Torsby kommun

Torsby kommun; Lägenheter

Alla slutpriser för lägenheter - Torsby kommun

Hitta en lokal mäklare!

Se vilka som sålt i området.

Vill du veta vad din bostad är värd?

Värdeindikation på din bostad

Sortera på

177 sålda bostäder

Sålt i april 2023

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2023

Eagle´s Village 2D

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong

Slutpris 3 595 000 kr±0 %

44 938 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2023

Eagle´s Village 3B

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Uteplats

Slutpris 3 595 000 kr±0 %

44 938 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2023

Eagle´s Village 2A

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Uteplats

Slutpris 3 595 000 kr±0 %

44 938 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2023

Eagle´s Village 4C

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong

Slutpris 3 595 000 kr±0 %

44 938 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2023

Eagle´s Village 2B

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Uteplats

Slutpris 3 595 000 kr±0 %

44 938 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2023

Eagle´s Village 5C

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong

Slutpris 3 595 000 kr±0 %

44 938 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2023

Eagle´s Village 3A

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Uteplats

Slutpris 3 595 000 kr±0 %

44 938 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2023

Eagle´s Village 6C

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong

Slutpris 3 595 000 kr±0 %

44 938 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2023

Eagle´s Village 6A

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Uteplats

Slutpris 3 595 000 kr±0 %

44 938 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2023

Eagle´s Village 6D

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong

Slutpris 3 595 000 kr±0 %

44 938 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2023

Eagle´s Village 5B

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Uteplats

Slutpris 3 595 000 kr±0 %

44 938 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2023

Eagle´s Village 4B

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Uteplats

Slutpris 3 595 000 kr±0 %

44 938 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2023

Eagle´s Village 5D

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong

Slutpris 3 595 000 kr±0 %

44 938 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2023

Eagle´s Village 2C

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong

Slutpris 3 595 000 kr±0 %

44 938 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2023

Eagle´s Village 1C

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong

Slutpris 3 595 000 kr±0 %

44 938 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 apr. 2023

Eagle's Village 8B

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Uteplats

Slutpris 3 695 000 kr±0 %

46 188 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 apr. 2023

Eagle's Village 7C

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong

Slutpris 3 695 000 kr±0 %

46 188 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby

Sålt i mars 2023

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 mar. 2023

Eagle's Village 11D

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong

Slutpris 3 745 000 kr±0 %

46 813 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 mar. 2023

Eagle's Village 10C

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong

Slutpris 3 745 000 kr±0 %

46 813 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 mar. 2023

Eagle's Village 8C

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong

Slutpris 3 695 000 kr±0 %

46 188 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 mar. 2023

Eagle's Village 10D

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong

Slutpris 3 745 000 kr±0 %

46 813 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 mar. 2023

Eagle's Village 7D

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong

Slutpris 3 695 000 kr±0 %

46 188 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 mar. 2023

Eagle's Village 9B

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Uteplats

Slutpris 3 695 000 kr±0 %

46 188 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 mar. 2023

Eagle's Village 7A

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion

Slutpris 3 695 000 kr±0 %

46 188 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 mar. 2023

Eagle's Village 12C

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Uteplats

Slutpris 3 745 000 kr±0 %

46 813 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 mar. 2023

Eagle's Village 12A

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Uteplats

Slutpris 3 745 000 kr±0 %

46 813 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 mar. 2023

Eagle's Village 11B

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Uteplats

Slutpris 3 745 000 kr±0 %

46 813 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 mar. 2023

Eagle's Village 9A

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Uteplats

Slutpris 3 695 000 kr±0 %

46 188 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 mar. 2023

Eagle's Village 8D

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong

Slutpris 3 695 000 kr±0 %

46 188 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 mar. 2023

Eagle's Village 12D

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong

Slutpris 3 745 000 kr±0 %

46 813 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 mar. 2023

Eagle's Village 7B

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Uteplats

Slutpris 3 695 000 kr±0 %

46 188 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 mar. 2023

Eagle's Village 9D

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong

Slutpris 3 695 000 kr±0 %

46 188 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 mar. 2023

Eagle's Village 9C

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong

Slutpris 3 695 000 kr±0 %

46 188 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 mar. 2023

Eagle's Village 11C

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong

Slutpris 3 745 000 kr±0 %

46 813 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 mar. 2023

Aspen 74A

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Branäs

82 m²

5 rum

2 529 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 695 000 kr±0 %

32 866 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Branäs
Svensk Fastighetsförmedling Branäs

