Alphyddan, Nacka kommun

Alphyddan

Alla slutpriser för bostäder - Alphyddan, Nacka kommun

Hitta en lokal mäklare!

Se vilka som sålt i området.

Vill du veta vad din bostad är värd?

Värdeindikation på din bostad

Sortera på

562 sålda bostäder

Sålt i oktober 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 okt. 2013

Alphyddevägen 13, 6 tr

Lägenhet
Alphyddan, Nacka kommun
Fastighetsbyrån Nacka

36 m²

1 rum

1 800 kr/mån

Slutpris 1 880 000 kr+26 %

52 222 kr/m²

Fastighetsbyrån Nacka
Fastighetsbyrån Nacka

Sålt i september 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 sep. 2013

Alphyddevägen 23, 7 tr

Lägenhet
Alphyddan, Nacka kommun
Fastighetsbyrån Nacka

69 m²

3 rum

3 748 kr/mån

Slutpris 2 800 000 kr+4 %

40 580 kr/m²

Fastighetsbyrån Nacka
Fastighetsbyrån Nacka

Sålt i augusti 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 aug. 2013

Alphyddevägen 6, 9tr

Lägenhet
Alphyddan, Nacka kommun
SkandiaMäklarna Nacka

98 m²

4 rum

5 169 kr/mån

Slutpris 3 125 000 kr-5 %

31 888 kr/m²

SkandiaMäklarna Nacka
SkandiaMäklarna Nacka

Sålt i juni 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 jun. 2013

Alphyddevägen 67, 4 tr

Lägenhet
Sickla - Alphyddan, Nacka kommun
Mäklarhuset Stockholm Innerstan

62 m²

2 rum

2 778 kr/mån

Slutpris 2 250 000 kr±0 %

36 290 kr/m²

Mäklarhuset Stockholm Innerstan
Mäklarhuset Stockholm Innerstan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jun. 2013

Alphyddevägen 9, vån 11

Lägenhet
Alphyddan, Nacka kommun
Fastighetsbyrån Nacka

62,6 m²

2 rum

2 928 kr/mån

Slutpris 2 200 000 kr±0 %

35 144 kr/m²

Fastighetsbyrån Nacka
Fastighetsbyrån Nacka

Sålt i maj 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2013

Alphyddevägen 47, 1 tr

Lägenhet
Alphyddan, Nacka kommun
Fastighetsbyrån Nacka

79 m²

3 rum

3 523 kr/mån

Slutpris 2 650 000 kr+20 %

33 544 kr/m²

Fastighetsbyrån Nacka
Fastighetsbyrån Nacka

Sålt i april 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 apr. 2013

Alphyddevägen 47, vån 2

Lägenhet
Alphyddan, Nacka kommun
Fastighetsbyrån Nacka

77 m²

3 rum

3 493 kr/mån

Slutpris 2 750 000 kr+17 %

35 714 kr/m²

Fastighetsbyrån Nacka
Fastighetsbyrån Nacka

Sålt i mars 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 mar. 2013

Alphyddevägen 67

Lägenhet
Alphyddan/Sickla, Nacka kommun

44 m²

2 rum

2 063 kr/mån

Slutpris 1 900 000 kr+12 %

43 182 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling

Sålt i februari 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 feb. 2013

Alphyddevägen 63, 3 tr

Lägenhet
Alphyddan, Nacka kommun
Fastighetsbyrån Nacka

62 m²

2 rum

2 771 kr/mån

Slutpris 2 150 000 kr+8 %

34 677 kr/m²

Fastighetsbyrån Nacka
Fastighetsbyrån Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 feb. 2013

Alphyddevägen 25

Lägenhet
Alphyddan, Nacka kommun
Bjurfors Nacka

1 rum

1 878 kr/mån

Slutpris 1 660 000 kr+11 %
Bjurfors Nacka
Bjurfors Nacka

Sålt i december 2012

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 dec. 2012

Alphyddevägen 19

Lägenhet
Alphyddan, Nacka kommun
SkandiaMäklarna Nacka

3 rum

3 021 kr/mån

Slutpris 2 210 000 kr+5 %
SkandiaMäklarna Nacka
SkandiaMäklarna Nacka

Sålt i november 2012

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 nov. 2012

Alphyddevägen 67, 12 tr

Lägenhet
Alphyddan, Nacka kommun

5 rum

5 386 kr/mån

Slutpris 4 600 000 kr+5 %
Svenska Hem

Visar 551 - 562 av 562

Artiklar från Hemnet