Sollentuna, Sollentuna kommun

Sollentuna; Lägenheter

Alla slutpriser för lägenheter - Sollentuna, Sollentuna kommun

Hitta en lokal mäklare!

Se vilka som sålt i området.

Vill du veta vad din bostad är värd?

Värdeindikation på din bostad

Sortera på

8 943 sålda bostäder

Sålt i mars 2026

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 mar. 2026
profilfoto på mäklare
CharlieAsteson

Viltstigen 2

Lägenhet
Edsberg, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

57 m²

2 rum

4 516 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 020 000 kr-4 %

35 439 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 mar. 2026
profilfoto på mäklare
ViktorNyberg

Lindvägen 4B

Lägenhet
Norrviken, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

34 m²

1 rum

2 743 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 600 000 kr-6 %

47 059 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 mar. 2026
profilfoto på mäklare
ViktorEkman

Sörmlandsvägen 4

Lägenhet
Edsängen, Sollentuna kommun
Bjurfors Sollentuna

98 m²

4 rum

7 409 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 495 000 kr±0 %

35 663 kr/m²

Bjurfors Sollentuna
Bjurfors Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 mar. 2026
profilfoto på mäklare
AlexanderTorssell

Fridshyddevägen 1

Lägenhet
Häggvik, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

92,6 m²

3 rum

5 248 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 995 000 kr±0 %

43 143 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 mar. 2026
profilfoto på mäklare
CherryLindström

Kruthornsvägen 60A

Lägenhet
Edsberg, Sollentuna kommun
Svenska Mäklarhuset Sollentuna

74 m²

3 rum

5 682 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 450 000 kr±0 %

33 108 kr/m²

Svenska Mäklarhuset Sollentuna
Svenska Mäklarhuset Sollentuna

Sålt i februari 2026

Länsmansvägen 73, Norrviken, Sollentuna kommun
  • Såld 28 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AlexanderTorssell

Länsmansvägen 73

Lägenhet
Norrviken, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

82 m²

3 rum

5 425 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 995 000 kr±0 %

36 524 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 feb. 2026

Dalbovägen 2B

Lägenhet
Edsviken, Sollentuna kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

45 m²

2 rum

3 169 kr/mån

Slutpris 1 895 000 kr±0 %

42 111 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 feb. 2026
profilfoto på mäklare
MarieWirth

Flintlåsvägen 25

Lägenhet
Edsberg, Sollentuna kommun
Bjurfors Sollentuna

63 m²

2 rum

3 974 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 000 000 kr-13 %

31 746 kr/m²

Bjurfors Sollentuna
Bjurfors Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 feb. 2026
profilfoto på mäklare
LindaDrougge

Cirkusgränd 3

Lägenhet
Sollentuna Centrum, Sollentuna kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sollentuna

99 m²

4 rum

7 399 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 400 000 kr-2 %

44 444 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sollentuna
Svensk Fastighetsförmedling Sollentuna
Flintlåsvägen 42, Edsberg, Sollentuna kommun
  • Såld 26 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AlexanderLahdo

Flintlåsvägen 42

Lägenhet
Edsberg, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

76,5 m²

3 rum

5 156 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 850 000 kr-2 %

24 183 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AlexanderTorssell

Soldatvägen 57D

Lägenhet
Viby, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

78 m²

3 rum

5 270 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 950 000 kr+6 %

37 821 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 feb. 2026
profilfoto på mäklare
WilliamGernandt

Engelbrekts väg 71

Lägenhet
Tureberg, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

76,8 m²

3 rum

5 734 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 395 000 kr±0 %

44 206 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Engelbrekts väg 73G, Centrala Sollentuna, Sollentuna kommun
  • Såld 25 feb. 2026
profilfoto på mäklare
LindaDrougge

Engelbrekts väg 73G

Lägenhet
Centrala Sollentuna, Sollentuna kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sollentuna

74,7 m²

2 rum

5 586 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 800 000 kr-3 %

37 483 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sollentuna
Svensk Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AlexanderLahdo

Flintlåsvägen 44

Lägenhet
Edsberg, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

76,5 m²

3 rum

5 156 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 650 000 kr+6 %

34 641 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 feb. 2026
profilfoto på mäklare
LindaRosén