Sålt i februari 2023

Mattestorp Apartment 10B, Branäs, Torsby kommun
  • Såld 28 feb. 2023

Mattestorp Apartment 10B

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

72 m²

3 rum

3 050 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 800 000 kr-5 %

25 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 feb. 2023

Aspen 72G

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Branäs

56 m²

3 rum

1 727 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 675 000 kr-12 %

29 911 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Branäs
Svensk Fastighetsförmedling Branäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 feb. 2023

LASSIEBYN 20

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Branäs

45 m²

3 rum

1 998 kr/mån

Slutpris 840 000 kr-6 %

18 667 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Branäs
Svensk Fastighetsförmedling Branäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 feb. 2023

Aspen 73E

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Branäs

82 m²

5 rum

2 529 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 600 000 kr-4 %

31 707 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Branäs
Svensk Fastighetsförmedling Branäs

Sålt i januari 2023

Aspen 73B, Branäs, Torsby kommun
  • Såld 20 jan. 2023

Aspen 73B

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Branäs

56 m²

3 rum

1 727 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 700 000 kr-10 %

30 357 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Branäs
Svensk Fastighetsförmedling Branäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 jan. 2023

Aspen 72B

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Branäs

56 m²

3 rum

1 727 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 800 000 kr-10 %

32 143 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Branäs
Svensk Fastighetsförmedling Branäs

Sålt i september 2022

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 sep. 2022

Aspenterrassen

Lägenhet
Sysslebäck, Torsby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Branäs

82 m²

5 rum

2 529 kr/mån
  • Nyproduktion

Slutpris 3 295 000 kr±0 %

40 183 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Branäs
Svensk Fastighetsförmedling Branäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 sep. 2022

Aspenterrassen

Lägenhet
Sysslebäck, Torsby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Branäs

56 m²

3 rum

1 727 kr/mån
  • Nyproduktion

Slutpris 2 095 000 kr±0 %

37 411 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Branäs
Svensk Fastighetsförmedling Branäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 sep. 2022

Aspenterrassen

Lägenhet
Sysslebäck, Torsby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Branäs

56 m²

3 rum

1 727 kr/mån
  • Nyproduktion

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

35 625 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Branäs
Svensk Fastighetsförmedling Branäs

Sålt i juli 2022

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 jul. 2022

Eagle´s Village 4A

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

80 m²

3 rum

2 733 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Uteplats

Slutpris 3 595 000 kr±0 %

44 938 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Levgrensvägen 4C lgh 1102, Centrala Torsby, Torsby kommun
  • Såld 14 jul. 2022

Levgrensvägen 4C lgh 1102

Lägenhet
Centrala Torsby, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

39 m²

1 rum

2 047 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 475 000 kr-4 %

12 179 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
Apartment 50, hus 3, Branäs, Torsby kommun
  • Såld 1 jul. 2022

Apartment 50, hus 3

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

67,7 m²

2 rum

3 471 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 025 000 kr+3 %

15 140 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby

Sålt i juni 2022

LASSIEBYN 24, Branäs, Torsby kommun
  • Såld 14 jun. 2022

LASSIEBYN 24

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Branäs

45 m²

3 rum

1 998 kr/mån

Slutpris 800 000 kr-2 %

17 778 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Branäs
Svensk Fastighetsförmedling Branäs

Sålt i maj 2022

Mattestorp 238, Branäs, Torsby kommun
  • Såld 19 maj. 2022

Mattestorp 238

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Fastighetsbyrån Torsby

58 m²

3 rum

1 300 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 860 000 kr-2 %

32 069 kr/m²

Fastighetsbyrån Torsby
Fastighetsbyrån Torsby
LASSIEBYN 9, Branäs, Torsby kommun
  • Såld 1 maj. 2022

LASSIEBYN 9

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Branäs

45 m²

2 rum

1 998 kr/mån

Slutpris 860 000 kr±0 %

19 111 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Branäs
Svensk Fastighetsförmedling Branäs

Visar 51 - 100 av 177

Artiklar från Hemnet