Blekingsborg, Malmö kommun

Blekingsborg

Alla slutpriser för bostäder - Blekingsborg, Malmö kommun

Hitta en lokal mäklare!

Se vilka som sålt i området.

Vill du veta vad din bostad är värd?

Värdeindikation på din bostad

Sortera på

357 sålda bostäder

Sålt i juli 2019

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 jul. 2019

Per Albin Hanssons Väg 56B

Lägenhet
Blekingsborg, Malmö kommun
Bjurfors Malmö HK

23,5 m²

1 rum

2 247 kr/mån

Slutpris 700 000 kr-3 %

29 787 kr/m²

Bjurfors Malmö HK
Bjurfors Malmö HK
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 jul. 2019

Per Albin Hanssons Väg 56B

Lägenhet
Blekingsborg, Malmö kommun
Bjurfors Malmö HK

68 m²

3 rum

4 628 kr/mån

Slutpris 1 650 000 kr-3 %

24 265 kr/m²

Bjurfors Malmö HK
Bjurfors Malmö HK
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jul. 2019

Per Albin Hanssons Väg 52A

Lägenhet
Blekingsborg, Malmö kommun
MOHV Malmö

74,5 m²

3 rum

4 977 kr/mån

Slutpris 1 550 000 kr+4 %

20 805 kr/m²

MOHV Malmö
MOHV Malmö

Sålt i maj 2019

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2019

Ingenjörsgatan 12

Lägenhet
Södertorp, Malmö kommun
Bjurfors Malmö HK

103,5 m²

4 rum

3 999 kr/mån

Slutpris 2 895 000 kr±0 %

27 971 kr/m²

Bjurfors Malmö HK
Bjurfors Malmö HK

Sålt i april 2019

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 apr. 2019

Per Albin Hanssons Väg 49A

Lägenhet
Mobilia, Malmö kommun
MOHV Malmö

73 m²

2 rum

4 180 kr/mån

Slutpris 1 000 000 kr+1 %

13 699 kr/m²

MOHV Malmö
MOHV Malmö

Sålt i januari 2017

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 jan. 2017

Blekingsborgsgatan 3 C

Lägenhet
Blekingsborg, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö

50,5 m²

2 rum

3 184 kr/mån

Slutpris 1 290 000 kr+18 %

25 545 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö

Sålt i november 2014

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 nov. 2014

Truedsgatan 2a

Radhus
Kulladal, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City

140+70 m²

5 rum

0 kr/mån

Slutpris 3 025 000 kr+9 %
Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City

Visar 351 - 357 av 357

Artiklar från Hemnet