
  • Såld 28 okt. 2022

Sotäng 3

Villa
Ödeshög, Ödeshögs kommun
SkandiaMäklarna Mjölby

75 m²

3 rum

1 281 m²

Slutpris 995 000 kr±0 %
SkandiaMäklarna Mjölby
SkandiaMäklarna Mjölby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 okt. 2022

Danskvägen 23

Villa
Trehörna, Ödeshögs kommun

170 m²

5 rum

1 204 m²

Slutpris 1 000 000 kr+1 %
Hemverket AB

Sålt i september 2022

Trehörna Löverhult 1, På Landet, Ödeshögs kommun
  • Såld 21 sep. 2022

Trehörna Löverhult 1