Sigtuna kommun

Sigtuna kommun; Lägenheter

Alla slutpriser för lägenheter - Sigtuna kommun

Hitta en lokal mäklare!

Se vilka som sålt i området.

Vill du veta vad din bostad är värd?

Värdeindikation på din bostad

Sortera på

4 524 sålda bostäder

Sålt i maj 2026

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 maj. 2026
profilfoto på mäklare
MarieKarademir

Trädgårdsmästeriets väg 3C

Lägenhet
Steninge Slottsby, Sigtuna kommun
Bjurfors Sigtuna/Märsta

87,5 m²

4 rum

6 276 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 700 000 kr-5 %

30 857 kr/m²

Bjurfors Sigtuna/Märsta
Bjurfors Sigtuna/Märsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 maj. 2026
profilfoto på mäklare
MaryleneJohansson

Sätunavägen 18 A

Lägenhet
Märsta Centralt, Sigtuna kommun
Bjurfors Sigtuna/Märsta

73,5 m²

3 rum

5 785 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 025 000 kr-8 %

27 551 kr/m²

Bjurfors Sigtuna/Märsta
Bjurfors Sigtuna/Märsta
Eskil Isakssons Gata 5, Sigtuna - Pilsbo, Sigtuna kommun
  • Såld 1 maj. 2026
profilfoto på mäklare
HelenaBohman

Eskil Isakssons Gata 5

Lägenhet
Sigtuna - Pilsbo, Sigtuna kommun
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg

75 m²

3 rum

6 218 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 350 000 kr-2 %

31 333 kr/m²

Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg

Sålt i april 2026

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026
profilfoto på mäklare
HelenaBohman

Väringavägen 12

Lägenhet
Sigtuna - Harberget, Sigtuna kommun
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg

70 m²

2 rum

3 150 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 400 000 kr+14 %

48 571 kr/m²

Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Eskil Isakssons gata 3, Sigtuna - Pilsbo, Sigtuna kommun
  • Såld 30 apr. 2026
profilfoto på mäklare
HelenaBohman

Eskil Isakssons gata 3

Lägenhet
Sigtuna - Pilsbo, Sigtuna kommun
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg

74,5 m²

3 rum

6 228 kr/mån

Slutpris 2 395 000 kr-4 %

32 148 kr/m²

Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026
profilfoto på mäklare
GabrielKrogius

Ekilla Gårdsväg 66

Lägenhet
Märsta - Ekilla, Sigtuna kommun
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg

62 m²

2 rum

4 411 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 450 000 kr±0 %

23 387 kr/m²

Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Strandvägen 38A, Sigtuna, Sigtuna kommun
  • Såld 28 apr. 2026

Strandvägen 38A

Lägenhet
Sigtuna, Sigtuna kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta

29,5 m²

1 rum

2 208 kr/mån

Slutpris 1 500 000 kr-15 %

50 847 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
Odensalavägen 4, Märsta, Sigtuna kommun
  • Såld 27 apr. 2026
profilfoto på mäklare
PatrikGotthold

Odensalavägen 4

Lägenhet
Märsta, Sigtuna kommun
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg

49 m²

2 rum

4 777 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 300 000 kr-10 %

26 531 kr/m²

Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Västra Bangatan 47c, Märsta, Sigtuna kommun
  • Såld 27 apr. 2026

Västra Bangatan 47c

Lägenhet
Märsta, Sigtuna kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta

77 m²

3 rum

4 823 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 795 000 kr±0 %

23 312 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026

Nyborgsvägen 9, 1 tr

Lägenhet
Rosersberg, Sigtuna kommun
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg

59 m²

2 rum

5 029 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 400 000 kr-6 %

23 729 kr/m²

Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026
profilfoto på mäklare
MaryleneJohansson

