Tranemo kommun
Tranemo kommun; Lägenheter
Alla slutpriser för lägenheter - Tranemo kommun
Hitta en lokal mäklare!
Se vilka som sålt i området.
Vill du veta vad din bostad är värd?
Värdeindikation på din bostad
Sålt i september 2018
Maps Data: Google © 2026
Backagatan 3
Västerhöjd, Tranemo kommun
57 m²
2 rum
Slutpris 355 000 kr-16 %
6 228 kr/m²
Mäklarhuset Tranemo
Sålt i augusti 2018
Maps Data: Google © 2026
Backagatan 7
Tranemo, Tranemo kommun
66 m²
3 rum
Slutpris 550 000 kr+11 %
8 333 kr/m²
Fastighetsbyrån Ulricehamn
Maps Data: Google © 2026
Ängsgatan 12 A
Grimsås, Tranemo kommun
72,5 m²
3 rum
Slutpris 265 000 kr+6 %
3 655 kr/m²
Mäklarhuset Tranemo
Sålt i juni 2018
Maps Data: Google © 2026
Ängsgatan 14 B
Grimsås, Tranemo kommun
72,5 m²
3 rum
Slutpris 250 000 kr±0 %
3 448 kr/m²
Mäklarhuset Tranemo
Maps Data: Google © 2026
Backagatan 7
Tranemo, Tranemo kommun
66 m²
3 rum
Slutpris 600 000 kr+9 %
9 091 kr/m²
Fastighetsbyrån Ulricehamn
Sålt i mars 2018
Maps Data: Google © 2026
Backagatan 1
Tranemo, Tranemo kommun
57 m²
2 rum
Slutpris 470 000 kr-5 %
8 246 kr/m²
Fastighetsbyrån Ulricehamn
Sålt i september 2017
Maps Data: Google © 2026
Backagatan 7
Tranemo, Tranemo kommun
57 m²
2 rum
Slutpris 425 000 kr+44 %
7 456 kr/m²
Fastighetsbyrån Ulricehamn
Sålt i augusti 2017
Maps Data: Google © 2026
Backagatan 7
Tranemo, Tranemo kommun
57 m²
2 rum
Slutpris 630 000 kr+27 %
11 053 kr/m²
Fastighetsbyrån Ulricehamn
Sålt i februari 2016
Maps Data: Google © 2026
Molandersväg 3
Tranemo, Tranemo kommun
61,6 m²
2 rum
Slutpris 770 000 kr+14 %
12 500 kr/m²
Fastighetsbyrån Ulricehamn
Sålt i augusti 2015
Maps Data: Google © 2026
Backagatan 7
Tranemo, Tranemo kommun
37 m²
1 rum
Slutpris 140 000 kr+8 %
3 784 kr/m²
Fastighetsbyrån Ulricehamn
Sålt i februari 2015
Maps Data: Google © 2026
Molanders väg 3
Tranemo, Tranemo kommun
72,3 m²
3 rum
Slutpris 810 000 kr+12 %
11 203 kr/m²
Fastighetsbyrån Ulricehamn
Visar 51 - 61 av 61