Flintlåsvägen 39

Lägenhet
Edsberg, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

62,5 m²

2 rum

4 104 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

31 920 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 feb. 2026
profilfoto på mäklare
CharlieAsteson

Sidensvansvägen 34, 5/5 tr

Lägenhet
Sjöberg, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

69 m²

2 rum

5 365 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 750 000 kr+6 %

39 855 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AlexanderLahdo

Hovslagarevägen 29

Lägenhet
Edsängen, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

72 m²

3 rum

5 313 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 195 000 kr±0 %

44 375 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 feb. 2026
profilfoto på mäklare
ViktorEkman

Flintlåsvägen 41

Lägenhet
Edsberg, Sollentuna kommun
Bjurfors Sollentuna

62,5 m²

2 rum

4 103 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 775 000 kr±0 %

28 400 kr/m²

Bjurfors Sollentuna
Bjurfors Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 feb. 2026

Turebergs allé 47

Lägenhet
Sollentuna Tureberg, Sollentuna kommun
Notar Mäklare Sollentuna

29 m²

1 rum

2 264 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 670 000 kr-7 %

57 586 kr/m²

Notar Mäklare Sollentuna
Notar Mäklare Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 feb. 2026
profilfoto på mäklare
CherryLindström

Flintlåsvägen 45

Lägenhet
Edsberg, Sollentuna kommun
Svenska Mäklarhuset Sollentuna

21,5 m²

1 rum

1 809 kr/mån

Slutpris 1 190 000 kr-5 %

55 349 kr/m²

Svenska Mäklarhuset Sollentuna
Svenska Mäklarhuset Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 feb. 2026

Sidensvansvägen 34

Lägenhet
Sjöberg, Sollentuna kommun
Reliabel Fastighetsförmedling AB

86 m²

3 rum

6 777 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 325 000 kr+6 %

27 035 kr/m²

Reliabel Fastighetsförmedling AB
Reliabel Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 feb. 2026
profilfoto på mäklare
ViktorNyberg

Dalbovägen 6C

Lägenhet
Edsviken, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

25 m²

1 rum

1 496 kr/mån

Slutpris 950 000 kr-5 %

38 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AlexanderTorssell

Sollentunavägen 297

Lägenhet
Häggvik, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

76 m²

3 rum

6 324 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 500 000 kr-1 %

46 053 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 feb. 2026
profilfoto på mäklare
FridaGrape

Silverdalsvägen 31

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

33 m²

1 rum

2 265 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 900 000 kr+3 %

57 576 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Silverdalsstråket 5, Silverdal, Sollentuna kommun
  • Såld 18 feb. 2026
profilfoto på mäklare
SusannePersson

Silverdalsstråket 5

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
Susanne Persson Fastighetsförmedling AB

44 m²

2 rum

3 851 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 475 000 kr-4 %

56 250 kr/m²

Susanne Persson Fastighetsförmedling AB
Susanne Persson Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 feb. 2026
profilfoto på mäklare
CharlieAsteson

Rotsundagårdsvägen 8

Lägenhet
Rotsunda, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

69,4 m²

2,5 rum

6 006 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

28 746 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 feb. 2026
profilfoto på mäklare
MarieWirth

Studievägen 9

Lägenhet
Häggvik, Sollentuna kommun
Bjurfors Sollentuna

41,1 m²

1 rum

3 090 kr/mån

Slutpris 1 687 000 kr-6 %

41 046 kr/m²

Bjurfors Sollentuna
Bjurfors Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 feb. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Silverdalsvägen 35

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

56,5 m²

2 rum

3 299 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 945 000 kr+2 %

52 124 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 feb. 2026

Krögers Promenad 5

Lägenhet
Sollentuna Silverdal, Sollentuna kommun
Notar Mäklare Sollentuna

21 m²

1 rum

2 183 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 480 000 kr-1 %

70 476 kr/m²

Notar Mäklare Sollentuna
Notar Mäklare Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 feb. 2026
profilfoto på mäklare
BerniceLjungdahl

Lomvägen 635

Lägenhet
Kärrdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

83 m²

3 rum

5 778 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 150 000 kr+2 %

25 904 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 feb. 2026
profilfoto på mäklare
CharlieAsteson

Platåvägen 12

Lägenhet
Edsbacka, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

67,5 m²

2 rum

4 715 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 4 000 000 kr+14 %

59 259 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 feb. 2026
profilfoto på mäklare
MarieWirth