Sätunavägen 19 E, 1 tr

Lägenhet
Märsta Centralt, Sigtuna kommun
Bjurfors Sigtuna/Märsta

89,5 m²

4 rum

6 477 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 900 000 kr-1 %

21 229 kr/m²

Bjurfors Sigtuna/Märsta
Bjurfors Sigtuna/Märsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026

Merkurigatan 21

Lägenhet
Steninge, Sigtuna kommun
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg

107 m²

4 rum

7 079 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 150 000 kr-5 %

20 093 kr/m²

Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Vidargatan 33, Valsta, Sigtuna kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Vidargatan 33

Lägenhet
Valsta, Sigtuna kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta

79 m²

3 rum

5 473 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 950 000 kr-5 %

12 025 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 apr. 2026
profilfoto på mäklare
HelenaBohman

Falkvägen 4

Lägenhet
Sigtuna - Brännbo, Sigtuna kommun
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg

38,5 m²

1 rum

2 661 kr/mån

Slutpris 1 450 000 kr-3 %

37 662 kr/m²

Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 apr. 2026

Sätunavägen 18A

Lägenhet
Centrala Märsta, Sigtuna kommun
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg

89,5 m²

4 rum

7 190 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 450 000 kr-14 %

16 201 kr/m²

Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Östregårds Väg 4A, Ekilla, Sigtuna kommun
  • Såld 22 apr. 2026

Östregårds Väg 4A

Lägenhet
Ekilla, Sigtuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sigtuna

52 m²

2 rum

3 629 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 560 000 kr-8 %

30 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sigtuna
LF Fastighetsförmedling Sigtuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 apr. 2026

Sätunavägen 20C

Lägenhet
Centrala Märsta, Sigtuna kommun
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg

38,5 m²

1 rum

3 199 kr/mån

Slutpris 1 195 000 kr±0 %

31 039 kr/m²

Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 apr. 2026
profilfoto på mäklare
GabrielKrogius

Hugingatan 40

Lägenhet
Märsta - Valsta, Sigtuna kommun
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg

64 m²

2 rum

5 700 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 800 000 kr-20 %

12 500 kr/m²

Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Frejgatan 50, Valsta, Sigtuna kommun
  • Såld 17 apr. 2026

Frejgatan 50

Lägenhet
Valsta, Sigtuna kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta

72 m²

3 rum

5 483 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 100 000 kr-8 %

15 278 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
Rosersbergsvägen 30, Rosersberg, Sigtuna kommun
  • Såld 17 apr. 2026

Rosersbergsvägen 30

Lägenhet
Rosersberg, Sigtuna kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta

54,2 m²

2 rum

3 397 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 700 000 kr-3 %

31 365 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
Östregårds väg 8D, Centrala Märsta, Sigtuna kommun
  • Såld 16 apr. 2026

Östregårds väg 8D

Lägenhet
Centrala Märsta, Sigtuna kommun
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg

52 m²

2 rum

3 957 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 600 000 kr-2 %

30 769 kr/m²

Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Idungatan 33, Märsta, Sigtuna kommun
  • Såld 16 apr. 2026

Idungatan 33

Lägenhet
Märsta, Sigtuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sigtuna

79 m²

3 rum

5 848 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 050 000 kr+6 %

13 291 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sigtuna
LF Fastighetsförmedling Sigtuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 apr. 2026

Neptunusbacken 3

Lägenhet
Steninge, Sigtuna kommun
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg

91,7 m²

4 rum

7 445 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 450 000 kr-3 %

15 812 kr/m²

Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 apr. 2026
profilfoto på mäklare
MarieKarademir

Stationsgatan 2A

Lägenhet
Märsta Centralt, Sigtuna kommun
Bjurfors Sigtuna/Märsta

55 m²

2 rum

4 017 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 850 000 kr±0 %

33 636 kr/m²

Bjurfors Sigtuna/Märsta
Bjurfors Sigtuna/Märsta
Kadettvägen 11, Rosersberg, Sigtuna kommun
  • Såld 15 apr. 2026
profilfoto på mäklare
HelenaBohman

