Högberget-Centrum, Ludvika kommun

Högberget-Centrum

Alla slutpriser för bostäder - Högberget-Centrum, Ludvika kommun

Hitta en lokal mäklare!

Se vilka som sålt i området.

Vill du veta vad din bostad är värd?

Värdeindikation på din bostad

Sortera på

1 206 sålda bostäder

Sålt i april 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 apr. 2013

Generatorgatan 1 A

Lägenhet
LUDVIKA - Magnet, Ludvika kommun
Fastighetsbyrån Ludvika/Smedjebacken

52 m²

2 rum

2 940 kr/mån

Slutpris 210 000 kr+8 %

4 038 kr/m²

Fastighetsbyrån Ludvika/Smedjebacken
Fastighetsbyrån Ludvika/Smedjebacken
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 apr. 2013

Bergsgatan 1 C

Lägenhet
LUDVIKA - Magnet, Ludvika kommun
Fastighetsbyrån Ludvika/Smedjebacken

97 m²

4 rum

3 071 kr/mån

Slutpris 630 000 kr+27 %

6 495 kr/m²

Fastighetsbyrån Ludvika/Smedjebacken
Fastighetsbyrån Ludvika/Smedjebacken
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 apr. 2013

Köpmansgatan 21 B

Lägenhet
LUDVIKA - Centrum, Ludvika kommun
Fastighetsbyrån Ludvika/Smedjebacken

27 m²

1 rum

1 263 kr/mån

Slutpris 200 000 kr+5 %

7 407 kr/m²

Fastighetsbyrån Ludvika/Smedjebacken
Fastighetsbyrån Ludvika/Smedjebacken
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 apr. 2013

Mårdstigen 10

Villa
LUDVIKA - Rasfallet, Ludvika kommun
Fastighetsbyrån Ludvika/Smedjebacken

100+50 m²

4 rum

1 105 m²

Slutpris 1 100 000 kr+5 %
Fastighetsbyrån Ludvika/Smedjebacken
Fastighetsbyrån Ludvika/Smedjebacken
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 apr. 2013

Skogsplan 8 A

Lägenhet
LUDVIKA - Högberget, Ludvika kommun
Fastighetsbyrån Ludvika/Smedjebacken

59,5 m²

2 rum

2 717 kr/mån

Slutpris 310 000 kr+9 %

5 210 kr/m²

Fastighetsbyrån Ludvika/Smedjebacken
Fastighetsbyrån Ludvika/Smedjebacken

Sålt i mars 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 mar. 2013

Tre Krokars Gata 20C

Lägenhet
LUDVIKA - Högberget, Ludvika kommun
Fastighetsbyrån Ludvika/Smedjebacken

71,5 m²

3 rum

3 818 kr/mån

Slutpris 395 000 kr±0 %

5 524 kr/m²

Fastighetsbyrån Ludvika/Smedjebacken
Fastighetsbyrån Ludvika/Smedjebacken

Visar 1201 - 1206 av 1206

Artiklar från Hemnet