Näset, Lidingö kommun

Näset

Alla slutpriser för bostäder - Näset, Lidingö kommun

Hitta en lokal mäklare!

Se vilka som sålt i området.

Vill du veta vad din bostad är värd?

Värdeindikation på din bostad

Sortera på

1 016 sålda bostäder

Sålt i juni 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jun. 2013

Källängsvägen 60

Lägenhet
Näset, Lidingö kommun

75 m²

3 rum

3 763 kr/mån

Slutpris 2 160 000 kr-5 %

28 800 kr/m²

Mäklarhuset Lidingö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 jun. 2013

Högnäsvägen 8, sout.plan

Lägenhet
Näset, Lidingö kommun
LF Fastighetsförmedling Lidingö

32,5 m²

1 rum

1 812 kr/mån

Slutpris 1 330 000 kr+3 %

40 923 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lidingö
LF Fastighetsförmedling Lidingö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jun. 2013

Källängsvägen 8, 5tr

Lägenhet
Näset, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö

74 m²

3 rum

3 947 kr/mån

Slutpris 2 375 000 kr-3 %

32 095 kr/m²

Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö

Sålt i maj 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 maj. 2013

Högnäsvägen 1, 4 tr

Lägenhet
Näset, Lidingö kommun
LF Fastighetsförmedling Lidingö

57 m²

2 rum

2 862 kr/mån

Slutpris 1 730 000 kr+12 %

30 351 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lidingö
LF Fastighetsförmedling Lidingö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 maj. 2013

Källängsvägen 32

Lägenhet
Näset, Lidingö kommun

86 m²

4 rum

4 786 kr/mån

Slutpris 2 500 000 kr-3 %

29 070 kr/m²

Mäklarhuset Lidingö

Sålt i april 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 apr. 2013

Vesslevägen 22, 2 tr

Lägenhet
Näset, Lidingö kommun
LF Fastighetsförmedling Lidingö

110 m²

4 rum

5 042 kr/mån

Slutpris 3 500 000 kr+3 %

31 818 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lidingö
LF Fastighetsförmedling Lidingö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2013

Källängsvägen 9, 6 tr

Lägenhet
Näset, Lidingö kommun
Svenska Mäklarhuset Lidingö

91 m²

4 rum

4 459 kr/mån

Slutpris 3 300 000 kr±0 %

36 264 kr/m²

Svenska Mäklarhuset Lidingö
Svenska Mäklarhuset Lidingö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 apr. 2013

Källängsvägen 34 1tr

Lägenhet
Näset, Lidingö kommun

50 m²

2 rum

2 460 kr/mån

Slutpris 1 600 000 kr+10 %

32 000 kr/m²

Jesper Magnusson Fastighetsförmedling AB

Sålt i mars 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 mar. 2013

Vesslevägen 22, 3 tr

Lägenhet
Näset, Lidingö kommun
Svenska Mäklarhuset Lidingö

110 m²

4 rum

5 042 kr/mån

Slutpris 3 630 000 kr±0 %

33 000 kr/m²

Svenska Mäklarhuset Lidingö
Svenska Mäklarhuset Lidingö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 mar. 2013

Aspnäsvägen 12

Lägenhet
Näset, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö

72 m²

3 rum

4 049 kr/mån

Slutpris 2 625 000 kr+7 %

36 458 kr/m²

Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 mar. 2013

Källängsvägen 11, 5 tr

Lägenhet
Näset, Lidingö kommun
Svenska Mäklarhuset Lidingö

74,5 m²

3 rum

3 654 kr/mån

Slutpris 2 300 000 kr+12 %

30 872 kr/m²

Svenska Mäklarhuset Lidingö
Svenska Mäklarhuset Lidingö

Sålt i februari 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 feb. 2013

Aspnäsvägen 6

Lägenhet
Näset, Lidingö kommun
Svenska Mäklarhuset Lidingö

72 m²

3 rum

4 051 kr/mån

Slutpris 2 250 000 kr±0 %

31 250 kr/m²

Svenska Mäklarhuset Lidingö
Svenska Mäklarhuset Lidingö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 feb. 2013
profilfoto på mäklare
PetterNilsson

Källängsvägen 64

Lägenhet
Näset, Lidingö kommun
Fastighetsbyrån Lidingö

77 m²

2 rum

3 696 kr/mån

Slutpris 2 550 000 kr+2 %

33 117 kr/m²

Fastighetsbyrån Lidingö
Fastighetsbyrån Lidingö

Sålt i januari 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jan. 2013

Källängsvägen 7

Lägenhet
Näset, Lidingö kommun
Svenska Mäklarhuset Lidingö

2 rum

2 894 kr/mån

Slutpris 1 625 000 kr±0 %
Svenska Mäklarhuset Lidingö
Svenska Mäklarhuset Lidingö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 jan. 2013

Källängsvägen 12, 1 tr

Lägenhet
Näset, Lidingö kommun
LF Fastighetsförmedling Lidingö

3 rum

3 401 kr/mån

Slutpris 1 850 000 kr-5 %
LF Fastighetsförmedling Lidingö
LF Fastighetsförmedling Lidingö

Sålt i december 2012

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 dec. 2012

Källängsvägen 68, 3 tr

Lägenhet
Näset, Lidingö kommun
Svenska Mäklarhuset Lidingö

3 rum

3 899 kr/mån

Slutpris 2 250 000 kr±0 %
Svenska Mäklarhuset Lidingö
Svenska Mäklarhuset Lidingö

Visar 1001 - 1016 av 1016

Artiklar från Hemnet