Kadettvägen 11

Lägenhet
Rosersberg, Sigtuna kommun
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg

75 m²

3 rum

4 090 kr/mån

Slutpris 2 050 000 kr-5 %

27 333 kr/m²

Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Valsta Gårdsväg 8, 6TR, Valsta, Sigtuna kommun
  • Såld 14 apr. 2026

Valsta Gårdsväg 8, 6TR

Lägenhet
Valsta, Sigtuna kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta

55 m²

2 rum

4 545 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 250 000 kr-3 %

22 727 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
Hugingatan 34, Valsta, Sigtuna kommun
  • Såld 14 apr. 2026

Hugingatan 34

Lägenhet
Valsta, Sigtuna kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta

79 m²

3 rum

7 046 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 200 000 kr-7 %

15 190 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
Sätunavägen 9B, Sätuna, Sigtuna kommun
  • Såld 12 apr. 2026

Sätunavägen 9B

Lägenhet
Sätuna, Sigtuna kommun
SkandiaMäklarna Upplands Väsby

70,5 m²

3 rum

5 795 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 375 000 kr-1 %

19 504 kr/m²

SkandiaMäklarna Upplands Väsby
SkandiaMäklarna Upplands Väsby
Baldergatan 23, Valsta, Sigtuna kommun
  • Såld 10 apr. 2026

Baldergatan 23

Lägenhet
Valsta, Sigtuna kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta

65 m²

2 rum

5 089 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 985 000 kr-2 %

15 154 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026
profilfoto på mäklare
GabrielKrogius

Merkurigatan 30

Lägenhet
Märsta - Steninge, Sigtuna kommun
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg

116,5 m²

5 rum

7 515 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 000 000 kr-13 %

17 167 kr/m²

Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 apr. 2026

Stationsgatan 24B

Lägenhet
Centrala Märsta, Sigtuna kommun
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg

55 m²

2 rum

3 512 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 640 000 kr-3 %

29 818 kr/m²

Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 apr. 2026
profilfoto på mäklare
MarieKarademir

Heimdalsgatan 36

Lägenhet
Valsta, Sigtuna kommun
Bjurfors Sigtuna/Märsta

75 m²

3 rum

6 545 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 250 000 kr-7 %

16 667 kr/m²

Bjurfors Sigtuna/Märsta
Bjurfors Sigtuna/Märsta
Hugingatan 7, Märsta, Sigtuna kommun
  • Såld 7 apr. 2026

Hugingatan 7

Lägenhet
Märsta, Sigtuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sigtuna

41 m²

1 rum

3 903 kr/mån

Slutpris 780 000 kr-8 %

19 024 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sigtuna
LF Fastighetsförmedling Sigtuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 apr. 2026
profilfoto på mäklare
JennyArnefjord

Sätunavägen 19A

Lägenhet
Märsta, Sigtuna kommun
Bjurfors Sigtuna/Märsta

89,5 m²

4 rum

6 707 kr/mån

Slutpris 2 200 000 kr+5 %

24 581 kr/m²

Bjurfors Sigtuna/Märsta
Bjurfors Sigtuna/Märsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 apr. 2026
profilfoto på mäklare
MarieKarademir

Västra Bangatan 57B

Lägenhet
Märsta Centralt, Sigtuna kommun
Bjurfors Sigtuna/Märsta

60 m²

2 rum

4 001 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 400 000 kr-10 %

23 333 kr/m²

Bjurfors Sigtuna/Märsta
Bjurfors Sigtuna/Märsta

Sålt i mars 2026

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 mar. 2026

Silvertorget 10

Lägenhet
Sigtuna Stadsängar, Sigtuna kommun
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg

66 m²

2 rum

4 539 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 650 000 kr-4 %

40 152 kr/m²

Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 mar. 2026

Trädgårdsmästeriets väg 3A 3tr

Lägenhet
Steninge Slottsby, Sigtuna kommun
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg

