Glumslöv, Landskrona kommun
Glumslöv
Alla slutpriser för bostäder - Glumslöv, Landskrona kommun
Hitta en lokal mäklare!
Se vilka som sålt i området.
Vill du veta vad din bostad är värd?
Värdeindikation på din bostad
Sålt i maj 2013
Maps Data: Google © 2026
Ålabodsvägen 31
Glumslöv, Landskrona kommun
139+62 m²
6 rum
Slutpris 2 200 000 kr-15 %
Fastighetsbyrån Landskrona
Sålt i april 2013
Maps Data: Google © 2026
Ålabodstranden 93
Ålabodarna, Landskrona kommun
112+60 m²
5 rum
Slutpris 2 525 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Viktorshögsvägen 14
Glumslöv, Landskrona kommun
162+78 m²
5 rum
Slutpris 2 792 500 kr-4 %
Fastighetsbyrån Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Viktorshögsvägen 15
Glumslöv, Landskrona kommun
130+157 m²
4 rum
Slutpris 2 125 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Landskrona
Sålt i mars 2013
Maps Data: Google © 2026
Ättehögsvägen 10
Glumslöv, Landskrona kommun
145 m²
6 rum
Slutpris 2 990 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Landskrona
Sålt i februari 2013
Maps Data: Google © 2026
Hedebyvägen 23
Glumslöv, Landskrona kommun
3 rum
Slutpris 1 195 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Helsingborg
Visar 351 - 356 av 356