Sänkhagsvägen 6A

Lägenhet
Häggvik, Sollentuna kommun
Bjurfors Sollentuna

35 m²

1 rum

3 187 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 875 000 kr-6 %

53 571 kr/m²

Bjurfors Sollentuna
Bjurfors Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 feb. 2026

Ugglevägen 3

Lägenhet
Häggvik, Sollentuna kommun

50 m²

2 rum

3 040 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 315 000 kr+1 %

46 300 kr/m²

Matchahem Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AlexanderTorssell

Studievägen 9

Lägenhet
Häggvik, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

59,6 m²

2 rum

4 299 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 200 000 kr-4 %

36 913 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Vänortsstråket 43C, Tureberg, Sollentuna kommun
  • Såld 13 feb. 2026

Vänortsstråket 43C

Lägenhet
Tureberg, Sollentuna kommun
HusmanHagberg Sollentuna

85,5 m²

3 rum

4 852 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 200 000 kr+10 %

25 731 kr/m²

HusmanHagberg Sollentuna
HusmanHagberg Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 feb. 2026
profilfoto på mäklare
CharlieAsteson

Sollentunavägen 132F

Lägenhet
Sollentuna Centrum, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

63 m²

2 rum

4 778 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 925 000 kr+12 %

62 302 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 feb. 2026
profilfoto på mäklare
CharlieAsteson

Sollentunavägen 146

Lägenhet
Sollentuna Centrum, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

40 m²

2 rum

3 459 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 675 000 kr+7 %

66 875 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 feb. 2026
profilfoto på mäklare
LindaRosén

Timotejvägen 14

Lägenhet
Rotebro, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

67 m²

2 rum

5 952 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 150 000 kr-11 %

17 164 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 feb. 2026
profilfoto på mäklare
LukasHolmedal

Dalbovägen 6A

Lägenhet
Edsviken, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

135 m²

5 rum

8 077 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 000 000 kr±0 %

29 630 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 feb. 2026
profilfoto på mäklare
CharlieAsteson

Lomvägen 621

Lägenhet
Kärrdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

29 m²

1 rum

2 347 kr/mån

Slutpris 1 215 000 kr-2 %

41 897 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 feb. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Silverdalsstråket 4

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

55 m²

2 rum

2 207 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 350 000 kr-4 %

60 909 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 feb. 2026
profilfoto på mäklare
BerniceLjungdahl

Industrivägen 2

Lägenhet
Tureberg, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

68 m²

3 rum

4 883 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 125 000 kr+4 %

45 956 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 feb. 2026
profilfoto på mäklare
LukasHolmedal

Flintlåsvägen 2

Lägenhet
Edsberg, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

84 m²

4 rum

5 931 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 900 000 kr-3 %

34 524 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 feb. 2026
profilfoto på mäklare
CharlieAsteson

Sidensvansvägen 22

Lägenhet
Sjöberg, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

35 m²

1 rum

3 203 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 575 000 kr+13 %

45 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 feb. 2026
profilfoto på mäklare
HannaSpejare

Skeppargränd 14

Lägenhet
Rotsunda, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna

62,5 m²

2 rum

5 685 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

31 920 kr/m²

Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 feb. 2026

Blåklockevägen 11

Lägenhet
Tureberg, Sollentuna kommun
MOHV Täby

44 m²

2 rum

3 432 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 175 000 kr-3 %

49 432 kr/m²

MOHV Täby
MOHV Täby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AlexanderTorssell

Sollentunavägen 305

Lägenhet
Häggvik, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

81 m²

3 rum

6 740 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 650 000 kr±0 %

45 062 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 feb. 2026
profilfoto på mäklare
LukasHolmedal

Johannesbergsvägen 62

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

60,5 m²

3 rum

3 837 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 095 000 kr-3 %

51 157 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 feb. 2026
profilfoto på mäklare
FridaGrape

Silverdalsvägen 35

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

56,5 m²

2 rum

3 299 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 100 000 kr+5 %

54 867 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AlexanderTorssell

Frestavägen 34

Lägenhet
Edsängen, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

71 m²

3 rum

5 289 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 700 000 kr±0 %

38 028 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

Visar 151 - 200 av 2500

Artiklar från Hemnet