Roslins väg, Malmö kommun

Roslins väg

Alla slutpriser för bostäder - Roslins väg, Malmö kommun

Hitta en lokal mäklare!

Se vilka som sålt i området.

Vill du veta vad din bostad är värd?

Värdeindikation på din bostad

Sortera på

307 sålda bostäder

Sålt i oktober 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 okt. 2013

Roslins väg 4

Lägenhet
Slottsstaden, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö

79 m²

3 rum

4 166 kr/mån

Slutpris 2 000 000 kr+11 %

25 316 kr/m²

Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 okt. 2013

Roslins väg 1

Lägenhet
Ribersborg/Slottsstaden, Malmö kommun

27 m²

1 rum

1 744 kr/mån

Slutpris 750 000 kr+2 %

27 778 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling

Sålt i september 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 sep. 2013

Roslins väg 12B

Lägenhet
Ribersborg, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

40 m²

1,5 rum

2 413 kr/mån

Slutpris 1 195 000 kr±0 %

29 875 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling

Sålt i augusti 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 aug. 2013

Roslins väg 12a

Lägenhet
Ribersborg, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

41 m²

1,5 rum

2 280 kr/mån

Slutpris 1 225 000 kr+7 %

29 878 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling

Sålt i juli 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 jul. 2013

Roslins väg 18 A, vån 1

Lägenhet
Ribersborg, Malmö kommun

70 m²

3 rum

2 846 kr/mån

Slutpris 1 900 000 kr+6 %

27 143 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling

Sålt i maj 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 maj. 2013

Roslins väg 8

Lägenhet
Ribersborg, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

97 m²

3 rum

5 929 kr/mån

Slutpris 2 100 000 kr-2 %

21 649 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling

Sålt i december 2012

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 dec. 2012

Roslins väg 18 E

Lägenhet
Ribersborg, Malmö kommun

3 rum

2 958 kr/mån

Slutpris 1 660 000 kr+4 %
Croisette Malmö Västra Hamnen

Visar 301 - 307 av 307

Artiklar från Hemnet