84 m²

4 rum

5 710 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 650 000 kr-5 %

31 548 kr/m²

Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 mar. 2026
profilfoto på mäklare
GabrielKrogius

Västra Bangatan 59 C

Lägenhet
Centrala Märsta, Sigtuna kommun
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg

76,5 m²

3 rum

4 823 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 625 000 kr-3 %

21 242 kr/m²

Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Södergatan 14, Märsta - Centralt, Sigtuna kommun
  • Såld 26 mar. 2026
profilfoto på mäklare
NilsLagerlöf

Södergatan 14

Lägenhet
Märsta - Centralt, Sigtuna kommun
HusmanHagberg Sigtuna

70 m²

2 rum

5 967 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 700 000 kr-5 %

24 286 kr/m²

HusmanHagberg Sigtuna
HusmanHagberg Sigtuna
Vänortsringen 52, Centralt, Sigtuna kommun
  • Såld 26 mar. 2026

Vänortsringen 52

Lägenhet
Centralt, Sigtuna kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta

63,5 m²

2 rum

5 724 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 200 000 kr±0 %

18 898 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
Östregårds Väg 1A, Centralt, Sigtuna kommun
  • Såld 25 mar. 2026

Östregårds Väg 1A

Lägenhet
Centralt, Sigtuna kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta

68 m²

3 rum

5 108 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 200 000 kr-4 %

32 353 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
Gnejsvägen 61, Sigtuna - Til, Sigtuna kommun
  • Såld 24 mar. 2026
profilfoto på mäklare
HelenaBohman

Gnejsvägen 61

Lägenhet
Sigtuna - Til, Sigtuna kommun
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg

67 m²

2 rum

4 239 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

29 776 kr/m²

Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 mar. 2026

Falkvägen 14

Lägenhet
Centrala Sigtuna, Sigtuna kommun
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg

34,5 m²

1 rum

2 324 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 550 000 kr-3 %

44 928 kr/m²

Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Sätunavägen 14D, Märsta, Sigtuna kommun
  • Såld 20 mar. 2026

Sätunavägen 14D

Lägenhet
Märsta, Sigtuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sigtuna

60 m²

2 rum

4 925 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 500 000 kr-3 %

25 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sigtuna
LF Fastighetsförmedling Sigtuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 mar. 2026

Drottningvägen 69

Lägenhet
Rosersberg, Sigtuna kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta

60,4 m²

2 rum

4 374 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 000 000 kr-5 %

33 113 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 mar. 2026
profilfoto på mäklare
GabrielKrogius

Valsta Gårdsväg 8

Lägenhet
Märsta - Valsta, Sigtuna kommun
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg

43 m²

1 rum

3 553 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 875 000 kr-2 %

20 349 kr/m²

Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 mar. 2026

Västra Bangatan 57C 1tr

Lägenhet
Centrala Märsta, Sigtuna kommun
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg

60 m²

2 rum

4 001 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 400 000 kr-3 %

23 333 kr/m²

Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 mar. 2026
profilfoto på mäklare
JennyArnefjord

Kadettvägen 5

Lägenhet
Rosersberg, Sigtuna kommun
Bjurfors Sigtuna/Märsta

59 m²

2 rum

3 650 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 630 000 kr-3 %

27 627 kr/m²

Bjurfors Sigtuna/Märsta
Bjurfors Sigtuna/Märsta
Sätunavägen 18D, Märsta, Sigtuna kommun
  • Såld 18 mar. 2026

Sätunavägen 18D

Lägenhet
Märsta, Sigtuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sigtuna

89,5 m²

4 rum

6 840 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

22 291 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sigtuna
LF Fastighetsförmedling Sigtuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 mar. 2026

Västra Bangatan 47A

Lägenhet
Centrala Märsta, Sigtuna kommun
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg

97,5 m²

4 rum

6 139 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 070 000 kr-4 %

21 231 kr/m²

Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg

Visar 1 - 50 av 2500

Artiklar från Hemnet